LABORATORIUM FUTBOLU PARTNEREM MERYTORYCZNYM SZKOŁY MISTRZOSTWA SPORTOWEGO RESOVIA RZESZÓW


W ramach podpisanej umowy Laboratorium Futbolu otoczy opieką merytoryczną grupy młodzieżowe Szkoły Podstawowej i Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego Resovia .
News
28/02/2017 09:17

W ramach podpisanej umowy Laboratorium Futbolu otoczy opieką merytoryczną grupy młodzieżowe Szkoły Podstawowej i Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego Resovia . Oprócz wdrożenia programu szkoleniowego i prowadzenia zajęć przez trenerów Laboratorium Futbolu z ww grupami planowane są inne wspólne inicjatywy m.in. szkolenia trenerskie, wspólne campy i obozy szkoleniowe.

Szkoła Mistrzostwa Sportowego Resovia Rzeszów jest pierwszą tego typu placówką w Polsce, która długofalowo związała się z Laboratorium Futbolu.

POZNAJ Football Lab

Szkolenia Football Lab
Szkolenia dla trenerów piłki nożnej mające na celu zapoznanie uczestników z podstawami systemu szkolenia Football Lab. Po ukończeniu szkolenia każdy z uczestników otrzyma certyfikat. Szkolenie będzie podzielone na następujące bloki tematyczne:
Taktyka
Technika
Motoryka
Psychika
Zobacz szkolenia
Obozy Fotball Lab
Organizujemy obozy dla zawodników i zawodniczek w wieku 6-16 lat w wersji stacjonarnej i dochodzeniowej. Podczas każdego obozu realizujemy program FOOTBALL LAB ELITE CAMP, który kompleksowo rozwija zawodników w czterech najistotniejszych obszarach:
Taktyka
Technika
Motoryka
Psychika
Zobacz obozy
Akademia techniki Skillsbox
Akademia Techniki SKILLS BOX to unikalny i nowoczesny projekt, który ma na celu kompleksowe przygotowanie techniczne zawodników do gry na najwyższym poziomie. Naszym celem jest wypracowanie u zawodników perfekcyjnej techniki, którą są w stanie wykorzystać w warunkach meczowych, pod presją czasu, przeciwnika czy narastającego zmęczenia. Trening zbliżony jest do warunków meczowych, dzięki czemu edukacja następuje w sposób naturalny, a zawodnik z łatwością wykorzystuje poznane elementy podczas meczu. Zobacz więcej
Konspekty treningowe
Zobacz filmy Football Lab