Zduńska Wola 20 lokalizacją Akademii Techniki Skills Box


Otwieramy swój oddział w Zduńskiej Woli! To już 20 lokalizacja Akademii Techniki Skills Box w Polsce. Pierwsze zajęcia już w kwietniu!
News
07/03/2018 20:34

Akademia Techniki SKILLS BOX to unikalny i nowoczesny projekt, który ma na celu kompleksowe przygotowanie techniczne zawodników do gry na najwyższym poziomie. Naszym celem jest wypracowanie u zawodników perfekcyjnej techniki, którą są w stanie wykorzystać w warunkach meczowych, pod presją czasu, przeciwnika czy narastającego zmęczenia. Trening zbliżony jest do warunków meczowych, dzięki czemu edukacja następuje w sposób naturalny, a zawodnik z łatwością wykorzystuje poznane elementy podczas meczu.

Co nas wyróżnia?

  • nowoczesne i efektywne metody szkoleniowe

  • wysoka intensywność oraz duża powtarzalność nauczanych elementów

  • indywidualizacja procesu szkoleniowego

  • małe grupy treningowe dobierane pod względem umiejętności

  • rozwój procesu decyzyjnego, kreatywności oraz inteligencji piłkarskiej

  • praca nad świadomością zawodników

  • tysiące kontaktów z piłką podczas treningu


Więcej informacji o zapisach i pierwszych treningach:

oficjalna strona ATSB Zduńska Wola

oficjalny fan page ATSB Zduńska Wola

POZNAJ Football Lab

Szkolenia Football Lab
Szkolenia dla trenerów piłki nożnej mające na celu zapoznanie uczestników z podstawami systemu szkolenia Football Lab. Po ukończeniu szkolenia każdy z uczestników otrzyma certyfikat. Szkolenie będzie podzielone na następujące bloki tematyczne:
Taktyka
Technika
Motoryka
Psychika
Zobacz szkolenia
Obozy Fotball Lab
Organizujemy obozy dla zawodników i zawodniczek w wieku 6-16 lat w wersji stacjonarnej i dochodzeniowej. Podczas każdego obozu realizujemy program FOOTBALL LAB ELITE CAMP, który kompleksowo rozwija zawodników w czterech najistotniejszych obszarach:
Taktyka
Technika
Motoryka
Psychika
Zobacz obozy
Akademia techniki Skillsbox
Akademia Techniki SKILLS BOX to unikalny i nowoczesny projekt, który ma na celu kompleksowe przygotowanie techniczne zawodników do gry na najwyższym poziomie. Naszym celem jest wypracowanie u zawodników perfekcyjnej techniki, którą są w stanie wykorzystać w warunkach meczowych, pod presją czasu, przeciwnika czy narastającego zmęczenia. Trening zbliżony jest do warunków meczowych, dzięki czemu edukacja następuje w sposób naturalny, a zawodnik z łatwością wykorzystuje poznane elementy podczas meczu. Zobacz więcej
Konspekty treningowe
Zobacz filmy Football Lab