GOALKEEPER SKILLS CAMP ZIMA 2023

Obóz zakończony
Termin 1 od 02-01 do 08-01 (miejsca dostępne)

SOLPARK Kleszczów, ul. Sportowa 8, 97-410 Kleszczów
Zobacz więcej

INFORMACJE

GOALKEEPER SKILLS CAMP ZIMA 2023

Obóz bramkarski GOALKEEPER SKILLS CAMP  dedykowany dla zawodniczek i zawodników w wieku 7-16 lat.  W trakcie obozu skupiamy się na kompleksowym rozwoju umiejętności bramkarskich, a naszym celem jest wyposażenie uczestników w umiejętności: techniczne, taktyczne, motoryczne oraz mentalne istotne z punktu widzenia specyfiki gry i rozwoju nowoczesnego bramkarza. 


Zajęcia bramkarskie (2,5 h dziennie) integrujemy z zajęciami piłkarskimi (2,5 h dziennie), aby rozwój umiejętności stricte bramkarskich szedł w parze z dodatkowym doskonaleniem gry nogami oraz rozumieniem gry. Całość koncepcji szkolenia uzupełnia praca z psychologiem sportu nad mentalnymi aspektami gry bramkarza.


Grupy treningowe dobieramy pod względem umiejętności i wieku uczestników oraz rozmiaru bramki w poszczególnych kategoriach wiekowych. Program treningowy dopasowujemy indywidualnie do umiejętności i potencjału naszych podopiecznych.

Specyfika pracy podczas zgrupowań: 
- nauczanie oraz doskonalenie techniki gry bramkarza,
- nauczanie oraz doskonalenie gry nogami (otwieranie gry, ustawienie względem piłki),
- nauczanie oraz doskonalenie taktyki gry bramkarza w atakowaniu i bronieniu (ustawienie w bramce względem piłki, zachowania bramkarza w pojedynkach 1v1, gra bramkarza na przedpolu).


Każdy z zawodników przechodzi szereg specjalistycznych testów piłkarskich i motorycznych pozwalających stworzyć profil zawodnika w systemie Footballlab Pro dzięki któremu uczestnicy mogą porównać wyniki z najlepszymi zawodnikami w Polsce. Do 7-dniowego programu rozwoju wdrażamy trening umiejętności indywidualnych, trening pozycyjny oraz zajęcia i warsztaty budujące świadomość zawodników. Wszystkie nasze projekty realizujemy wg 3 zasad:

#EfektywnaPraca

#NastawienieNaRozwój

#PrzyjaznaAtmosfera


W trakcie obozu realizowana jest wewnętrzna liga #SBCLeague, która ma na celu podniesienie motywacji wewnętrznej zawodników, a także rozwijanie charakteru zawodników i umiejętność radzenia sobie z presją. Dodatkowo w każdym dniu rywalizujemy o miano najlepszego zawodnika w danej umiejętności piłkarskiej, co dodatkowo motywuje uczestników do codziennej pracy. Rywalizacja #SKILLSCHALLENGE odbywa się z podziałem na kategorie wiekowe. Zwieńczeniem ligi jest "turniej holenderski", w którym zawodnicy rywalizują każdego dnia na sesjach treningowych poświęconych różnym formom gier.


Zdajemy sobie sprawę, iż termin obozu może kolidować z nauką w szkole. W związku z tym każdego dnia obozu zaplanowaliśmy przestrzeń na zajęcia z pedagogiem, które zminimalizują zaległości w szkole.


Obóz odbędzie się w nowoczesnym kompleksie SOLPARK Kleszczów położonym w samym centrum Polski - 40km od Łodzi, 170km od Warszawy, 130km od Katowic,180km od Wrocławia.  SOLPARK Kleszczów dysponuje nowoczesną bazą sportowo-rekreacyjno-hotelową ,w skład której wchodzą m.in: pełnowymiarowe boisko ze sztuczną nawierzchnią, pełnowymiarowe boisko z naturalną nawierzchnią, hala sportowa, aquapark wraz ze strefą odnowy biologicznej, salki fitness, siłownia, zaplecze konferencyjne, gastronomiczne oraz komfortowe zaplecze hotelowe.


