UKS SZOPIENICE KLUBEM PARTNERSKIM FOOTBALL LAB.


W ramach podpisanej umowy Laboratorium Futbolu otoczy opieką merytoryczną wszystkie grupy młodzieżowe Klubu z Szopienic.
News
27/02/2017 09:18

W ramach podpisanej umowy  Laboratorium Futbolu otoczy opieką merytoryczną wszystkie grupy młodzieżowe Klubu z Szopienic. Oprócz wdrożenia w klubowych strukturach szkolenia systemu Football Lab wspólne działania będą polegały m.in. na szkoleniach trenerskich, zajęciach szkoleniowych dla rodziców oraz organizacji wspólnych campów i obozów szkoleniowych.

UKS Szopienice jest pierwszym klubem na Śląsku, który długofalowo związał się z Laboratorium Futbolu.

POZNAJ Football Lab

Szkolenia Football Lab
Szkolenia dla trenerów piłki nożnej mające na celu zapoznanie uczestników z podstawami systemu szkolenia Football Lab. Po ukończeniu szkolenia każdy z uczestników otrzyma certyfikat. Szkolenie będzie podzielone na następujące bloki tematyczne:
Taktyka
Technika
Motoryka
Psychika
Zobacz szkolenia
Obozy Fotball Lab
Organizujemy obozy dla zawodników i zawodniczek w wieku 6-16 lat w wersji stacjonarnej i dochodzeniowej. Podczas każdego obozu realizujemy program FOOTBALL LAB ELITE CAMP, który kompleksowo rozwija zawodników w czterech najistotniejszych obszarach:
Taktyka
Technika
Motoryka
Psychika
Zobacz obozy
Akademia techniki Skillsbox
Akademia Techniki SKILLS BOX to unikalny i nowoczesny projekt, który ma na celu kompleksowe przygotowanie techniczne zawodników do gry na najwyższym poziomie. Naszym celem jest wypracowanie u zawodników perfekcyjnej techniki, którą są w stanie wykorzystać w warunkach meczowych, pod presją czasu, przeciwnika czy narastającego zmęczenia. Trening zbliżony jest do warunków meczowych, dzięki czemu edukacja następuje w sposób naturalny, a zawodnik z łatwością wykorzystuje poznane elementy podczas meczu. Zobacz więcej
Konspekty treningowe
Zobacz filmy Football Lab