BALL CONTROL CHALLENGE TYDZIEŃ 5 - PODNIEŚ SWOJE UMIEJĘTNOŚCI TECHNICZNE


10/05/2020 16:26

Ball Control Challenge - popraw z nami  swoje umiejętności piłkarskie.

To już 5. tydzień wyzwania Ball Control Challenge. Tym razem zaplanowaliśmy kolejne 3 nowe elementy w formie slalomu oraz 3 elementy, które znacie z dwóch pierwszych tygodni, plus tradycyjna 5 - minutowa powtórka z 4. tygodnia. Pobierz program na 5. tydzień  i trenuj razem z nami. Swoje treningi zapisuj na specjalnie przygotowanym plannerze na 8 tygodni, który znajdziesz TUTAJ 

Zapraszamy do wspólnego treningu!!

Chcesz dołączyć do NAS? Zacznij swój trening od pierwszego tygodnia. POBIERZ GOTOWY PROGRAM I ROZPOCZNIJ SWOJE WYZWANIE!
POBIERZ PROGRAM 5. TYGODNIA

POZNAJ Football Lab

Szkolenia Football Lab
Szkolenia dla trenerów piłki nożnej mające na celu zapoznanie uczestników z podstawami systemu szkolenia Football Lab. Po ukończeniu szkolenia każdy z uczestników otrzyma certyfikat. Szkolenie będzie podzielone na następujące bloki tematyczne:
Taktyka
Technika
Motoryka
Psychika
Zobacz szkolenia
Obozy Fotball Lab
Organizujemy obozy dla zawodników i zawodniczek w wieku 6-16 lat w wersji stacjonarnej i dochodzeniowej. Podczas każdego obozu realizujemy program FOOTBALL LAB ELITE CAMP, który kompleksowo rozwija zawodników w czterech najistotniejszych obszarach:
Taktyka
Technika
Motoryka
Psychika
Zobacz obozy
Akademia techniki Skillsbox
Akademia Techniki SKILLS BOX to unikalny i nowoczesny projekt, który ma na celu kompleksowe przygotowanie techniczne zawodników do gry na najwyższym poziomie. Naszym celem jest wypracowanie u zawodników perfekcyjnej techniki, którą są w stanie wykorzystać w warunkach meczowych, pod presją czasu, przeciwnika czy narastającego zmęczenia. Trening zbliżony jest do warunków meczowych, dzięki czemu edukacja następuje w sposób naturalny, a zawodnik z łatwością wykorzystuje poznane elementy podczas meczu. Zobacz więcej
Konspekty treningowe
Zobacz filmy Football Lab