STAŻ SZKOLENIOWY DLA TRENERÓW I PSYCHOLOGÓW SPORTU


Jedyny taki projekt szkoleniowy w Polsce. Staż szkoleniowy dla trenerów i psychologów sportu podczas obozu mentalnego Mental Football Camp. Pracuj pod okiem czołowych psychologów sportu i poznaj tajniki treningu mentalnego.
News
11/07/2018 11:45

Jedyny taki projekt szkoleniowy w Polsce. Staż szkoleniowy dla trenerów i psychologów sportu podczas obozu mentalnego Mental Football Camp. Pracuj pod okiem czołowych psychologów sportu i poznaj tajniki treningu mentalnego.

TYLKO 6 miejsc!!!

Prelegenci:

Paweł Habrat - psycholog sportowy Lechii Gdańsk, ekspert Football Lab
Łukasz Rutkowski - trener i psycholog KGHM Zagłębie, ekspert Football Lab
Anna Ussorowska - psycholog sportu, ekspert Football Lab
Mariusz Paszkowski - Football Lab
Łukasz Budzyński - Football Lab

HOTEL BESKIDIAN
30.07. - 1.08.2018

W ramach stażu oferujemy:
3 dni pracy nad Fundamentami Mentalnego Rozwoju Zawodnika
Wykłady i warsztaty
Zapoznanie ze specjalistycznymi narzędziami z zakresu treningu mentalnego (Biofeedback, testy procesów uwagowych, percepcji, relaksacja/regulacja napięcia)
Udział we wszystkich sesjach mentalnych i treningowych
Rozmowy indywidualne
Nocleg i wyżywienie
Certyfikat potwierdzający udział w stażu

Korzyści:
Poznasz 3 poziomowy program treningu mentalnego obejmujący budowanie świadomości zawodnika, wdrożenie umiejętności mentalnych do treningu piłkarskiego oraz praktyczne zastosowanie nabytych umiejętności.
Nauczysz się efektywnej komunikacji z grupą.
Dowiesz się w jaki sposób stawiać sobie cele.
Poznasz narzędzia do jakościowej i ilościowej analizy jednostki treningowej
Dowiesz się jak budować profile mentalne zawodników
Spędzisz inspirujący czas w grupie trenerów i psychologów sportu

Koszt stażu: 490 zł (opcja z wyżywieniem bez noclegu 390 zł)

Zgłoszenia mailowo: biuro@footballlab.pl


*W związku z bardzo dużym zainteresowaniem informujemy, iż ostateczną decyzję o kwalifikacji zainteresowanej osoby wyślemy mailowo w dniu 13.07.2018.


POZNAJ Football Lab

Szkolenia Football Lab
Szkolenia dla trenerów piłki nożnej mające na celu zapoznanie uczestników z podstawami systemu szkolenia Football Lab. Po ukończeniu szkolenia każdy z uczestników otrzyma certyfikat. Szkolenie będzie podzielone na następujące bloki tematyczne:
Taktyka
Technika
Motoryka
Psychika
Zobacz szkolenia
Obozy Fotball Lab
Organizujemy obozy dla zawodników i zawodniczek w wieku 6-16 lat w wersji stacjonarnej i dochodzeniowej. Podczas każdego obozu realizujemy program FOOTBALL LAB ELITE CAMP, który kompleksowo rozwija zawodników w czterech najistotniejszych obszarach:
Taktyka
Technika
Motoryka
Psychika
Zobacz obozy
Akademia techniki Skillsbox
Akademia Techniki SKILLS BOX to unikalny i nowoczesny projekt, który ma na celu kompleksowe przygotowanie techniczne zawodników do gry na najwyższym poziomie. Naszym celem jest wypracowanie u zawodników perfekcyjnej techniki, którą są w stanie wykorzystać w warunkach meczowych, pod presją czasu, przeciwnika czy narastającego zmęczenia. Trening zbliżony jest do warunków meczowych, dzięki czemu edukacja następuje w sposób naturalny, a zawodnik z łatwością wykorzystuje poznane elementy podczas meczu. Zobacz więcej
Konspekty treningowe
Zobacz filmy Football Lab