Grzegorz Więcław dołączył do zespołu Football Lab


Grzegorz Więcław, psycholog sportu, absolwent uczelni w Kanadzie, Finlandii i Niemczech, praktyk psychologii współpracujący z czołowymi polskimi sportowcami dołączył do Laboratorium Futbolu.
News
06/02/2018 10:20

Obecnie mieszka w rodzinnych Gliwicach i współpracuje m.in. z Reprezentacją Polski w rugby na wózkach, szkołami mistrzostwa sportowego i zawodnikami indywidualnymi. Pracował z  klubami Futsal Ekstraklasy oraz I ligi koszykówki i żużla. Dodatkowo wykłada na uczelniach wyższych, publikuje i tłumaczy teksty związane z psychologią sportu.

Grzegorz będzie wspierał naszą bieżącą współprace z czołowymi polskimi klubami piłkarskimi w aspektach treningu mentalnego, współtworzył treści Mental Football oraz aktywnie brał udział w szkoleniach Football Lab.

Już w marcu podczas warsztatów Mental Football będziecie mogli wziąć udział w pierwszych modułach szkoleniowych prowadzonych przez Grzegorza Więcława.

Witamy na pokładzie i liczymy na owocną współpracę!

POZNAJ Football Lab

Szkolenia Football Lab
Szkolenia dla trenerów piłki nożnej mające na celu zapoznanie uczestników z podstawami systemu szkolenia Football Lab. Po ukończeniu szkolenia każdy z uczestników otrzyma certyfikat. Szkolenie będzie podzielone na następujące bloki tematyczne:
Taktyka
Technika
Motoryka
Psychika
Zobacz szkolenia
Obozy Fotball Lab
Organizujemy obozy dla zawodników i zawodniczek w wieku 6-16 lat w wersji stacjonarnej i dochodzeniowej. Podczas każdego obozu realizujemy program FOOTBALL LAB ELITE CAMP, który kompleksowo rozwija zawodników w czterech najistotniejszych obszarach:
Taktyka
Technika
Motoryka
Psychika
Zobacz obozy
Akademia techniki Skillsbox
Akademia Techniki SKILLS BOX to unikalny i nowoczesny projekt, który ma na celu kompleksowe przygotowanie techniczne zawodników do gry na najwyższym poziomie. Naszym celem jest wypracowanie u zawodników perfekcyjnej techniki, którą są w stanie wykorzystać w warunkach meczowych, pod presją czasu, przeciwnika czy narastającego zmęczenia. Trening zbliżony jest do warunków meczowych, dzięki czemu edukacja następuje w sposób naturalny, a zawodnik z łatwością wykorzystuje poznane elementy podczas meczu. Zobacz więcej
Konspekty treningowe
Zobacz filmy Football Lab