"Move your brain...for football!" - ekskluzywne warsztaty z Mattiasem Nowakiem

Szkolenie zakończone
23-02-2020 10:30
Warszawa, OSiR Polna ul. Polna 7
Zobacz więcej

INFORMACJE

"Move your brain...for football!" - ekskluzywne warsztaty z Mattiasem Nowakiem

MATTHIAS NOWAK będzie głównym prelegentem podczas "II Międzynarodowego Konwentu Treningu Indywidualnego". W niedzielę, dzień po tym wydarzeniu spotka się podczas kameralnego szkolenia z wyselekcjonowaną grupą trenerów.

Uwaga warsztaty mają charakter ekskluzywnego spotkania - tylko 20 miejsc przeznaczonych do ogólnodostępnej sprzedaży! 

Zgłaszając się na "Move your brain...for football!" - ekskluzywne warsztaty z Mattiasem Nowakiem dołączysz do grona ekspertów, trenerów i psychologów podczas nieformalnego spotkania szkoleniowego ze specjalistą od treningu indywidualnego, a w szczególności  od procesu głębokiego uczenia się i rozwoju inteligencji boiskowej.

PRELEGENCI i TEMATYKA

MATTHIAS NOWAK - od 2009 do 2017 roku trener przygotowania indywidualnego w FC Bayern Monachium opierający swój model pracy na kształtowaniu techniki i wspieraniu kreatywności zawodników. Pracuje indywidualnie z zawodnikami Bundesligii. Dwukrotny Mistrz Niemiec z kobiecym zespołem seniorek FC Bayern Monachium.

TEMATYKARozwój koordynacji ruchowej i praca nad dwunożnością zawodników poprzez ukierunkowany trening mózgu. Przykłady ćwiczeń z piłkami i bez piłek - interaktywna kontrola ciała i umysłu.

MARIUSZ PASZKOWSKI - Współwłaściciel Football Lab.  Odpowiada za tworzenie programów szkoleniowych oraz wdrażanie ich do klubów i akademii piłkarskich w Polsce i za granicą m.in. do takich klubów jak Pogoń Szczecin czy Jagiellonia Białystok. Autor stałych publikacji z zakresu metodologii treningu piłki nożnej i psychologii sportu. Prowadzi zajęcia indywidualne z zawodnikami PKO Bank Polski Ekstraklasa i FORTUNA 1 Liga. 

TEMATYKA - Indywidualny trening pozycyjny z zawodnikiem PRO. Przykładowe środki treningowe, coaching i detale.

ŁUKASZ BUDZYŃSKI - Współwłaściciel Football Lab, od 18 lat związany z rynkiem sportowym w Polsce jako agent piłkarski FIFA, organizator imprez sportowych i specjalista od marketingu sportowego. Pracował przy organizacji takich wydarzeń sportowych jak: Igrzyska Olimpijskie Ateny 2004, Mistrzostwa Europy w Koszykówce Mężczyzn, Puchar Świata w Skokach Narciarskich. Zarządzał  projektami sponsoringowymi i marketingowymi wielu polskich i międzynarodowych firm i organizacji sportowych. Obsługiwał projekty sponsorów Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej (2006) oraz Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej (2008 i 2012). W latach 2008-2012 jako licencjonowany menadżer reprezentował interesy kilkunastu zawodników grających w polskiej Ekstraklasie. 

TEMATYKA - Inteligentna organizacja = inteligentny i efektywny trening.


Warunkiem udziału w warsztatach jest aktywny udział w części praktycznej!KORZYŚCI
Kupując bilet na warsztaty otrzymujesz bilet na II Międzynarodowy Konwent Treningu Indywidualnego.
Kameralny charakter warsztatów, możliwość bezpośredniego kontaktu z prowadzącymi
Dużo usystematyzowanej wiedzy popartej praktycznymi przykładami
Networking
Zobacz Video
DATA I MIEJSCE
23-02-2020 10:30 - 23-02-2020 16:15
Warszawa, OSiR Polna ul. Polna 7
INFORMACJE