HONORUJEMY POLSKI BON TURYSTYCZNY

UBEZPIECZENIE OD KOSZTÓW REZYGNACJI Z OBOZU:

 1. Pośredniczymy przy zawieraniu ubezpieczeń od kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej.
 2. W celu zawarcia ubezpieczenia nalezy dopłacić kwotę 150zł do ceny wybranego biletu.
 3. Warunki ubezpieczenia znajdują się pod linkiem warunki ubezpieczenia
 4. Polisa zostanie wystawiona w przeciągu 7 dni, a jej numer przesłany na adres e-mail lub nr telefonu podany w zgłoszeniu.
 5. Umowa ubezpieczenia może być zawarta nie później niż 30 dni przed rozpoczęciem obozu.

ZWROT ŚRODKÓW:

 1. W przypadku jeśli obóz nie odbędzie się ze względu na sytuację epidemiczną, gwarantujemy 100% zwrotu wpłaconych środków.

TERMINY PŁATNOŚCI:

1. Zadatek 1000zł w terminie 7 dni od momentu zakupu biletu.

2. Pozostała część kwoty na 30 dni przed rozpoczęciem obozu.

W ramach obozu oferujemy:

 • 7 dni efektywnej pracy nad Fundamentami Rozwoju Zawodnika.
 • Program treningu techniczno-taktycznego przygotowanego przez interdyscyplinarny zespół specjalistów z różnych dziedzin piłki nożnej.
 • Praktyczny trening mentalny przygotowany przez psychologa sportowego na co dzień pracującego z czołowymi polskimi piłkarzami.
 • Program treningu motorycznego.
 • Opiekę psychologa.
 • Specjalistyczne testy piłkarskie wg modelu Football Lab.
 • Profil zawodnika w systemie Footballlab Pro pozwalający porównać wyniki z najlepszymi zawodnikami w Polsce. 
 • Trening pozycyjny.
 • Trening oddechowy i relaksację mięśniową.
 • Video analizę jednostek treningowych.
 • Booklet z ćwiczeniami dla wszystkich uczestników.
 • Zbilansowaną dietę wg menu przygotowanego przez dietetyka sportowego.
 • Odnowę biologiczną.
 • Zajęcia warsztatowe budujące świadomość zawodników.
 • Turniej piłkarski.
 • Kadrę doświadczonych trenerów z międzynarodowym doświadczeniem.
 • Ciekawe warsztaty tematyczne.
 • Dużo uśmiechu i dobrą atmosferę pracy. 
KORZYŚCI
Nowoczesny i efektywny program treningu bramkarskiego
Wysoka intensywność i powtarzalność gwarantująca szybki wzrost umiejętności
Indywidualizacja procesu szkolenia - małe grupy szkoleniowe
Program rozwoju umiejętności technicznych opracowany przez międzynarodowy zespół ekspertów
Wiarygodna ocena rozwoju zawodnika dzięki platformie Footballlab Pro
Możliwość dalszego rozwoju oraz pomoc w planowaniu karier piłkarskich
Rywalizacja #SkillsChallenge
Wewnętrzna liga #SBCLeague
Praktyczne warsztaty tematyczne
Zobacz Video
DATA I MIEJSCE
Termin 1
od 02-01 do 08-01 (miejsca dostępne)

