Certyfikowane szkolenie video "METODYKA GRY 1v1"

05-02-2024 19:37
Platforma Online
Zobacz więcej

INFORMACJE

Certyfikowane szkolenie video "METODYKA GRY 1v1"

"Mecz wygrywa ta drużyna, która podczas gry zwycięży więcej pojedynków 1v1" - Sir Alex Ferguson

Zapraszamy na kolejną edycję pierwszego w Polsce szkolenia, które kompleksowo klasyfikuje grę 1v1 oraz daje gotowe i sprawdzone rozwiązania metodyczno - systemowe, które pozwolą w efektywny sposób rozwijać umiejętność gry 1v1. Tym razem w wersji video (5 godzin szkolenia). Kup szkolenie z miesięcznym dostępem.

Teoria 2,5h:

 • Rozwój umiejętności gry 1v1 w ujęciu miesięcznym
 • Rozwój umiejętności gry 1v1 w ujęciu całego sezonu
 • Klasyfikacja gry 1v1
 • Ujednolicone nazewnictwo poszczególnych elementów gry 1v1
 • Formy i metody pracy
 • Planowanie w ujęciu miesięcznym
 • Przykładowe środki treningowe
 • Rozwój pewności siebie poprzez grę 1v1

Praktyka 2,5h:

 • Rozwój umiejętności gry 1v1 
 • Zapoznanie z mechaniką ruchu poszczególnych elementów
 • Środki i metody pracy wg autorskiego systemu Football LabZobacz Video
DATA I MIEJSCE
05-02-2024 19:37 - 03-06-2024 19:37
Platforma Online
INFORMACJE

PROGRAM

00:00 - 02:30
Teoria
TEORIA
Mariusz Paszkowski Współtwórca FootballLab
Karolina Pietrzak Psycholog sportu
- Rozwój umiejętności gry 1v1 w ujęciu miesięcznym - Rozwój umiejętności gry 1v1 w ujęciu całego sezonu - Klasyfikacja gry 1v1 - Ujednolicone nazewnictwo poszczególnych elementów gry 1v1 - Formy i metody pracy - Planowanie w ujęciu miesięcznym - Przykładowe środki treningowe - Rozwój pewności siebie poprzez grę 1v1
Psychika
Taktyka
Technika
02:30 - 05:00
Praktyka
PRAKTYKA
Mariusz Paszkowski Współtwórca FootballLab
- Rozwój umiejętności gry 1v1 - Zapoznanie z mechaniką ruchu poszczególnych elementów - Środki i metody pracy wg autorskiego systemu Football Lab
Taktyka
Technika

PRELEGENCI

Mariusz Paszkowski
Współtwórca FootballLab

PARTNERZY

BILETY

Ilość miejsc ograniczona. Sprzedaż biletów na szkolenie może zakończyć sie wcześniej. Zarezerwuj miejsce już dziś.
NORMALNY

250 PLN

PRZEDSPRZEDAŻ
Tylko 50 biletów w cenie przedsprzedażowej

2 miesiące temu
250 PLN 150 PLN

KONTAKT

Formularz kontaktowy
Dane kontatkowe
570449933
szkolenia@footballlab.pl
Znajdź nas na portalu Facebook

Rekomendacje

Adrian Piekarski

Adrian Piekarski

Wigry Suwałki

Profesjonalne podejście to coś co wyróżnia Football Lab System. Uważam, że jest to idealny program doskonalący umiejętności techniczne zawodników. Szczerze polecam!
Arkadiusz Ostręga

Arkadiusz Ostręga

Trener personalny

Profesjonalnie, merytorycznie i bardzo kreatywnie podczas Waszych warsztatów MENTAL FOOTBALL. Szkoleniowcy - zawodowcy - BARDZO rozbudziliście moją wyobraźnię i daliście narzędzia, dzięki którym z pewnością będę lepszym trenerem! Nie mogę się doczekać kolejnych wydarzeń z Waszym przewodnictwem.
Artur Kaim

Artur Kaim

Akademia Piłkarska Lew Lębork

Szkolenie Mental Football zawierało wiele praktycznych wskazówek treningu mentalnego. Bardzo dobra forma prowadzonych warsztatów pozwoliła na łatwe przyswojenie wiedzy teoretycznej, ale przede wszystkim praktycznej. Z niecierpliwością czekam na kolejne szkolenia Football Lab, w których napewno wezmę udział. Polecam wszystkim trenerom.
Dagmara Grad

Dagmara Grad

Reprezentantka Polski / KKS Czarni Sosnowiec

Profesjonalne, kompleksowe podejście. Dbałość o szczegóły i indywidualny rozwój umiejętności techniczno - taktycznych zawodników. Polecam Football Lab!
Dr Martyna Nowak