PROGRAM

10:30 - 11:00
Rejestracja uczestników
11:00 - 12:00
Teoria
Indywidualny trening pozycyjny z zawodnikiem PRO. Przykładowe środki treningowe, coaching i detale.
Mariusz Paszkowski Współtwórca FootballLab
12:00 - 12:30
Teoria
Inteligentna organizacja = inteligentny i efektywny trening
Łukasz Budzyński Współtwórca FootballLab
Technika
12:30 - 14:00
Teoria
Rozwój koordynacji ruchowej i praca nad dwunożnością zawodników poprzez ukierunkowany trening mózgu.
Matthias Nowak
14:00 - 14:15
Przerwa kawowa
14:15 - 16:00
Praktyka
Przykłady ćwiczeń z piłkami i bez piłek - interaktywna kontrola ciała i umysłu.
Matthias Nowak
Technika
16:00 - 16:15
Teoria
Podsumowanie, zakończenie szkolenia
Mariusz Paszkowski Współtwórca FootballLab
Matthias Nowak

PRELEGENCI

Mariusz Paszkowski
Współtwórca FootballLab
Łukasz Budzyński
Współtwórca FootballLab

BILETY

Ilość miejsc ograniczona. Sprzedaż biletów na szkolenie może zakończyć sie wcześniej. Zarezerwuj miejsce już dziś.
STANDARD
W cenę biletu wliczony jest bilet na II Międzynarodowy Konwent Treningu Indywidualnego - wymagane tylko zgłoszenie.

2 lat temu
590 PLN
PARTNER
Cena partnerska dla wszystkich klubów partnerskich Football Lab
Oferta ograniczona czasowo i ilościowo

2 lat temu
590 PLN 490 PLN

KONTAKT

Formularz kontaktowy
Dane kontatkowe
570-44-99-44
570-44-99-33
szkolenia@footballlab.pl
Znajdź nas na portalu Facebook

Rekomendacje

Adrian Piekarski

Adrian Piekarski

Wigry Suwałki

Profesjonalne podejście to coś co wyróżnia Football Lab System. Uważam, że jest to idealny program doskonalący umiejętności techniczne zawodników. Szczerze polecam!
Arkadiusz Ostręga

Arkadiusz Ostręga

Trener personalny

Profesjonalnie, merytorycznie i bardzo kreatywnie podczas Waszych warsztatów MENTAL FOOTBALL. Szkoleniowcy - zawodowcy - BARDZO rozbudziliście moją wyobraźnię i daliście narzędzia, dzięki którym z pewnością będę lepszym trenerem! Nie mogę się doczekać kolejnych wydarzeń z Waszym przewodnictwem.
Artur Kaim

Artur Kaim

Akademia Piłkarska Lew Lębork

Szkolenie Mental Football zawierało wiele praktycznych wskazówek treningu mentalnego. Bardzo dobra forma prowadzonych warsztatów pozwoliła na łatwe przyswojenie wiedzy teoretycznej, ale przede wszystkim praktycznej. Z niecierpliwością czekam na kolejne szkolenia Football Lab, w których napewno wezmę udział. Polecam wszystkim trenerom.
Dagmara Grad

Dagmara Grad

Reprezentantka Polski / KKS Czarni Sosnowiec

Profesjonalne, kompleksowe podejście. Dbałość o szczegóły i indywidualny rozwój umiejętności techniczno - taktycznych zawodników. Polecam Football Lab!
Dr Martyna Nowak

Dr Martyna Nowak

psycholog olimpijski

System szkoleń Football Lab daje możliwość zdobycia kompleksowej wiedzy niezbędnej do pracy z zawodnikiem na każdym poziomie sportowym. Wysoka efektywność zajęć, kontakt z uznanymi specjalistami, profesjonalne podejście organizatora i fachowo przygotowane materiały dydaktyczne tworzą solidny fundament merytoryczny i praktyczny umożliwiający wszechstronny rozwój sportowca. Wybór szkoleń Football Lab to gwarancja wiedzy na najwyższym poziomie.
Konrad Czapeczka i Rafał Malinowski