SOLPARK Kleszczów, ul. Sportowa 8, 97-410 Kleszczów
INFORMACJE
Cena udziału w obozie obejmuje
15 godzin specjalistycznego treningu bramkarskiego
W trakcie obozu skupiamy się na kompleksowym rozwoju umiejętności bramkarskich, a naszym celem jest wyposażenie uczestników w umiejętności: techniczne, taktyczne, motoryczne oraz mentalne istotne z punktu widzenia specyfiki gry i rozwoju nowoczesnego bramkarza.
10 godzin specjalistycznego treningu piłkarskiego, zintegrowanego z zajęciami bramkarskimi
Zajęcia bramkarskie (2,5 h dziennie) integrujemy z zajęciami piłkarskimi (2,5 h dziennie) aby rozwój umiejętności stricte bramkarskich szedł w parze z dodatkowym doskonaleniem gry nogami oraz rozumieniem gry.
6 noclegów Solpark Kleszczów
6 posiłków dziennie
Zbilansowana dieta przygotowana przez dietetyka specjalizującego się w żywieniu piłkarzy. Śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja, wieczorne przekąski. Woda bez limitu.
Booklet z ćwiczeniami
Liga wewnętrzna
W każdym dniu zawodnicy rywalizują o miano najlepszego w określonych umiejętnościach piłkarskich, co dodatkowo motywuje zawodników do codziennej pracy. Rywalizacja #SKILLSCHALLENGE odbywa się z podziałem na kategorie wiekowe.
Futsal
Wieczorne zajęcia w hali sportowej poświęcone kształtowaniu techniki użytkowej oraz rozwojowi decyzyjności.
Odnowa biologiczna
Odnowa biologiczna na pływalni w saunie oraz jacuzzi.
Profesjonalne testy piłkarskie
Testy piłkarskie i motoryczne przeprowadzone za pomocą profesjonalnego sprzętu badawczego przez doświadczonych trenerów w zakresie przygotowania motorycznego i technicznego.
Profil zawodnika w systemie FootballLab SystemPro
Profesjonalny profil zawodnika zawierający informacje o piłkarzu oraz jego wyniki w testach. Profil pozwala na monitorowanie rozwoju zawodnika, ocenę jego postępów oraz porównanie ze wszystkimi zawodnikami współpracującymi z Football Lab w poszczególnych rocznikach.
Skill Box Challenge
Poranne zajęcia piłkarskie kształtujące charaktery oraz świadomość zawodników.
Zespół doświadczonych trenerów i psychologów
Zajęcia warsztatowe z analizy gry
Rozumienie gry to jedna z podstawowych cech zawodnika świadomego. Warsztaty pomagają zawodnikom oceniać swoją postawę na treningu oraz zdobywać wiedzę o profesjonalnym futbolu.
Zajęcia dodatkowe
Turnieje gier planszowych, tenis stołowy, bilard, kręgle, piłkarzyki oraz strefa piłkarskiej lektury
Warsztaty specjalistyczne
Warsztaty poświęcone odżywianiu, odpowiedniej regeneracji, analizie gry oraz wyznaczaniu i realizacji celów.
Trening oddechowy i relaksacja mięśniowa
Trening oddechowy oraz relaksacja mięśniowa to sprawdzone techniki, które pomogą młodym zawodnikom poradzić sobie ze stresem i presją, zrelaksować po dużym wysiłku, wejść w optymalny stan pobudzenia, zadbać o efektywny sen oraz rozwinąć świadomość własnego ciała.
Trening motoryczny i prewencyjny
Trening mentalny z psychologiem sportu
Przygotowanie mentalne piłkarzy to jeden z kluczowych elementów w nowoczesnym futbolu. Trenerzy coraz większą wagę przykładają do tego aspektu w codziennej pracy z zespołem. W ramach obozu zawodnicy codziennie biorą udział w zajęciach z treningu mentalnego przygotowanych przez psychologa sportu pracującego z czołowymi polskimi piłkarzami, wieloma reprezentantami kraju.

PROGRAM

Dzień 1
Dzień 2
Dzień 3
Dzień 4
Dzień 5
Dzień 6
Dzień 7
Wszystkie dni
Dzień 1
DZIEŃ 1
TAKTYKA - analiza gry bramkarza, ocena poziomu umiejętności. TECHNIKA - ocena potencjału technicznego. MENTAL - integracja, rozwój świadomości, ustalenie celów obozowych.
Psychika
Taktyka
Technika
Motoryka
Dzień 2
DZIEŃ 2
TAKTYKA - ustawienie w bramce względem piłki w bronieniu. TECHNIKA - chwyt piłki w pozycji bramkarskiej, gra na przedpolu. UMIEJĘTNOŚCI PIŁKARSKIE - kontrola piłki jako fundament umiejętności technicznych. MENTAL - rozwój koncentracji uwagi. MOTORYKA - rozwój mocy
Psychika
Taktyka
Technika
Motoryka
Dzień 3
DZIEŃ 3
TAKTYKA - transfer pozytywny- Faza OA TECHNIKA - chwyt piłki dolnej z upadkiem do boku i podchwytem. UMIEJĘTNOŚCI PIŁKARSKIE - technika podań i przyjęć. MENTAL - rozwój procesów uwagowych. MOTORYKA - Trening wzmacniający
Psychika
Taktyka
Technika
Motoryka
Dzień 4
DZIEŃ 4
TAKTYKA - szybkie wprowadzenie piłki po interwencji. TECHNIKA - chwyt piłki górnej z upadkiem do boku. UMIEJĘTNOŚCI PIŁKARSKIE - rozwój techniki użytkowej w grach. MENTAL - dialog wewnętrzny, budowa pozytywnego nastawienia. MOTORYKA - rozwój wytrzymałości specjalnej
Psychika
Taktyka
Technika
Motoryka
Dzień 5
DZIEŃ 5
TAKTYKA - ustawienie bramkarza w ataku ( skanowanie przestrzeni). TECHNIKA - gra nogami. UMIEJĘTNOŚCI PIŁKARSKIE - play like top player. MENTAL - opanowanie, sposoby radzenia sobie z presją. Trening oddechowy. MOTORYKA - trening regeneracyjny
Psychika
Taktyka
Technika
Motoryka
Dzień 6
DZIEŃ 6
TAKTYKA - działania bramkarza w sytuacji 1x1. TECHNIKA - blok niski i blok wysoki w pojedynkach 1v1. UMIEJĘTNOŚCI PIŁKARSKIE - technika uderzenia. MENTAL - rozwój skuteczności i pewności siebie. MOTORYKA - szybkość reakcji
Psychika
Taktyka
Technika
Motoryka
Dzień 7
DZIEŃ 7
Bitwa bramkarska. Ocena progresji nauczanych elementów. Zapoznanie z programem pracy indywidualnej.
Psychika
Taktyka
Technika
Motoryka

