I Międzynarodowy Konwent Treningu Indywidualnego

23-02-2019 10:00
Warszawa
Zobacz więcej

INFORMACJE

I Międzynarodowy Konwent Treningu Indywidualnego

Pierwszy w Polsce KONWENT w całości poświęcony treningowi indywidualnemu w piłce nożnej. Dowiedz się jak zwiększać potencjał zawodnika pracując z nim indywidualnie.Międzynarodowy Konwent Treningu Indywidualnego to impreza, która będzie odbywać się cyklicznie i co roku będą zapraszani różni eksperci specjalizujący się w treningu indywidualnym.


Obecne standardy funkcjonujące w światowym futbolu stawiają coraz większe wymagania odnośnie indywidualnego przygotowania zawodnika. Trenerzy coraz większą wagę przykładają do tego aspektu planując pracę indywidualną z zawodnikami, na bazie mikro, mezo i makrocykli. Pomimo różnych filozofii szkolenia wszyscy zgodnie podchodzą do tematu perfekcyjnego przygotowania zawodnika w 4 fundamentalnych obszarach: technika, taktyka, motoryka, psychika.


Zawodników na najwyższym poziomie, poza talentem i wrodzonym geniuszem, charakteryzuje bardzo wysoki poziom fundamentów gry. Zawodnicy ci wyposażeni są w niezwykłe umiejętności techniczne, które potrafią wykorzystać pod presją przeciwnika, są bardzo dobrze przygotowani pod kątem motorycznym, są silni psychicznie (bardzo pewni siebie, cechuje ich wysoka koncentracja i opanowanie), i to co również jest bardzo ważne posiadają wysoką inteligencję piłkarską, szybko adaptują się do zmieniających się warunków gry, niezależnie od przyjętego modelu gry, są kreatywni i szybko podejmują właściwe decyzje. Rozwój zawodników na najwyższym poziomie wymaga pracy indywidualnej, która pozwala zoptymalizować oraz zdynamizować proces szkolenia.Prelegentami podczas szkolenia będą m.in:

Dave Johnson - head of coaching U9-U14 West Ham United. Specjalista od treningu indywidualnego.


TEMATYKA:  "Program treningu indywidualnego West Ham United" - teoria i zajęcia praktyczne


WEST HAM UNITED ACADEMY - FILOZOFIA


"Filozofia gry w Akademii WEST HAM pozwala zawodnikom na ciągłe eksponowanie atrybutów technicznych, taktycznych, społecznych i mentalnych, które są wymagane do zostania LIDEREM FUTBOLU. Wdrożenie ewoluujących indywidualnych planów działania i programów zapewni młodym graczom odpowiednie narzędzia i cechy, które pozwolą im rozwijać się, osiągać i odnosić sukcesy w środowisku zespołowym na najwyższym poziomie w ramach ich indywidualnej ścieżki rozwój"


Paweł Habrat - psycholog sportu pracujący z I zespołem Lechii Gdańsk, wcześniej Zagłębie Lubin, Jagiellonia Białystok.

      

TEMATYKA: "Mentalne aspekty w planowaniu treningu indywidualnego" 


Mariusz Paszkowski - współzałożyciel Football Lab, trener prowadzący zajęcia indywidualne z zawodnikami LOTTO Ekstraklasy i FORTUNA 1. Ligi.

      

TEMATYKA: "Program pracy indywidualnej wg modelu Football Lab System" - teoria i zajęcia praktyczne


FOOTBALL LAB SYSTEM - FILOZOFIA

"My jako trenerzy drużyn młodzieżowych musimy wyposażyć zawodników w umiejętności i narzędzia, i na tym przede wszystkim powinniśmy się skupić. To jak będą grać w przyszłości w znacznym stopniu zależy od tego czego ich teraz nauczymy i w jakie fundamenty ich wyposażymy. Nie chodzi o kreowanie zawodnika wg określonego modelu gry, a o umiejętności i rozumienie futbolu, które pozwolą mu zaadoptować się do każdego systemu. Wystarczy spojrzeć na najlepszych zawodników na świecie, którzy potrafią grać na najwyższym poziomie pomimo gry w różnych systemach."

