MENTAL FOOTBALL CAMP 2018

Obóz zakończony
Termin 1 od 29-07-2018 do 04-08-2018 (miejsca dostępne)

Hotel Beskidian 3*, ul. 3-go Maja 12, 34-350 Węgierska Górka www.beskidian.com
Zobacz więcej

INFORMACJE

MENTAL FOOTBALL CAMP 2018

Jedyny taki projekt obozowy w Polsce!

Przygotuj się mentalnie przed nowym sezonem!

Pracuj pod kierunkiem psychologów sportu i trenerów pracujących z czołowymi polskimi piłkarzami i spraw żeby na boisku głowa stała się Twoim atutem!


Wykorzystaj swój potencjał i zbuduj mentalną przewagę podczas Mental Football Camp!!

Piłkarski Camp Mentalny po raz pierwszy w Polsce!!!

Skorzystaj z tej wyjątkowej okazji. Spędź inspirujący czas z psychologami sportu i trenerami o międzynarodowym doświadczeniu. Dowiedz się jak funkcjonuje Twój umysł i uwolnij jego potencjał. Stań się MENTALNĄ POTĘGĄ!! Podczas Campu rozwiniesz umiejętności mistrzowskiej koncentracji, nauczysz się rozpoznawać emocje oraz dowiesz się jak pozytywnie wykorzystywać emocje podczas gry, zbudujesz swoją pewność siebie.

Obóz dedykowany dla zawodniczek i zawodników z roczników 2001-2007, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności mentalne w połączeniu z praktycznym treningiem piłkarskim.


W ramach obozu oferujemy:

 • 7 dni inspirującej pracy nad Fundamentami Mentalnego Rozwoju Zawodnika.
 • Program treningu mentalnego.
 • Program treningu techniczno-taktycznego przygotowanego przez interdyscyplinarny zespół specjalistów z różnych dziedzin piłki nożnej.
 • Praktyczny trening mentalny przygotowany przez psychologów sportowych na co dzień pracujących z czołowymi polskimi zawodnikami.
 • 3 poziomowy program treningu mentalnego przygotowany przez doświadczoną kadrę psychologów obejmujący budowanie świadomości zawodnika, wdrożenie umiejętności mentalnych do treningu piłkarskiego oraz praktyczne zastosowanie nabytych umiejętności.
 • Specjalistyczne narzędzia z zakresu treningu mentalnego (Biofeedback, testy procesów uwagowych percepcji, relaksacja/regulacja napięcia).
 • Kształtowanie umiejętności społecznych poprawiających efektywne funkcjonowanie w grupie.
 • Budowanie własnego profilu mentalnego dla zawodników od 14. roku życia. 
 • Zbilansowaną dietę wg menu przygotowanego przez dietetyka sportowego.
 • Odnowę biologiczną.
 • Kadrę doświadczonych trenerów z międzynarodowym doświadczeniem.
 • Inspirujący czas w grupie trenerów, psychologów sportu i zawodników nastawionych na osiągnięcie sportowego sukcesu.
KORZYŚCI
Zajęcia grupowe i indywidualne
Nowoczesne i efektywne metody szkoleniowe
Trening mentalny i piłkarski
Rozwój mistrzowskiej koncentracji uwagi
Trening kontroli emocji
Wzrost pewności siebie
Wysoka intensywność i powtarzalność gwarantująca szybki wzrost umiejętności mentalnych
Indywidualizacja procesu szkolenia - małe grupy
Program rozwoju umiejętności mentalnych opracowany przez psychologów pracujących w wiodących akademiach piłkarskich oraz z drużynami LOTTO Ekstraklasy
Trening piłkarski prowadzony przez licencjonowanych trenerów Football Lab na co dzień współpracujących z czołowymi polskimi akademiami oraz pracujących indywidualnie z zawodnikami LOTTO Ekstraklasy i Reprezentacji Polski
Zobacz Video
DATA I MIEJSCE
Termin 1
od 29-07-2018 do 04-08-2018 (miejsca dostępne)