BILETY

Obóz już się odbył. Sprzedaż biletów została zakończona.

KONTAKT

Formularz kontaktowy
Dane kontatkowe
570449944
570449933
obozy@footballlab.pl
Znajdź nas na portalu Facebook

Rekomendacje

Adrian Piekarski

Adrian Piekarski

Wigry Suwałki

Profesjonalne podejście to coś co wyróżnia Football Lab System. Uważam, że jest to idealny program doskonalący umiejętności techniczne zawodników. Szczerze polecam!
Dagmara Grad

Dagmara Grad

Reprezentantka Polski / KKS Czarni Sosnowiec

Profesjonalne, kompleksowe podejście. Dbałość o szczegóły i indywidualny rozwój umiejętności techniczno - taktycznych zawodników. Polecam Football Lab!
Janusz Dziedzic

Janusz Dziedzic

Trener

Skills Box to doskonały program do nauczania i doskonalenia umiejętności technicznych zawodnika
Maciej Makuszewski

Maciej Makuszewski

Lech Poznań / Reprezentant Polski

Polecam system FOOTBALL LAB do codziennej pracy wszystkim młodym zawodnikom.
Matthias Nowak

Matthias NowakDuring my visit to Poland, I had the opportunity to familiarize myself with the Football Lab individual training program. I like the individualization of work and the individual approach to player development proposed by Football Lab
Rafał Grzyb

Rafał Grzyb

Jagiellonia Białystok

Niewątpliwie ogromną zaletą systemu Football Lab jest jego kompleksowość. Polecam wszystkim zawodnikom.

POZNAJ Football Lab

Szkolenia Football Lab
Szkolenia dla trenerów piłki nożnej mające na celu zapoznanie uczestników z podstawami systemu szkolenia Football Lab. Po ukończeniu szkolenia każdy z uczestników otrzyma certyfikat. Szkolenie będzie podzielone na następujące bloki tematyczne:
Taktyka
Technika
Motoryka
Psychika
Zobacz szkolenia
Obozy Fotball Lab
Organizujemy obozy dla zawodników i zawodniczek w wieku 6-16 lat w wersji stacjonarnej i dochodzeniowej. Podczas każdego obozu realizujemy program FOOTBALL LAB ELITE CAMP, który kompleksowo rozwija zawodników w czterech najistotniejszych obszarach:
Taktyka
Technika
Motoryka
Psychika
Zobacz obozy
Akademia techniki Skillsbox
Akademia Techniki SKILLS BOX to unikalny i nowoczesny projekt, który ma na celu kompleksowe przygotowanie techniczne zawodników do gry na najwyższym poziomie. Naszym celem jest wypracowanie u zawodników perfekcyjnej techniki, którą są w stanie wykorzystać w warunkach meczowych, pod presją czasu, przeciwnika czy narastającego zmęczenia. Trening zbliżony jest do warunków meczowych, dzięki czemu edukacja następuje w sposób naturalny, a zawodnik z łatwością wykorzystuje poznane elementy podczas meczu. Zobacz więcej
Konspekty treningowe
Zobacz filmy Football Lab