SKILLS BOX CAMP ZIMA 2022

Obóz zakończony
Termin 1 od 03-01-2022 do 09-01-2022 (brak miejsc)

SOLPARK Kleszczów, ul. Sportowa 8, 97-410 Kleszczów
Zobacz więcej

INFORMACJE

SKILLS BOX CAMP ZIMA 2022

Skills Box Camp to projekt dedykowany  dla zawodniczek i zawodników w wieku 7-16 lat, to 25 godzin intensywnego treningu piłkarskiego opartego o autorski system szkolenia FOOTBALL LAB. W ramach zajęć zapewniamy opiekę licencjonowanego psychologa sportu (10h) oraz trenera przygotowania motorycznego (zajęcia indywidualne i grupowe). Dbamy o regenerację i odnowę biologiczną (trening regeneracyjny + min. 3 wejścia do aquaparku). Każdy z zawodników przechodzi szereg specjalistycznych testów piłkarskich i motorycznych pozwalających stworzyć profil zawodnika w systemie FootballLab Pro, dzięki któremu uczestnicy mogą porównać wyniki z najlepszymi zawodnikami w Polsce. Do 7-dniowego programu rozwoju wdrażamy trening umiejętności indywidualnych, trening pozycyjny oraz zajęcia i warsztaty budujące świadomość zawodników. Wszystkie nasze projekty realizujemy wg 3 zasad:

#EfektywnaPraca

#NastawienieNaRozwój

#PrzyjaznaAtmosfera

W trakcie obozu realizowana jest wewnętrzna liga #SBCLeague, która ma na celu podniesienie motywacji wewnętrznej zawodników, a także rozwijanie charakteru zawodników i umiejętność radzenia sobie z presją. Dodatkowo w każdym dniu rywalizujemy o miano najlepszego zawodnika w danej umiejętności piłkarskiej, co dodatkowo motywuje uczestników do codziennej pracy. Rywalizacja #SKILLSCHALLENGE odbywa się z podziałem na kategorie wiekowe. Zwieńczeniem ligi jest "turniej holenderski", w którym zawodnicy rywalizują każdego dnia na sesjach treningowych poświęconych różnym formom gier.


Zdajemy sobie sprawę, iż termin obozu może kolidować z nauką w szkole. W związku z tym każdego dnia obozu zaplanowaliśmy przestrzeń na zajęcia z pedagogiem, które zminimalizują zaległości w szkole.


W podanym terminie w tym samym miejscu organizujemy zgrupowanie dla bramkarzy ---> szczegółowa oferta


Myśląc o rozwoju naszych podopiecznych, na każdym z obozów gwarantujemy obecność skautów i menadżerów piłkarskich współpracujących z czołowymi polskimi i zagranicznymi agencjami menadżerskimi. 

Obóz odbędzie się w nowoczesnym kompleksie SOLPARK Kleszczów położonym w samym centrum Polski - 40km od Łodzi, 170km od Warszawy, 130km od Katowic,180km od Wrocławia.  SOLPARK Kleszczów dysponuje nowoczesną bazą sportowo-rekreacyjno-hotelową ,w skład której wchodzą m.in: pełnowymiarowe boisko ze sztuczną nawierzchnią, pełnowymiarowe boisko z naturalną nawierzchnią, hala sportowa, aquapark wraz ze strefą odnowy biologicznej, salki fitness, siłownia, zaplecze konferencyjne, gastronomiczne oraz komfortowe zaplecze hotelowe.


Uczestnicy będą zakwaterowani w pokojach 2 lub 3 osobowych, zarówno w hotelu SOLPARK*** jak i internacie, w budynku głównym.


TRANSPORT

podczas zimowej edycji po raz pierwszy wprowadziliśmy usługę zbiorowego transportu uczestników. Transport do obiektu SOLPARK, a następnie powrót będzie odbywał się z następujących lokalizacji:

 • Warszawa
 • Rzeszów
 • Kraków
 • Katowice

Wystarczy dowieźć uczestnika z kompletem dokumentów na miejsce zbiórki, a my bezpiecznie odwieziemy i przywieziemy zawodników z obozu.


