SKILLS CHALLENGE - TYDZIEŃ 10


Trening piłkarski
10/05/2021 19:43

Prezentujemy kolejny tydzień #SkillsChallenge, programu, który rozwija umiejętności techniczne oraz przygotowuje do letniej edycji obozów Football Lab. Zapraszamy do wspólnych treningów.

„Nie trenuj do momentu, w którym zrobisz coś dobrze. Trenuj dopóki nie będziesz w stanie zrobić tego źle.”


Antoine Griezmann


Dopiero do nas dołączyłeś? Zacznij od pierwszego tygodnia, który znajdziesz TUTAJ


SPRAWDŹ AKTUALNĄ OFERTĘ OBOZÓW FOOTBALL LAB

POZNAJ Football Lab

Szkolenia Football Lab
Szkolenia dla trenerów piłki nożnej mające na celu zapoznanie uczestników z podstawami systemu szkolenia Football Lab. Po ukończeniu szkolenia każdy z uczestników otrzyma certyfikat. Szkolenie będzie podzielone na następujące bloki tematyczne:
Taktyka
Technika
Motoryka
Psychika
Zobacz szkolenia
Obozy Fotball Lab
Organizujemy obozy dla zawodników i zawodniczek w wieku 6-16 lat w wersji stacjonarnej i dochodzeniowej. Podczas każdego obozu realizujemy program FOOTBALL LAB ELITE CAMP, który kompleksowo rozwija zawodników w czterech najistotniejszych obszarach:
Taktyka
Technika
Motoryka
Psychika
Zobacz obozy
Akademia techniki Skillsbox
Akademia Techniki SKILLS BOX to unikalny i nowoczesny projekt, który ma na celu kompleksowe przygotowanie techniczne zawodników do gry na najwyższym poziomie. Naszym celem jest wypracowanie u zawodników perfekcyjnej techniki, którą są w stanie wykorzystać w warunkach meczowych, pod presją czasu, przeciwnika czy narastającego zmęczenia. Trening zbliżony jest do warunków meczowych, dzięki czemu edukacja następuje w sposób naturalny, a zawodnik z łatwością wykorzystuje poznane elementy podczas meczu. Zobacz więcej
Konspekty treningowe
Zobacz filmy Football Lab