PROJEKT KLUB - Konferencja dla trenerów "Nowoczesny model pracy sztabu szkoleniowego"

Szkolenie zakończone
17-02-2018 10:30
Warszawa, OSiR Polna ul. Polna 7
Zobacz więcej

INFORMACJE

PROJEKT KLUB - Konferencja dla trenerów "Nowoczesny model pracy sztabu szkoleniowego"

Jedyny taki projekt szkoleniowy w Polsce. Piotr Stokowiec wraz ze swoimi najbliższymi współpracownikami odsłoni kulisy pracy profesjonalnego sztabu szkoleniowego!  


Piotr Stokowiec, Łukasz Smolarow oraz Paweł Habrat podzielą się praktyczną wiedzą w jaki sposób efektywnie pracować z zespołem oraz pokażą model funkcjonowania sztabu szkoleniowego w profesjonalnym klubie piłkarskim.

Podczas konferencji dowiesz się jaka jest rola trenera i sztabu szkoleniowego. Zapoznasz się z modelem pracy w poszczególnych płaszczyznach (technika, taktyka, przygotowanie fizyczne i mentalne). 
Poznasz zasady komunikacji wewnętrznej sztabu szkoleniowego oraz zobaczysz czym  jest profil zawodnika, jak go wiarygodnie i użytecznie ocenić  w procesie treningowym, a także jak pracować indywidualnie.

Dodatkowo prowadzący w oparciu o własne doświadczenia przedstawią przykładowy mikrocykl treningowy drużyny. Dowiesz się m.in w jaki sposób planować mikrocykl. Zobaczysz analizę jednostek treningowych, meczówanalizę przeciwnika. Ponadto trenerzy przedstawią materiały wizualnestatystyki, dokumentację oraz podzielą się praktycznymi poradami dotyczącymi funkcjonowania profesjonalnego sztabu szkoleniowego.

Całość konferencji zostanie zwieńczona częścią praktyczną podczas, której zostaną zaprezentowane wybrane elementy techniczno-taktyczne.

Podczas konferencji możesz spędzić 1 dzień wewnątrz sztabu szkoleniowego ze specjalistami-praktykami, którzy szczegółowo opowiedzą o swojej pracy. Przyjdź i poczuj się jak na stażu w profesjonalnym klubie piłkarskim!
KORZYŚCI
Praktyczna wiedza w jaki sposób efektywnie pracować z zespołem
Kompleksowość szkolenia z zakresu psychologii, techniki, taktyki i analizy
Inspirujący Twoją pracę, czas spędzony z grupą fachowców, którzy podzielą się niedostępną wiedzą
Wyjątkowe połączenie teorii z praktyką podane w łatwiej i przystępnej formie
Zobaczysz jak pracuje sztab jednego z najlepszych polskich trenerów!
Zobacz Video
DATA I MIEJSCE
17-02-2018 10:30 - 17-02-2018 18:10
Warszawa, OSiR Polna ul. Polna 7
INFORMACJE

PROGRAM

10:30 - 11:20
Rejestracja uczestników
11:30 - 11:45
Teoria
Wstęp do konferencji
Mariusz Paszkowski Współtwórca FootballLab
Łukasz Budzyński Współtwórca FootballLab
11:45 - 14:00
Teoria i praktyka
BLOK 1 - Jak efektywnie pracować z zespołem? Model funkcjonowania sztabu szkoleniowego w profesjonalnym klubie piłkarskim
Piotr Stokowiec
Łukasz Smolarow
1. Wprowadzenie - Jaka jest rola trenera i sztabu szkoleniowego w klubie? 2. Model pracy w poszczególnych płaszczyznach: - Sfera taktyczna - Sfera techniczna - Sfera fizyczna - Sfera mentalna 3. Komunikacja wewnątrz sztabu 4. Jak indywidualnie pracować z zawodnikiem? - Profil zawodnika - ocena i wytyczne użyteczne w procesie treningowym.
14:00 - 14:15
Przerwa Kawowa
14:15 - 16:30
Teoria
BLOK 2 -Mikrocykl treningowy od A do Z
Piotr Stokowiec
Paweł Habrat Psycholog sportu
Prowadzący w oparciu o własne doświadczenia przedstawią przykładowy mikrocykl treningowy drużyny. Dowiesz się m.in w jaki sposób planować mikrocykl? Zobaczysz analizę jednostek treningowych, meczów, analizę przeciwnika. Ponadto trenerzy przedstawią materiały wizualne, statystyki, dokumentację oraz podzielą się praktycznymi poradami dotyczącymi funkcjonowania profesjonalnego sztabu szkoleniowego.
16:30 - 16:45
Przerwa kawowa
16:45 - 18:00
Praktyka
Wybrane elementy techniczno-taktyczne w praktyce
Piotr Stokowiec
Łukasz Smolarow
18:00 - 18:10
Rozdanie certyfikatów, zakończenie konferencji