Konrad Czapeczka i Rafał Malinowski

Eksperci treningu mentalnego EduSport

Doskonały warsztat. Świetnie poprowadzony przez Pawła Habrata. Bardzo użyteczna wiedza merytoryczna dla trenerów i zawodników na temat rozwijania umiejętności koncentracji piłkarzy. Całość przekazana w ciekawy i atrakcyjny sposób poprzez połączenie elementów coachingu, wykładu i praktycznych ćwiczeń. Profesjonalna organizacja warsztatu. Wszystko w wyjątkowym miejscu, jakim jest sala konferencyjna R-Gol. Gorąco polecamy.
Maciej Makuszewski

Maciej Makuszewski

Lech Poznań / Reprezentant Polski

Polecam system FOOTBALL LAB do codziennej pracy wszystkim młodym zawodnikom.
Marcin Gałązka

Marcin Gałązka

MŁKS Łomża

Edycja szkoleń Football Lab Workshop to niesamowita dawka wiedzy teoretycznej połączonej z praktyką dającej wiele inspiracji do codziennej pracy trenera.
Matthias Nowak

Matthias NowakDuring my visit to Poland, I had the opportunity to familiarize myself with the Football Lab individual training program. I like the individualization of work and the individual approach to player development proposed by Football Lab
Rafał Grzyb

Rafał Grzyb

Jagiellonia Białystok

Niewątpliwie ogromną zaletą systemu Football Lab jest jego kompleksowość. Polecam wszystkim zawodnikom.
Robert Rostek

Robert Rostek

Stowarzyszenie SPORT TEAM

Program Football Lab Workshop z zakresu treningu mentalnego był bardzo wartościowym doświadczeniem. Wiedza teoretyczna z zakresu koncentracji, przekazana w profesjonalny sposób, aktywizujący uczestników. Wszystko poparte konkretnymi rozwiązaniami praktycznymi. Skierowany do trenerów, zarówno tych najmłodszych adeptów piłki nożnej, jaki i seniorów oraz ludzi po prostu zainteresowanych szeroko rozumianym sportem. Przeprowadzony w miłej atmosferze. Czekam na kolejne edycje i oczywiście polecam!!!
Łukasz Bieszczad

Łukasz Bieszczad

Akademia Piłkarska Soccer Ropczyce

Wiedzę zdobytą w warsztatach Football LAB wykorzystuję na co dzień w pracy dziećmi, w rozmowach z rodzicami jak i w życiu codziennym. Polecam szkolenia wszystkim trenerom, którzy chcą się rozwijać.

POZNAJ Football Lab

Szkolenia Football Lab
Szkolenia dla trenerów piłki nożnej mające na celu zapoznanie uczestników z podstawami systemu szkolenia Football Lab. Po ukończeniu szkolenia każdy z uczestników otrzyma certyfikat. Szkolenie będzie podzielone na następujące bloki tematyczne:
Taktyka
Technika
Motoryka
Psychika
Zobacz szkolenia
Obozy Fotball Lab
Organizujemy obozy dla zawodników i zawodniczek w wieku 6-16 lat w wersji stacjonarnej i dochodzeniowej. Podczas każdego obozu realizujemy program FOOTBALL LAB ELITE CAMP, który kompleksowo rozwija zawodników w czterech najistotniejszych obszarach:
Taktyka
Technika
Motoryka
Psychika
Zobacz obozy
Akademia techniki Skillsbox
Akademia Techniki SKILLS BOX to unikalny i nowoczesny projekt, który ma na celu kompleksowe przygotowanie techniczne zawodników do gry na najwyższym poziomie. Naszym celem jest wypracowanie u zawodników perfekcyjnej techniki, którą są w stanie wykorzystać w warunkach meczowych, pod presją czasu, przeciwnika czy narastającego zmęczenia. Trening zbliżony jest do warunków meczowych, dzięki czemu edukacja następuje w sposób naturalny, a zawodnik z łatwością wykorzystuje poznane elementy podczas meczu. Zobacz więcej
Konspekty treningowe
Zobacz filmy Football Lab