KORZYŚCI
Poznasz filozofię pracy indywidualnej jednej z najlepszych akademii piłkarskich w Premier League
Zapoznasz się z filozofią treningu indywidualnego
Dowiesz się w jaki sposób planować pracę indywidualną z zawodnikami
Poznasz sprawdzoną strukturę treningu indywidualnego wg modelu Football Lab System
Dowiesz się jak rozwijać poszczególne sfery zawodnika
Zobacz Video
DATA I MIEJSCE
23-02-2019 10:00 - 23-02-2019 19:00
Warszawa
INFORMACJE

PRELEGENCI

Dave Johnson
Dave Johnson
West Ham United
Mariusz Paszkowski
Współtwórca FootballLab

PARTNERZY

Asystent Trenera
FootballCode
Football Coaching Development
Professional Football Training
Risenbit Software House

BILETY

Ilość miejsc ograniczona. Sprzedaż biletów na szkolenie może zakończyć sie wcześniej. Zarezerwuj miejsce już dziś.
STANDARD

za 1 miesiąc
300 PLN
Cena grupowa przy zakupie min. 5 biletów: 220 PLN
FIRST MINUTE
Wcześniejsza rejestracja = bilet tańszy o 50zł

300 PLN 250 PLN
Cena grupowa przy zakupie min. 5 biletów: 190 PLN

PARTNER
Cena partnerska dla wszystkich klubów partnerskich Football Lab

300 PLN 200 PLN
Cena grupowa przy zakupie min. 5 biletów: 170 PLN

UCZESTNIK
Oferta dla uczestników szkoleń w edycji Football Lab Workshop 2019 tj.:
Wdrożenie treningu mentalnego w praktyczny trening piłkarski
Biofeedback HRV w sporcie - szkolenie warsztatowe
Metodyka gry 1v1
#PROJEKT KLUB - edycja 2

300 PLN 220 PLN

GRUPOWY
Cena grupowa przy zakupie min. 5 biletów

300 PLN 190 PLN
Cena grupowa przy zakupie min. 5 biletów: 190 PLN

KONTAKT

Formularz kontaktowy
Dane kontatkowe
+48 570-44-99-44
+48 570-44-99-33
szkolenia@footballlab.pl
Znajdź nas na portalu Facebook

Rekomendacje

Arkadiusz Ostręga

Arkadiusz Ostręga

Trener personalny

Profesjonalnie, merytorycznie i bardzo kreatywnie podczas Waszych warsztatów MENTAL FOOTBALL. Szkoleniowcy - zawodowcy - BARDZO rozbudziliście moją wyobraźnię i daliście narzędzia, dzięki którym z pewnością będę lepszym trenerem! Nie mogę się doczekać kolejnych wydarzeń z Waszym przewodnictwem.
Artur Kaim

Artur Kaim

Akademia Piłkarska Lew Lębork

Szkolenie Mental Football zawierało wiele praktycznych wskazówek treningu mentalnego. Bardzo dobra forma prowadzonych warsztatów pozwoliła na łatwe przyswojenie wiedzy teoretycznej, ale przede wszystkim praktycznej. Z niecierpliwością czekam na kolejne szkolenia Football Lab, w których napewno wezmę udział. Polecam wszystkim trenerom.
Dr Martyna Nowak

Dr Martyna Nowak

psycholog olimpijski

System szkoleń Football Lab daje możliwość zdobycia kompleksowej wiedzy niezbędnej do pracy z zawodnikiem na każdym poziomie sportowym. Wysoka efektywność zajęć, kontakt z uznanymi specjalistami, profesjonalne podejście organizatora i fachowo przygotowane materiały dydaktyczne tworzą solidny fundament merytoryczny i praktyczny umożliwiający wszechstronny rozwój sportowca. Wybór szkoleń Football Lab to gwarancja wiedzy na najwyższym poziomie.
Konrad Czapeczka i Rafał Malinowski