Hotel Beskidian 3*, ul. 3-go Maja 12, 34-350 Węgierska Górka www.beskidian.com
INFORMACJE
Cena udziału w obozie obejmuje
Certyfikat
Pamiątkowy certyfikat potwierdzający uczestnictwo
Strój sportowy (spodenki, koszulka, getry)
6 posiłków dziennie
Zbilansowana dieta przygotowana przez dietetyka specjalizującego się w żywieniu piłkarzy. Śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja, wieczorne przekąski. Woda bez limitu.
6 noclegów
Hotel Beskidian 3*. Trzygwiazdkowy hotel z doskonałą infrastrukturą, obsługą, własnym basenem oraz zapleczem do odnowy biologicznej.
Trening motoryczny i prewencyjny
Zajęcia warsztatowe z analizy gry
Rozumienie gry to jedna z podstawowych cech zawodnika świadomego. Warsztaty pomagają zawodnikom oceniać swoją postawę na treningu oraz zdobywać wiedzę o profesjonalnym futbolu.
15 godzin specjalistycznego treningu piłkarskiego
Trening podczas MENTAL FOOTBALL CAMP o kompleksowy program, którego głównym celem jest stworzenie zawodnikowi optymalnych warunków do rozwoju oraz wyposażenie go w niezbędne fundamenty gry, takie jak technika, taktyka, motoryka i przygotowanie mentalne na perfekcyjnym poziomie. Program obozu to trening, w którym praktyka prowadzi do perfekcji. Urozmaicone i ciekawe zajęcia odbywają się w małych grupach i są jak najbardziej zbliżone do warunków meczowych.
Trening mentalny
Współczesny sport, a w szczególności piłka nożna stawia przed zawodnikiem wysokie wymagania. Zawodnik poza doskonałym przygotowaniem motorycznym, technicznym i taktycznym musi posiadać bardzo mocną psychikę. Mentalfootball System to unikalny i kompletny program przygotowania mentalnego. Oferujemy najwyższy światowy standard pracy wykorzystywany w procesie szkolenia reprezentacji narodowych, związków sportowych oraz klubów ekstraklasy i niższych lig. Jesteśmy praktykami z rekomendacjami i certyfikatami pozwalającymi wykorzystywać najnowsze trendy w dziedzinie badań w praktyce. W ramach obozu zawodnicy codziennie biorą udział w zajęciach treningu mentalnego prowadzonego przez licencjonowanych psychologów sportu na co dzień pracujących z czołowymi polskimi piłkarzami, reprezentantami kraju, zawodnikami czołowych polskich akademii piłkarskich, czy zawodnikami LOTTO Ekstraklasy. Sesje mentalne odbywają się w ramach zajęć grupowych i indywidualnych
Odnowa biologiczna
Odnowa biologiczna na pływalni w saunie oraz jacuzzi.

KADRA SZKOLENIOWA

Łukasz Rutkowski
Trener / psycholog sportu
Łukasz Budzyński
Współtwórca FootballLab
Mariusz Paszkowski
Współtwórca FootballLab

PROGRAM

Dzień 1
Dzień 2
Dzień 3
Dzień 4
Dzień 5
Dzień 6
Dzień 7
Wszystkie dni
Dzień 1
Wprowadzenie do praktycznej psychologii sportu.
Budowanie świadomości: czy głowa przeszkadza, czy pomaga? Sposoby pracy nad umiejętnościami mentalnymi. Umiejętności mentalne w treningu piłkarskim - zajęcia praktyczne na boisku
Psychika
Taktyka
Technika
Motoryka
Dzień 2
Koncentracja uwagi - na czym nie warto się koncentrować?
Budowanie świadomości: elementy kontrolowane vs niekontrolowane. Testy koncentracji uwagi. Koncentracja uwagi w treningu piłkarskim - zajęcia praktyczne na boisku.
Psychika
Taktyka
Technika
Motoryka
Dzień 3
Koncentracja uwagi - na czym warto się koncentrować?
Budowanie świadomości: elementy kontrolowane vs niekontrolowane. Trening koncentracji uwagi z dystrakcją. Koncentracja uwagi w treningu piłkarskim - zajęcia praktyczne na boisku.
Psychika
Taktyka
Technika
Motoryka
Dzień 4
Kontrola emocji - jak wykorzystać emocje na swoją korzyść?
Budowanie świadomości: emocje występujące w sporcie. Trening biofeedback; rozpoznawanie własnych emocji. Kontrola emocji w treningu piłkarskim - zajęcia praktyczne na boisku.
Psychika
Taktyka
Technika
Motoryka
Dzień 5
Kontrola emocji - sposoby radzenia sobie z emocjami
Budowanie świadomości: trening relaksacji. Praktyczne zastosowanie technik relaksacyjnych. Kontrola emocji w treningu piłkarskim - zajęcia praktyczne na boisku
Psychika
Taktyka
Technika
Motoryka
Dzień 6
Pewność siebie - rozpoznanie czynników obniżających pewność siebie
Budowanie świadomości: czym jest pewność siebie? Elementy obniżające pewność siebie. Pewność siebie w treningu piłkarskim - zajęcia praktyczne na boisku.
Psychika
Taktyka
Technika
Motoryka
Dzień 7
Pewność siebie - sposoby budowanie pewności siebie; podsumowanie
Budowanie świadomości: jak budować pewność siebie? Mocne strony zawodników oraz umiejętności do rozwoju. Umiejętności mentalne w treningu piłkarskim - zajęcia praktyczne na boisku.
Psychika
Taktyka
Technika
Motoryka

