BALL CONTROL CHALLENGE TYDZIEŃ 3 - PODNIEŚ SWOJE UMIEJĘTNOŚCI TECHNICZNE


Trening piłkarski
26/04/2020 23:03

Ball Control Challenge - podnieś swoje umiejętności techniczne z naszym programem. 

3. tydzień wyzwania to 5 nowych elementów plus minutowa powtórka każdego elementu z pierwszego tygodnia. Pobierz planner i wydrukuj, aby zapisywać swoje treningi. Wyświetl pobrany pdf, aby mieć dostęp do aktywnych linków. Swoje treningi zapisuj również na 8 tygodniowym PLANNERZE, który znajdziesz  TUTAJ! 
Zapraszamy do wspólnego treningu. 

POZNAJ Football Lab

Szkolenia Football Lab
Szkolenia dla trenerów piłki nożnej mające na celu zapoznanie uczestników z podstawami systemu szkolenia Football Lab. Po ukończeniu szkolenia każdy z uczestników otrzyma certyfikat. Szkolenie będzie podzielone na następujące bloki tematyczne:
Taktyka
Technika
Motoryka
Psychika
Zobacz szkolenia
Obozy Fotball Lab
Organizujemy obozy dla zawodników i zawodniczek w wieku 6-16 lat w wersji stacjonarnej i dochodzeniowej. Podczas każdego obozu realizujemy program FOOTBALL LAB ELITE CAMP, który kompleksowo rozwija zawodników w czterech najistotniejszych obszarach:
Taktyka
Technika
Motoryka
Psychika
Zobacz obozy
Akademia techniki Skillsbox
Akademia Techniki SKILLS BOX to unikalny i nowoczesny projekt, który ma na celu kompleksowe przygotowanie techniczne zawodników do gry na najwyższym poziomie. Naszym celem jest wypracowanie u zawodników perfekcyjnej techniki, którą są w stanie wykorzystać w warunkach meczowych, pod presją czasu, przeciwnika czy narastającego zmęczenia. Trening zbliżony jest do warunków meczowych, dzięki czemu edukacja następuje w sposób naturalny, a zawodnik z łatwością wykorzystuje poznane elementy podczas meczu. Zobacz więcej
Konspekty treningowe
Zobacz filmy Football Lab