Dr Martyna Nowak

psycholog olimpijski

System szkoleń Football Lab daje możliwość zdobycia kompleksowej wiedzy niezbędnej do pracy z zawodnikiem na każdym poziomie sportowym. Wysoka efektywność zajęć, kontakt z uznanymi specjalistami, profesjonalne podejście organizatora i fachowo przygotowane materiały dydaktyczne tworzą solidny fundament merytoryczny i praktyczny umożliwiający wszechstronny rozwój sportowca. Wybór szkoleń Football Lab to gwarancja wiedzy na najwyższym poziomie.
Konrad Czapeczka i Rafał Malinowski

Konrad Czapeczka i Rafał Malinowski

Eksperci treningu mentalnego EduSport

Doskonały warsztat. Świetnie poprowadzony przez Pawła Habrata. Bardzo użyteczna wiedza merytoryczna dla trenerów i zawodników na temat rozwijania umiejętności koncentracji piłkarzy. Całość przekazana w ciekawy i atrakcyjny sposób poprzez połączenie elementów coachingu, wykładu i praktycznych ćwiczeń. Profesjonalna organizacja warsztatu. Wszystko w wyjątkowym miejscu, jakim jest sala konferencyjna R-Gol. Gorąco polecamy.
Łukasz Bieszczad

Łukasz Bieszczad

Akademia Piłkarska Soccer Ropczyce

Wiedzę zdobytą w warsztatach Football LAB wykorzystuję na co dzień w pracy dziećmi, w rozmowach z rodzicami jak i w życiu codziennym. Polecam szkolenia wszystkim trenerom, którzy chcą się rozwijać.
Maciej Makuszewski

Maciej Makuszewski

Lech Poznań / Reprezentant Polski

Polecam system FOOTBALL LAB do codziennej pracy wszystkim młodym zawodnikom.
Marcin Gałązka

Marcin Gałązka

MŁKS Łomża

Edycja szkoleń Football Lab Workshop to niesamowita dawka wiedzy teoretycznej połączonej z praktyką dającej wiele inspiracji do codziennej pracy trenera.
Matthias Nowak

Matthias NowakDuring my visit to Poland, I had the opportunity to familiarize myself with the Football Lab individual training program. I like the individualization of work and the individual approach to player development proposed by Football Lab
Rafał Grzyb

Rafał Grzyb

Jagiellonia Białystok

Niewątpliwie ogromną zaletą systemu Football Lab jest jego kompleksowość. Polecam wszystkim zawodnikom.
Robert Rostek

Robert Rostek

Stowarzyszenie SPORT TEAM

Program Football Lab Workshop z zakresu treningu mentalnego był bardzo wartościowym doświadczeniem. Wiedza teoretyczna z zakresu koncentracji, przekazana w profesjonalny sposób, aktywizujący uczestników. Wszystko poparte konkretnymi rozwiązaniami praktycznymi. Skierowany do trenerów, zarówno tych najmłodszych adeptów piłki nożnej, jaki i seniorów oraz ludzi po prostu zainteresowanych szeroko rozumianym sportem. Przeprowadzony w miłej atmosferze. Czekam na kolejne edycje i oczywiście polecam!!!

POZNAJ Football Lab

Szkolenia Football Lab
Szkolenia dla trenerów piłki nożnej mające na celu zapoznanie uczestników z podstawami systemu szkolenia Football Lab. Po ukończeniu szkolenia każdy z uczestników otrzyma certyfikat. Szkolenie będzie podzielone na następujące bloki tematyczne:
Taktyka
Technika
Motoryka
Psychika
Zobacz szkolenia
Obozy Fotball Lab
Organizujemy obozy dla zawodników i zawodniczek w wieku 6-16 lat w wersji stacjonarnej i dochodzeniowej. Podczas każdego obozu realizujemy program FOOTBALL LAB ELITE CAMP, który kompleksowo rozwija zawodników w czterech najistotniejszych obszarach:
Taktyka
Technika
Motoryka
Psychika
Zobacz obozy
Akademia techniki Skillsbox
Akademia Techniki SKILLS BOX to unikalny i nowoczesny projekt, który ma na celu kompleksowe przygotowanie techniczne zawodników do gry na najwyższym poziomie. Naszym celem jest wypracowanie u zawodników perfekcyjnej techniki, którą są w stanie wykorzystać w warunkach meczowych, pod presją czasu, przeciwnika czy narastającego zmęczenia. Trening zbliżony jest do warunków meczowych, dzięki czemu edukacja następuje w sposób naturalny, a zawodnik z łatwością wykorzystuje poznane elementy podczas meczu. Zobacz więcej
Konspekty treningowe
Zobacz filmy Football Lab