1. W celu rezerwacji miejsca w busie, w momencie opłaty zadatku prosimy dopłacić do kwoty zadatku kwotę zależną od lokalizacji, z której planują Państwo podróż: Rzeszów - 400zł, Kraków - 350zł, Katowice - 300zł, Warszawa - 300zł.

2. Podana kwota jest kwotą za przejazd  w obie strony.

3. Ilość miejsc w busach jest ograniczona, decyduje kolejność wniesionej opłaty.

4. Organizator zastrzega sobie prawo do odstąpienia od świadczenia usługi transportowej, w przypadku jeśli nie zgłosi się minimalna ilość chętnych.


HONORUJEMY POLSKI BON TURYSTYCZNY

UBEZPIECZENIE OD KOSZTÓW REZYGNACJI Z OBOZU:

 1. Pośredniczymy przy zawieraniu ubezpieczeń od kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej.
 2. W celu zawarcia ubezpieczenia nalezy dopłacić kwotę 120zł do ceny wybranego biletu.
 3. Warunki ubezpieczenia znajdują się pod linkiem warunki ubezpieczenia
 4. Polisa zostanie wystawiona w przeciągu 7 dni, a jej numer przesłany na adres e-mail lub nr telefonu podany w zgłoszeniu.
 5. Umowa ubezpieczenia może być zawarta nie później niż 30 dni przed rozpoczęciem obozu.

ZWROT ŚRODKÓW:

 1. W przypadku jeśli obóz nie odbędzie się ze względu na sytuację epidemiczną, gwarantujemy 100% zwrotu wpłaconych środków.

TERMINY PŁATNOŚCI:

1. Zadatek 800zł w terminie 7 dni od momentu zakupu biletu.

2. Pozostała część kwoty na 30 dni przed rozpoczęciem obozu.

W ramach obozu oferujemy:

 • 7 dni efektywnej pracy nad Fundamentami Rozwoju Zawodnika.
 • Program treningu techniczno-taktycznego przygotowanego przez interdyscyplinarny zespół specjalistów z różnych dziedzin piłki nożnej.
 • Praktyczny trening mentalny przygotowany przez psychologa sportowego na co dzień pracującego z czołowymi polskimi piłkarzami.
 • Program treningu motorycznego.
 • Opiekę psychologa.
 • Specjalistyczne testy piłkarskie wg modelu Football Lab.
 • Profil zawodnika w systemie Footballlab Pro pozwalający porównać wyniki z najlepszymi zawodnikami w Polsce. 
 • Trening pozycyjny.
 • Trening oddechowy i relaksację mięśniową.
 • Video analizę jednostek treningowych.
 • Booklet z ćwiczeniami dla wszystkich uczestników.
 • Zbilansowaną dietę wg menu przygotowanego przez dietetyka sportowego.
 • Odnowę biologiczną.
 • Zajęcia warsztatowe budujące świadomość zawodników.
 • Turniej piłkarski.
 • Kadrę doświadczonych trenerów z międzynarodowym doświadczeniem.
 • Ciekawe warsztaty tematyczne.
 • Dla najlepszych możliwość dołączenia do bezpłatnego programu Football Lab Future, zapewniającego bezpłatną opiekę w zakresie treningu piłkarskiego, mentalnego, motorycznego oraz wsparcie menadżerów piłkarskich.
 • Dużo uśmiechu i dobrą atmosferę pracy. 
KORZYŚCI
Nowoczesne, efektywne i sprawdzone metody szkoleniowe
Wysoka intensywność i powtarzalność gwarantująca szybki wzrost umiejętności piłkarskich
Indywidualizacja procesu szkolenia - małe grupy szkoleniowe
Trening dopasowany do pozycji zawodników
Program rozwoju umiejętności technicznych opracowany przez międzynarodowy zespół ekspertów
Wiarygodna ocena rozwoju zawodnika dzięki platformie Footballlab Pro
Możliwość dalszego rozwoju oraz pomoc w planowaniu karier piłkarskich
Rywalizacja #SkillsChallenge
Wewnętrzna liga #SBCLeague
Praktyczne warsztaty tematyczne
Zobacz Video
DATA I MIEJSCE
Termin 1
od 03-01-2022 do 09-01-2022 (brak miejsc)