PRELEGENCI

PARTNERZY

R-GOL sklep piłkarski
R-GOL sklep piłkarski
Asystent Trenera
FootballCode
Football Coaching Development

BILETY

Ilość miejsc ograniczona. Sprzedaż biletów na szkolenie może zakończyć sie wcześniej. Zarezerwuj miejsce już dziś.
NORMALNY

6 lat temu
200 PLN 150 PLN
Cena grupowa przy zakupie min. 5 biletów: 100 PLN
PARTNER/PRENUMERATOR
Cena specjalna dla Prenumeratorów Asystenta Trenera oraz Klubów Partnerskich Football Lab

6 lat temu
200 PLN 100 PLN
PAKIET
Cena pakietowa za udział w 2 wydarzeniach - Konferencja dla trenerów „Nowoczesny model pracy sztabu szkoleniowego” oraz Ekskluzywne warsztaty z Piotrem Stokowcem - „Taktyka"
Przy wypełnianiu formularza zgłoszeniowego w punkcie "dodatkowe uwagi" prosimy dopisać słowo "PAKIET"
W tytule przelewu poza standardowymi informacjami prosimy dopisać słowo "PAKIET"

6 lat temu
350 PLN 250 PLN
PAKIET PARTNER/PRENUMERATOR
Cena pakietowa dla Prenumeratorów Asystenta Trenera oraz Klubów Partnerskich Football Lab za udział w 2 wydarzeniach - Konferencja dla trenerów „Nowoczesny model pracy sztabu szkoleniowego” oraz Ekskluzywne warsztaty z Piotrem Stokowcem - „Taktyka"
Przy wypełnianiu formularza zgłoszeniowego w punkcie "dodatkowe uwagi" prosimy dopisać słowo "PAKIET"
W tytule przelewu poza standardowymi informacjami prosimy dopisać słowo "PAKIET"

6 lat temu
350 PLN 200 PLN

KONTAKT

Formularz kontaktowy
Dane kontatkowe
570-44-99-44
570-44-99-33
szkolenia@footballlab.pl
Znajdź nas na portalu Facebook

Rekomendacje

Adrian Piekarski

Adrian Piekarski

Wigry Suwałki

Profesjonalne podejście to coś co wyróżnia Football Lab System. Uważam, że jest to idealny program doskonalący umiejętności techniczne zawodników. Szczerze polecam!
Arkadiusz Ostręga

Arkadiusz Ostręga

Trener personalny

Profesjonalnie, merytorycznie i bardzo kreatywnie podczas Waszych warsztatów MENTAL FOOTBALL. Szkoleniowcy - zawodowcy - BARDZO rozbudziliście moją wyobraźnię i daliście narzędzia, dzięki którym z pewnością będę lepszym trenerem! Nie mogę się doczekać kolejnych wydarzeń z Waszym przewodnictwem.
Artur Kaim

Artur Kaim

Akademia Piłkarska Lew Lębork

Szkolenie Mental Football zawierało wiele praktycznych wskazówek treningu mentalnego. Bardzo dobra forma prowadzonych warsztatów pozwoliła na łatwe przyswojenie wiedzy teoretycznej, ale przede wszystkim praktycznej. Z niecierpliwością czekam na kolejne szkolenia Football Lab, w których napewno wezmę udział. Polecam wszystkim trenerom.
Dagmara Grad

Dagmara Grad

Reprezentantka Polski / KKS Czarni Sosnowiec

Profesjonalne, kompleksowe podejście. Dbałość o szczegóły i indywidualny rozwój umiejętności techniczno - taktycznych zawodników. Polecam Football Lab!
Dr Martyna Nowak

