Zakończyliśmy dwudniowe szkolenie w Akademii Piłkarskiej Żyrardów


Trenerzy Akademii Piłkarskiej Żyrardów ukończyli pierwszy moduł szkolenia w ramach systemu edukacji Football Lab Workshop dedykowanego dla klubów i akademii piłkarskiej.
Inne
05/03/2018 09:57

Zajęcia, które odbywały się przez 2 dni miały charakter zarówno teoretyczny jak i praktyczny.

I moduł szkolenia obejmował:

DZIEŃ 1

  • Ogólna koncepcja projektu Football Lab 
  • Struktura treningowa jednostki Football Lab 
  • Zajęcia praktyczne: Przykładowe jednostki treningowe Football Lab


DZIEŃ 2


  • Komunikacja na linii trener - rodzic 
  • Gra 1v1 - Model i struktura pracy w ujęciu miesięcznym 
  • Wdrożenie treningu mentalnego w praktyczny trening piłkarski.

Uczestnikom szkolenia dziękujemy za zaufanie i zaangażowanie podczas zajęć. Do zobaczenia przy okazji kolejnych szkoleń.POZNAJ Football Lab

Szkolenia Football Lab
Szkolenia dla trenerów piłki nożnej mające na celu zapoznanie uczestników z podstawami systemu szkolenia Football Lab. Po ukończeniu szkolenia każdy z uczestników otrzyma certyfikat. Szkolenie będzie podzielone na następujące bloki tematyczne:
Taktyka
Technika
Motoryka
Psychika
Zobacz szkolenia
Obozy Fotball Lab
Organizujemy obozy dla zawodników i zawodniczek w wieku 6-16 lat w wersji stacjonarnej i dochodzeniowej. Podczas każdego obozu realizujemy program FOOTBALL LAB ELITE CAMP, który kompleksowo rozwija zawodników w czterech najistotniejszych obszarach:
Taktyka
Technika
Motoryka
Psychika
Zobacz obozy
Akademia techniki Skillsbox
Akademia Techniki SKILLS BOX to unikalny i nowoczesny projekt, który ma na celu kompleksowe przygotowanie techniczne zawodników do gry na najwyższym poziomie. Naszym celem jest wypracowanie u zawodników perfekcyjnej techniki, którą są w stanie wykorzystać w warunkach meczowych, pod presją czasu, przeciwnika czy narastającego zmęczenia. Trening zbliżony jest do warunków meczowych, dzięki czemu edukacja następuje w sposób naturalny, a zawodnik z łatwością wykorzystuje poznane elementy podczas meczu. Zobacz więcej
Konspekty treningowe
Zobacz filmy Football Lab