SOLPARK Kleszczów, ul. Sportowa 8, 97-410 Kleszczów
INFORMACJE
Cena udziału w obozie obejmuje
Specjalistyczny trening piłkarski
Trening podczas SKILLS BOX CAMP o kompleksowy program, którego głównym celem jest stworzenie zawodnikowi optymalnych warunków do rozwoju oraz wyposażenie go w niezbędne fundamenty gry, takie jak technika, taktyka, motoryka i przygotowanie mentalne na perfekcyjnym poziomie. Program obozu to trening, w którym praktyka prowadzi do perfekcji. Urozmaicone i ciekawe zajęcia odbywają się w małych grupach i są jak najbardziej zbliżone do warunków meczowych. Zajęcia w 90% będą odbywały się na boisku z naturalną murawą.
Trening mentalny z psychologiem sportu
Przygotowanie mentalne piłkarzy to jeden z kluczowych elementów w nowoczesnym futbolu. Trenerzy coraz większą wagę przykładają do tego aspektu w codziennej pracy z zespołem. W ramach obozu zawodnicy codziennie biorą udział w zajęciach z treningu mentalnego przygotowanych przez psychologa sportu pracującego z czołowymi polskimi piłkarzami, wieloma reprezentantami kraju.
15 godzin specjalistycznego treningu motorycznego
Celem obozu jest podniesienie potencjału motorycznego zawodników, zabezpieczenie zawodników przed wystąpieniem kontuzji poprzez trening prewencyjny, zapoznanie z wiedzą na temat najczęściej występujących urazów oraz edukacja w zakresie regeneracji potreningowej oraz odnowy biologicznej.
6 noclegów Solpark Kleszczów
6 posiłków dziennie
Zbilansowana dieta przygotowana przez dietetyka specjalizującego się w żywieniu piłkarzy. Śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja, wieczorne przekąski. Woda bez limitu.
Baza sportowa
Pełnowymiarowe boisko z naturalną nawierzchnią, pełnowymiarowe boisko ze sztuczną nawierzchnią, mini boisko do streetsoccera, hala sportowa, boisko do street soccera, aquapark, strefa odnowy, sala fitness, sala do sportów walki, siłownia, zaplecze konferencyjne, sala kinowa, sale warsztatowe.
Zespół doświadczonych trenerów i psychologów
Booklet z ćwiczeniami
Futsal
Wieczorne zajęcia w hali sportowej poświęcone kształtowaniu techniki użytkowej oraz rozwojowi decyzyjności.
Liga wewnętrzna
W każdym dniu zawodnicy rywalizują o miano najlepszego w określonych umiejętnościach piłkarskich, co dodatkowo motywuje zawodników do codziennej pracy. Rywalizacja #SKILLSCHALLENGE odbywa się z podziałem na kategorie wiekowe.
Odnowa biologiczna
Odnowa biologiczna na pływalni w saunie oraz jacuzzi.
Pedagog - pomoc edukacyjna
Opiekun dedykowany dla wszystkich zawodników, którzy wybrali obóz poza terminem ferii. Codzienne zajęcia z zawodnikami, które zminimalizują zaległości w szkole.
Profesjonalne testy piłkarskie
Testy piłkarskie i motoryczne przeprowadzone za pomocą profesjonalnego sprzętu badawczego przez doświadczonych trenerów w zakresie przygotowania motorycznego i technicznego.
Profil zawodnika w systemie FootballLab SystemPro
Profesjonalny profil zawodnika zawierający informacje o piłkarzu oraz jego wyniki w testach. Profil pozwala na monitorowanie rozwoju zawodnika, ocenę jego postępów oraz porównanie ze wszystkimi zawodnikami współpracującymi z Football Lab w poszczególnych rocznikach.
Skill Box Challenge
Poranne zajęcia piłkarskie kształtujące charaktery oraz świadomość zawodników.
Zajęcia warsztatowe z analizy gry
Rozumienie gry to jedna z podstawowych cech zawodnika świadomego. Warsztaty pomagają zawodnikom oceniać swoją postawę na treningu oraz zdobywać wiedzę o profesjonalnym futbolu.
Zajęcia dodatkowe
Turnieje gier planszowych, tenis stołowy, bilard, kręgle, piłkarzyki oraz strefa piłkarskiej lektury
Warsztaty specjalistyczne
Warsztaty poświęcone odżywianiu, odpowiedniej regeneracji, analizie gry oraz wyznaczaniu i realizacji celów.
Turniej Holenderski
Każdego dnia, cześć każdej ostatniej sesji poświęcona jest na gry turniejowe. W każdej grze zawodnik bierze udział w innej drużynie i konfiguracji boiska. Punkty zdobywa indywidualnie. Dodatkowo w piątek - dniu turniejowym, sesje gier są znacznie przedłużone, a zawodnicy dodatkowo biorą udział w punktowanych konkurencjach indywidualnych.
Trening motoryczny i prewencyjny
Trening pozycyjny
Trening dostosowany do pozycji zawodników na boisku.
Trening oddechowy i relaksacja mięśniowa
Trening oddechowy oraz relaksacja mięśniowa to sprawdzone techniki, które pomogą młodym zawodnikom poradzić sobie ze stresem i presją, zrelaksować po dużym wysiłku, wejść w optymalny stan pobudzenia, zadbać o efektywny sen oraz rozwinąć świadomość własnego ciała.