BILETY

Obóz już się odbył. Sprzedaż biletów została zakończona.

KONTAKT

Formularz kontaktowy
Dane kontatkowe
570-44-99-33
570-44-99-44
obozy@footballlab.pl
Znajdź nas na portalu Facebook

Rekomendacje

Adrian Piekarski

Adrian Piekarski

Wigry Suwałki

Profesjonalne podejście to coś co wyróżnia Football Lab System. Uważam, że jest to idealny program doskonalący umiejętności techniczne zawodników. Szczerze polecam!
Dagmara Grad

Dagmara Grad

Reprezentantka Polski / KKS Czarni Sosnowiec

Profesjonalne, kompleksowe podejście. Dbałość o szczegóły i indywidualny rozwój umiejętności techniczno - taktycznych zawodników. Polecam Football Lab!
Janusz Dziedzic

Janusz Dziedzic

Trener

Skills Box to doskonały program do nauczania i doskonalenia umiejętności technicznych zawodnika
Maciej Makuszewski

Maciej Makuszewski

Lech Poznań / Reprezentant Polski

Polecam system FOOTBALL LAB do codziennej pracy wszystkim młodym zawodnikom.
Matthias Nowak

Matthias NowakDuring my visit to Poland, I had the opportunity to familiarize myself with the Football Lab individual training program. I like the individualization of work and the individual approach to player development proposed by Football Lab
Rafał Grzyb

Rafał Grzyb

Jagiellonia Białystok

Niewątpliwie ogromną zaletą systemu Football Lab jest jego kompleksowość. Polecam wszystkim zawodnikom.

POZNAJ Football Lab

Szkolenia Football Lab
Szkolenia dla trenerów piłki nożnej mające na celu zapoznanie uczestników z podstawami systemu szkolenia Football Lab. Po ukończeniu szkolenia każdy z uczestników otrzyma certyfikat. Szkolenie będzie podzielone na następujące bloki tematyczne:
Taktyka
Technika
Motoryka
Psychika
Zobacz szkolenia
Obozy Fotball Lab
Organizujemy obozy dla zawodników i zawodniczek w wieku 6-16 lat w wersji stacjonarnej i dochodzeniowej. Podczas każdego obozu realizujemy program FOOTBALL LAB ELITE CAMP, który kompleksowo rozwija zawodników w czterech najistotniejszych obszarach:
Taktyka
Technika
Motoryka
Psychika
Zobacz obozy
Akademia techniki Skillsbox
Akademia Techniki SKILLS BOX to unikalny i nowoczesny projekt, który ma na celu kompleksowe przygotowanie techniczne zawodników do gry na najwyższym poziomie. Naszym celem jest wypracowanie u zawodników perfekcyjnej techniki, którą są w stanie wykorzystać w warunkach meczowych, pod presją czasu, przeciwnika czy narastającego zmęczenia. Trening zbliżony jest do warunków meczowych, dzięki czemu edukacja następuje w sposób naturalny, a zawodnik z łatwością wykorzystuje poznane elementy podczas meczu. Zobacz więcej
Konspekty treningowe
Zobacz filmy Football Lab