TRENING W DOMU - ZREALIZUJ SWOJE CELE W 10 KROKACH


Codzienny trening w domu sprawia ci trudność? Zrealizuj swoje cele treningowe razem z nami w 10 krokach.
Trening piłkarski
14/04/2020 21:12

  1. ZNAJDŹ W SOBIE MOTYWACJĘ. Przede wszystkim zastanów się dlaczego chcesz ustalić sobie dany cel. Być może jest to element, który sprawia ci trudność w grze, a może coś co jest twoją mocną stroną, w którą nadal chcesz inwestować. Mogą to być zarówno elementy techniczne, motoryczne czy mentalne. Pamiętaj, że chęć realizacji celu powinna wypływać z twojego wnętrza. Ustal w swoim planie dnia konkretną godzinę treningu. Zbuduj swoją rutynę.
  2. USTAL KONKRETNY CEL, KTÓRY CHCESZ ZREALIZOWAĆ. Pamiętaj, żeby cel, który sobie ustawiasz był dla ciebie ambitny i realny do zrealizowania. Cel również musi być mierzalny, a także konkretnie nazwany. Określ czas, w którym chcesz go osiągnąć. Zapisz nazwę celu oraz czas jego realizacji. Jeśli chcesz podnosić swoje umiejętności techniczne, możesz skorzystać z naszego gotowego programu treningowego.
  3. ZRÓB PLAN ORAZ LISTĘ ZADAŃ, KTÓRE POMOGĄ CI W OSIĄGNIĘCIU CELU. Rozbij cel na konkretne, mniejsze zadania. Rozpisz je na kartce lub w notatniku. Zrealizowane treningi zapisuj w tygodniowych kartach pracy oraz w naszym plannerze.
  4. PRZYGOTUJ MIEJSCE DO PRACY. Planując konkretny do realizacji cel, zastanów się jaką przestrzenią dysponujesz i co będzie ci potrzebne. Wszystkie niezbędne rzeczy przygotuj przed rozpoczęciem treningu (również filmy szkoleniowe).
  5. POZBĄDŹ SIĘ ROZPRASZACZY. Wyłącz komputer (chyba, że masz w nim filmy szkoleniowe), przycisz powiadomienia w telefonie, wyloguj się z mediów społecznościowych. Jeśli trenujesz w domu, zadbaj o to, by nikt z domowników ci nie przeszkadzał.
  6. ZADBAJ O ODPOWIEDNIĄ ATMOSFERĘ. Jeśli lubisz trenować przy konkretnej muzyce - włącz ją, jeśli lubisz w ciszy - zadbaj o nią. Gdy trenujesz w domu przewietrz wcześniej pomieszczenie do treningu, a najlepiej trenuj przy otwartym oknie. 
  7. ZOBACZ JAK TRENUJESZ. Jeśli masz taką możliwość trenuj przy dużym lustrze, tak abyś mógł na bieżąco korygować jakość swoich ćwiczeń. 
  8. NAGRAJ SWÓJ TRENING. Dzięki nagraniom i analizom będziesz mógł na bieżąco śledzić swoje postępy. Będziesz również mógł tworzyć dokumentację, a kolejne zrealizowane cele będą dawać ci duża dawkę pewności siebie, tak niezbędnej na boisku. 
  9. BADŹ CIERPLIWY. Duże CELE wymagają czasu, wielu powtórzeń i cierpliwości. A przecież właśnie takie chcesz osiągać. Nieważne jak ciężki do osiągnięcia realizujesz cel i ile po drodze czeka cię niepowodzeń, ważne żebyś to robił z uśmiechem na twarzy. Jeśli o tym zapominasz, wróć do punktu 1. 
  10. ZREALIZOWAŁEŚ SWÓJ CEL? BRAWO!! Wyposażyłeś się właśnie w kolejną umiejętność, niezbędną do gry na najwyższym poziomie. Powinieneś być z siebie dumny. Odpocznij, jutro czeka cię kolejne wyzwanie. #PracticeToPerfection !!BALL CONTROL CHALLENGE - 1 TYDZIEŃPLANNER A3 - WERSJA DO WYDRUKU


Mariusz Paszkowski - CO-FOUNDER FOOTBALL LAB
SPRAWDŹ AKTUALNĄ OFERTĘ OBOZÓW FOOTBALL LAB

POZNAJ Football Lab

Szkolenia Football Lab
Szkolenia dla trenerów piłki nożnej mające na celu zapoznanie uczestników z podstawami systemu szkolenia Football Lab. Po ukończeniu szkolenia każdy z uczestników otrzyma certyfikat. Szkolenie będzie podzielone na następujące bloki tematyczne:
Taktyka
Technika
Motoryka
Psychika
Zobacz szkolenia
Obozy Fotball Lab
Organizujemy obozy dla zawodników i zawodniczek w wieku 6-16 lat w wersji stacjonarnej i dochodzeniowej. Podczas każdego obozu realizujemy program FOOTBALL LAB ELITE CAMP, który kompleksowo rozwija zawodników w czterech najistotniejszych obszarach:
Taktyka
Technika
Motoryka
Psychika
Zobacz obozy
Akademia techniki Skillsbox
Akademia Techniki SKILLS BOX to unikalny i nowoczesny projekt, który ma na celu kompleksowe przygotowanie techniczne zawodników do gry na najwyższym poziomie. Naszym celem jest wypracowanie u zawodników perfekcyjnej techniki, którą są w stanie wykorzystać w warunkach meczowych, pod presją czasu, przeciwnika czy narastającego zmęczenia. Trening zbliżony jest do warunków meczowych, dzięki czemu edukacja następuje w sposób naturalny, a zawodnik z łatwością wykorzystuje poznane elementy podczas meczu. Zobacz więcej
Konspekty treningowe
Zobacz filmy Football Lab