PROGRAM

Dzień 1
Dzień 2
Dzień 3
Dzień 4
Dzień 5
Dzień 6
Dzień 7
Wszystkie dni
Dzień 1
NIEDZIELA
Analiza gry zawodnika, ocena poziomu zaawansowania. Ocena potencjału technicznego. Testy piłkarskie i psychologiczne Integracja, rozwój świadomości, ustalenie celów obozowych.
Psychika
Taktyka
Technika
Motoryka
Dzień 2
PONIEDZIAŁEK
TECHNIKA - kontrola piłki jako fundament umiejętności technicznych. TAKTYKA - umiejętność utrzymania się przy piłce, gry w przewagach. MENTAL - motywacja i jej rodzaje MOTORYKA - rozwój mocy
Psychika
Taktyka
Technika
Motoryka
Dzień 3
WTOREK
TECHNIKA - technika podań, przyjęcia kierunkowe ze zwodem TAKTYKA - efektywne utrzymanie się przy piłce, kreowanie sytuacji strzeleckich z wykorzystaniem podania penetrującego. MENTAL - koncentracja uwagi MOTORYKA - kształtowanie wytrzymałości specjalnej
Psychika
Taktyka
Technika
Motoryka
Dzień 4
ŚRODA
TECHNIKA - Rozwój techniki użytkowej w grach. TAKTYKA - Kreowanie procesu decyzyjnego wg modelu Football Lab Percepcja - Antycypacja - Decyzja. MENTAL - Kontrola emocji MOTORYKA - Rozwój wytrzymałości specjalnej w grach
Psychika
Taktyka
Technika
Motoryka
Dzień 5
CZWARTEK
TECHNIKA - PLAY LIKE TO PLAYER - analiza i nauka najbardziej efektywnych zagrań najlepszych zawodników TAKTYKA - trening pozycyjny - analiza zachowań na poszczególnych pozycjach MENTAL - opanowanie, sposoby radzenia sobie z presją. MOTORYKA - trening prewencyjny
Psychika
Taktyka
Technika
Motoryka
Dzień 6
PIĄTEK
TECHNIKA - technika uderzenia, różne rodzaje uderzeń na bramkę TAKTYKA - kreatywność i finalizacja w grze. MENTAL - rozwój skuteczności i pewności siebie. MOTORYKA - trening regeneracyjny
Psychika
Taktyka
Technika
Motoryka
Dzień 7
SOBOTA
Ocena progresji, zapoznanie z programem pracy indywidualnej. Samoocena, feedback. Ocena progresji realizowanych elementów
Psychika
Taktyka
Technika
Motoryka

