SKILLS CHALLENGE - TYDZIEŃ 3


Trening piłkarski
22/03/2021 12:34

Kolejny tydzień przygotowań do obozów piłkarskich #FootballLab przed nami. Przygotowaliśmy dla WAS kolejne 2 elementy żonglerki zadaniowej i CHALLENGE, w którym doskonalić będziecie przyjęcie kierunkowe i podanie/uderzenie do bramki. Zapraszamy do wspólnych treningów :)
PROGRESYWNOŚĆ

1. Ćwiczenie - przyjmuj piłkę kierunkowo do wyznaczonej strefy i uderzaj piłkę do bramki zarówno prawą jak i lewą stopą. Zwracaj uwagę na detale, obserwuj zachowanie piłki w zależności od tego w jaki sposób przyjmiesz piłkę. Poświęć na ćwiczenie minimum 15 minut. Pamiętaj, żeby przyjmując w prawo używać prawej stopy, a w lewo lewej.

2. Test - do wykonania testu przygotuj co najmniej 10 piłek. Twoim zadaniem jest zdobyć jak najwięcej punktów uderzając 10 piłek po przyjęciu do strefy. W momencie kiedy nie przyjmiesz do strefy, nie zaliczaj nawet celnego uderzenia. Wykonaj 10 serii. Zapisuj swoje wyniki.

3. CHALLENGE - nadszedł czas na podjęcie WYZWANIA. Z wyznaczonej strefy , do której przyjmujesz piłkę jednym kontaktem, strzel 10 bramek pod rząd, uderzając naprzemiennie prawą i lewą nogą. Nie udało ci się strzelić bramki? Zaczynasz od nowa, aż do momentu, kiedy trafisz 10 razy pod rząd. Zaznacz zaliczenie zadania na PLAKACIE :)


„Nie trenuj do momentu, w którym zrobisz coś dobrze. Trenuj dopóki nie będziesz w stanie zrobić tego źle.”


Antoine Griezmann


Dopiero do nas dołączyłeś? Zacznij od pierwszego tygodnia, który znajdziesz TUTAJ


SPRAWDŹ AKTUALNĄ OFERTĘ OBOZÓW FOOTBALL LAB

POZNAJ Football Lab

Szkolenia Football Lab
Szkolenia dla trenerów piłki nożnej mające na celu zapoznanie uczestników z podstawami systemu szkolenia Football Lab. Po ukończeniu szkolenia każdy z uczestników otrzyma certyfikat. Szkolenie będzie podzielone na następujące bloki tematyczne:
Taktyka
Technika
Motoryka
Psychika
Zobacz szkolenia
Obozy Fotball Lab
Organizujemy obozy dla zawodników i zawodniczek w wieku 6-16 lat w wersji stacjonarnej i dochodzeniowej. Podczas każdego obozu realizujemy program FOOTBALL LAB ELITE CAMP, który kompleksowo rozwija zawodników w czterech najistotniejszych obszarach:
Taktyka
Technika
Motoryka
Psychika
Zobacz obozy
Akademia techniki Skillsbox
Akademia Techniki SKILLS BOX to unikalny i nowoczesny projekt, który ma na celu kompleksowe przygotowanie techniczne zawodników do gry na najwyższym poziomie. Naszym celem jest wypracowanie u zawodników perfekcyjnej techniki, którą są w stanie wykorzystać w warunkach meczowych, pod presją czasu, przeciwnika czy narastającego zmęczenia. Trening zbliżony jest do warunków meczowych, dzięki czemu edukacja następuje w sposób naturalny, a zawodnik z łatwością wykorzystuje poznane elementy podczas meczu. Zobacz więcej
Konspekty treningowe
Zobacz filmy Football Lab