Dr Martyna Nowak

psycholog olimpijski

System szkoleń Football Lab daje możliwość zdobycia kompleksowej wiedzy niezbędnej do pracy z zawodnikiem na każdym poziomie sportowym. Wysoka efektywność zajęć, kontakt z uznanymi specjalistami, profesjonalne podejście organizatora i fachowo przygotowane materiały dydaktyczne tworzą solidny fundament merytoryczny i praktyczny umożliwiający wszechstronny rozwój sportowca. Wybór szkoleń Football Lab to gwarancja wiedzy na najwyższym poziomie.
Konrad Czapeczka i Rafał Malinowski

Konrad Czapeczka i Rafał Malinowski

Eksperci treningu mentalnego EduSport

Doskonały warsztat. Świetnie poprowadzony przez Pawła Habrata. Bardzo użyteczna wiedza merytoryczna dla trenerów i zawodników na temat rozwijania umiejętności koncentracji piłkarzy. Całość przekazana w ciekawy i atrakcyjny sposób poprzez połączenie elementów coachingu, wykładu i praktycznych ćwiczeń. Profesjonalna organizacja warsztatu. Wszystko w wyjątkowym miejscu, jakim jest sala konferencyjna R-Gol. Gorąco polecamy.
Łukasz Bieszczad

Łukasz Bieszczad

Akademia Piłkarska Soccer Ropczyce

Wiedzę zdobytą w warsztatach Football LAB wykorzystuję na co dzień w pracy dziećmi, w rozmowach z rodzicami jak i w życiu codziennym. Polecam szkolenia wszystkim trenerom, którzy chcą się rozwijać.
Maciej Makuszewski

Maciej Makuszewski

Lech Poznań / Reprezentant Polski

Polecam system FOOTBALL LAB do codziennej pracy wszystkim młodym zawodnikom.
Marcin Gałązka

Marcin Gałązka

MŁKS Łomża

Edycja szkoleń Football Lab Workshop to niesamowita dawka wiedzy teoretycznej połączonej z praktyką dającej wiele inspiracji do codziennej pracy trenera.
Matthias Nowak

Matthias NowakDuring my visit to Poland, I had the opportunity to familiarize myself with the Football Lab individual training program. I like the individualization of work and the individual approach to player development proposed by Football Lab
Rafał Grzyb

Rafał Grzyb

Jagiellonia Białystok

Niewątpliwie ogromną zaletą systemu Football Lab jest jego kompleksowość. Polecam wszystkim zawodnikom.
Robert Rostek

Robert Rostek

Stowarzyszenie SPORT TEAM

Program Football Lab Workshop z zakresu treningu mentalnego był bardzo wartościowym doświadczeniem. Wiedza teoretyczna z zakresu koncentracji, przekazana w profesjonalny sposób, aktywizujący uczestników. Wszystko poparte konkretnymi rozwiązaniami praktycznymi. Skierowany do trenerów, zarówno tych najmłodszych adeptów piłki nożnej, jaki i seniorów oraz ludzi po prostu zainteresowanych szeroko rozumianym sportem. Przeprowadzony w miłej atmosferze. Czekam na kolejne edycje i oczywiście polecam!!!

POZNAJ Football Lab

Szkolenia Football Lab
Szkolenia dla trenerów piłki nożnej mające na celu zapoznanie uczestników z podstawami systemu szkolenia Football Lab. Po ukończeniu szkolenia każdy z uczestników otrzyma certyfikat. Szkolenie będzie podzielone na następujące bloki tematyczne:
Taktyka
Technika
Motoryka
Psychika
Zobacz szkolenia
Obozy Fotball Lab
Organizujemy obozy dla zawodników i zawodniczek w wieku 6-16 lat w wersji stacjonarnej i dochodzeniowej. Podczas każdego obozu realizujemy program FOOTBALL LAB ELITE CAMP, który kompleksowo rozwija zawodników w czterech najistotniejszych obszarach:
Taktyka
Technika
Motoryka
Psychika
Zobacz obozy
Akademia techniki Skillsbox
Akademia Techniki SKILLS BOX to unikalny i nowoczesny projekt, który ma na celu kompleksowe przygotowanie techniczne zawodników do gry na najwyższym poziomie. Naszym celem jest wypracowanie u zawodników perfekcyjnej techniki, którą są w stanie wykorzystać w warunkach meczowych, pod presją czasu, przeciwnika czy narastającego zmęczenia. Trening zbliżony jest do warunków meczowych, dzięki czemu edukacja następuje w sposób naturalny, a zawodnik z łatwością wykorzystuje poznane elementy podczas meczu. Zobacz więcej
Konspekty treningowe
Zobacz filmy Football Lab