BILETY

Obóz już się odbył. Sprzedaż biletów została zakończona.

KONTAKT

Formularz kontaktowy
Dane kontatkowe
570449944
570449933
obozy@footballlab.pl
Znajdź nas na portalu Facebook

Rekomendacje

Adrian Piekarski

Adrian Piekarski

Wigry Suwałki

Profesjonalne podejście to coś co wyróżnia Football Lab System. Uważam, że jest to idealny program doskonalący umiejętności techniczne zawodników. Szczerze polecam!
Dagmara Grad

Dagmara Grad

Reprezentantka Polski / KKS Czarni Sosnowiec

Profesjonalne, kompleksowe podejście. Dbałość o szczegóły i indywidualny rozwój umiejętności techniczno - taktycznych zawodników. Polecam Football Lab!
Janusz Dziedzic

Janusz Dziedzic

Trener

Skills Box to doskonały program do nauczania i doskonalenia umiejętności technicznych zawodnika
Maciej Makuszewski

Maciej Makuszewski

Lech Poznań / Reprezentant Polski

Polecam system FOOTBALL LAB do codziennej pracy wszystkim młodym zawodnikom.
Matthias Nowak

Matthias NowakDuring my visit to Poland, I had the opportunity to familiarize myself with the Football Lab individual training program. I like the individualization of work and the individual approach to player development proposed by Football Lab
Rafał Grzyb

Rafał Grzyb

Jagiellonia Białystok

Niewątpliwie ogromną zaletą systemu Football Lab jest jego kompleksowość. Polecam wszystkim zawodnikom.

POZNAJ Football Lab

Szkolenia Football Lab
Szkolenia dla trenerów piłki nożnej mające na celu zapoznanie uczestników z podstawami systemu szkolenia Football Lab. Po ukończeniu szkolenia każdy z uczestników otrzyma certyfikat. Szkolenie będzie podzielone na następujące bloki tematyczne:
Taktyka
Technika
Motoryka
Psychika
Zobacz szkolenia
Obozy Fotball Lab
Organizujemy obozy dla zawodników i zawodniczek w wieku 6-16 lat w wersji stacjonarnej i dochodzeniowej. Podczas każdego obozu realizujemy program FOOTBALL LAB ELITE CAMP, który kompleksowo rozwija zawodników w czterech najistotniejszych obszarach:
Taktyka
Technika
Motoryka
Psychika
Zobacz obozy
Akademia techniki Skillsbox
Akademia Techniki SKILLS BOX to unikalny i nowoczesny projekt, który ma na celu kompleksowe przygotowanie techniczne zawodników do gry na najwyższym poziomie. Naszym celem jest wypracowanie u zawodników perfekcyjnej techniki, którą są w stanie wykorzystać w warunkach meczowych, pod presją czasu, przeciwnika czy narastającego zmęczenia. Trening zbliżony jest do warunków meczowych, dzięki czemu edukacja następuje w sposób naturalny, a zawodnik z łatwością wykorzystuje poznane elementy podczas meczu. Zobacz więcej
Konspekty treningowe
Zobacz filmy Football Lab