Konrad Czapeczka i Rafał Malinowski

Eksperci treningu mentalnego EduSport

Doskonały warsztat. Świetnie poprowadzony przez Pawła Habrata. Bardzo użyteczna wiedza merytoryczna dla trenerów i zawodników na temat rozwijania umiejętności koncentracji piłkarzy. Całość przekazana w ciekawy i atrakcyjny sposób poprzez połączenie elementów coachingu, wykładu i praktycznych ćwiczeń. Profesjonalna organizacja warsztatu. Wszystko w wyjątkowym miejscu, jakim jest sala konferencyjna R-Gol. Gorąco polecamy.
Łukasz Bieszczad

Łukasz Bieszczad

Akademia Piłkarska Soccer Ropczyce

Wiedzę zdobytą w warsztatach Football LAB wykorzystuję na co dzień w pracy dziećmi, w rozmowach z rodzicami jak i w życiu codziennym. Polecam szkolenia wszystkim trenerom, którzy chcą się rozwijać.
Maciej Makuszewski

Maciej Makuszewski

Lech Poznań / Reprezentant Polski

Polecam system FOOTBALL LAB do codziennej pracy wszystkim młodym zawodnikom.
Marcin Gałązka

Marcin Gałązka

MŁKS Łomża

Edycja szkoleń Football Lab Workshop to niesamowita dawka wiedzy teoretycznej połączonej z praktyką dającej wiele inspiracji do codziennej pracy trenera.
Rafał Grzyb

Rafał Grzyb

Jagiellonia Białystok

Niewątpliwie ogromną zaletą systemu Football Lab jest jego kompleksowość. Polecam wszystkim zawodnikom.
Robert Rostek

Robert Rostek

Stowarzyszenie SPORT TEAM

Program Football Lab Workshop z zakresu treningu mentalnego był bardzo wartościowym doświadczeniem. Wiedza teoretyczna z zakresu koncentracji, przekazana w profesjonalny sposób, aktywizujący uczestników. Wszystko poparte konkretnymi rozwiązaniami praktycznymi. Skierowany do trenerów, zarówno tych najmłodszych adeptów piłki nożnej, jaki i seniorów oraz ludzi po prostu zainteresowanych szeroko rozumianym sportem. Przeprowadzony w miłej atmosferze. Czekam na kolejne edycje i oczywiście polecam!!!

POZNAJ Football Lab

Szkolenia Football Lab
Szkolenia dla trenerów piłki nożnej mające na celu zapoznanie uczestników z podstawami systemu szkolenia Football Lab. Po ukończeniu szkolenia każdy z uczestników otrzyma certyfikat. Szkolenie będzie podzielone na następujące bloki tematyczne:
Taktyka
Technika
Motoryka
Psychika
Zobacz szkolenia
Obozy Fotball Lab
Organizujemy obozy dla zawodników i zawodniczek w wieku 6-16 lat w wersji stacjonarnej i dochodzeniowej. Podczas każdego obozu realizujemy program FOOTBALL LAB ELITE CAMP, który kompleksowo rozwija zawodników w czterech najistotniejszych obszarach:
Taktyka
Technika
Motoryka
Psychika
Zobacz obozy
Akademia techniki Skillsbox
Akademia Techniki SKILLS BOX to unikalny i nowoczesny projekt, który ma na celu kompleksowe przygotowanie techniczne zawodników do gry na najwyższym poziomie. Naszym celem jest wypracowanie u zawodników perfekcyjnej techniki, którą są w stanie wykorzystać w warunkach meczowych, pod presją czasu, przeciwnika czy narastającego zmęczenia. Trening zbliżony jest do warunków meczowych, dzięki czemu edukacja następuje w sposób naturalny, a zawodnik z łatwością wykorzystuje poznane elementy podczas meczu. Zobacz więcej
Konspekty treningowe
Zobacz filmy Football Lab