I KONFERENCJA FOOTBALL LAB WORKSHOP JUŻ ZA NAMI.


W minioną sobotę w warszawskiej Ursynów Arena odbyła się I Międzynarodowa Konferencja Piłkarska Football Lab Workshop, organizowana przez Laboratorium Futbolu.
News
19/01/2017 09:23

W minioną sobotę w warszawskiej Ursynów Arena odbyła się I Międzynarodowa Konferencja Piłkarska Football Lab Workshop, organizowana przez Laboratorium Futbolu. Konferencja nie tylko oficjalnie inaugurowała start naszego projektu, ale przede wszystkim miała dać licznie zgromadzonym trenerom inspiracje do dalszego rozwoju i pracy nad swoim warsztatem.

Jak było? Nie nam stawiać oceny więc podajemy tylko suche fakty:

Uczestnicy:

600 trenerów z polski i zagranicy w tym również trenerzy reprezentujący czołowe polskie akademie piłkarskie oraz szkoleniowcy zespołów seniorskich.

Prelegenci i tematyka:

SERGIO NAVARRO (VILLARREAL CF) – „Metodologia szkolenia Villarreal CF – spojrzenie z innej perspektywy”.

PAWEŁ HABRAT (PSYCHOLOG SPORTU) – „Praktyczne aspekty budowania pewności siebie u zawodników”.

MARIUSZ PASZKOWSKI (FOOTBALL LAB) – „Rola trenera w budowaniu zaangażowania u zawodników”, „Rozwój decyzyjności na bazie gier zadaniowych”.

ŁUKASZ KRUPA  (INSTAT) – „Nowoczesne narzędzia analiz wideo i danych statystycznych w piłce nożnej”.

PIOTR STOKOWIEC I ŁUKASZ SMOLAROW – „Budowanie i finalizacja akcji ofensywnych w bocznym sektorze boiska na przykładzie KGHM Zagłębie Lubin”.

Partnerzy:

INSTAT,  JOY DAY, R-GOL.COM, futbolfejs.PL, ASYSTENT TRENERA, FITLIGHT POLSKA, BALORES.PL, TRENING-PIŁKARSKI.PL , footballcode.eu, BAZAPILKARZY.PL, FOOTBAR.ORG

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, prelegentom i partnerom, mamy nadzieje że był to dla Państwa udany dzień. Do zobaczenia już niebawem na kolejnych szkoleniach Football Lab.

Szersze relacje z naszej konferencji znajdziecie poniżej:

http://weszlo.com/2017/01/15/praktyke-perfekcji-weszlo-konferencji-football-lab

http://futbolfejs.pl/wideo/stokowiec-ujawnia-navarro-szokuje-habrat-buduje-football-lab-zaczyna-dzialalnosc-duzym-sukcesem/

http://futbolfejs.pl/wideo/pawel-habrat-psycholog-sportu-dzis-mamy-problem-z-nadmierna-pewnoscia-siebie/

http://www.pilkanoznadladzieci.pl/kursy-i-szkolenia/relacja-z-konferencji-football-lab

POZNAJ Football Lab

Szkolenia Football Lab
Szkolenia dla trenerów piłki nożnej mające na celu zapoznanie uczestników z podstawami systemu szkolenia Football Lab. Po ukończeniu szkolenia każdy z uczestników otrzyma certyfikat. Szkolenie będzie podzielone na następujące bloki tematyczne:
Taktyka
Technika
Motoryka
Psychika
Zobacz szkolenia
Obozy Fotball Lab
Organizujemy obozy dla zawodników i zawodniczek w wieku 6-16 lat w wersji stacjonarnej i dochodzeniowej. Podczas każdego obozu realizujemy program FOOTBALL LAB ELITE CAMP, który kompleksowo rozwija zawodników w czterech najistotniejszych obszarach:
Taktyka
Technika
Motoryka
Psychika
Zobacz obozy
Akademia techniki Skillsbox
Akademia Techniki SKILLS BOX to unikalny i nowoczesny projekt, który ma na celu kompleksowe przygotowanie techniczne zawodników do gry na najwyższym poziomie. Naszym celem jest wypracowanie u zawodników perfekcyjnej techniki, którą są w stanie wykorzystać w warunkach meczowych, pod presją czasu, przeciwnika czy narastającego zmęczenia. Trening zbliżony jest do warunków meczowych, dzięki czemu edukacja następuje w sposób naturalny, a zawodnik z łatwością wykorzystuje poznane elementy podczas meczu. Zobacz więcej
Konspekty treningowe
Zobacz filmy Football Lab