AKADEMIA FUTBOLU KREATYWNEGO LEGION WARSZAWA KOLEJNY KLUB KTÓRY DOŁĄCZYŁ DO LABORATORIUM FUTBOLU.


Akademia Futbolu Kreatywnego Legion Warszawa kolejnym klubem w Laboratorium Futbolu. W ramach współpracy proces szkolenia w AFK Legion Warszawa zostanie wsparty programem Football Lab oraz zostanie stworzony wspólny projekt campowy oparty o cztery Fundamenty Rozwoju Zawodnika.
News
20/12/2016 09:26

Akademia Futbolu Kreatywnego Legion Warszawa kolejnym klubem w Laboratorium Futbolu. W ramach współpracy proces szkolenia w AFK Legion Warszawa zostanie wsparty programem Football Lab oraz zostanie stworzony wspólny projekt campowy oparty o cztery Fundamenty Rozwoju Zawodnika.POZNAJ Football Lab

Szkolenia Football Lab
Szkolenia dla trenerów piłki nożnej mające na celu zapoznanie uczestników z podstawami systemu szkolenia Football Lab. Po ukończeniu szkolenia każdy z uczestników otrzyma certyfikat. Szkolenie będzie podzielone na następujące bloki tematyczne:
Taktyka
Technika
Motoryka
Psychika
Zobacz szkolenia
Obozy Fotball Lab
Organizujemy obozy dla zawodników i zawodniczek w wieku 6-16 lat w wersji stacjonarnej i dochodzeniowej. Podczas każdego obozu realizujemy program FOOTBALL LAB ELITE CAMP, który kompleksowo rozwija zawodników w czterech najistotniejszych obszarach:
Taktyka
Technika
Motoryka
Psychika
Zobacz obozy
Akademia techniki Skillsbox
Akademia Techniki SKILLS BOX to unikalny i nowoczesny projekt, który ma na celu kompleksowe przygotowanie techniczne zawodników do gry na najwyższym poziomie. Naszym celem jest wypracowanie u zawodników perfekcyjnej techniki, którą są w stanie wykorzystać w warunkach meczowych, pod presją czasu, przeciwnika czy narastającego zmęczenia. Trening zbliżony jest do warunków meczowych, dzięki czemu edukacja następuje w sposób naturalny, a zawodnik z łatwością wykorzystuje poznane elementy podczas meczu. Zobacz więcej
Konspekty treningowe
Zobacz filmy Football Lab