JAKUB SZAFAR ZAWODNIK SMS RESOVIA W RZESZOWIE OBJĘTY PROGRAMEM FOOTBALL FUTURE


Jakub Szafar zawodnik Szkoły Mistrzostwa Sportowego Resovia w Rzeszowie objęty programem FOOTBALL FUTURE. Ten urodzony w 2000 roku skrzydłowy w ramach programu został objęty naszą kompleksową opieką pod kątem rozwoju indywidualnego
News
22/03/2017 09:12

Jakub Szafar zawodnik Szkoły Mistrzostwa Sportowego Resovia w Rzeszowie objęty programem FOOTBALL FUTURE. Ten urodzony w 2000 roku skrzydłowy w ramach programu został objęty naszą kompleksową opieką pod kątem rozwoju indywidualnego. Skorzysta ze specjalnie dopasowanego programu mentalnego opracowanego przez ekspertów mentalfootball.pl, będzie uczestniczył w dodatkowych indywidualnych sesjach w Akademii Techniki Skills Box Rzeszów oraz otrzyma od nas wsparcie menadżerskie.

Kuba witamy w zespole!!!!

POZNAJ Football Lab

Szkolenia Football Lab
Szkolenia dla trenerów piłki nożnej mające na celu zapoznanie uczestników z podstawami systemu szkolenia Football Lab. Po ukończeniu szkolenia każdy z uczestników otrzyma certyfikat. Szkolenie będzie podzielone na następujące bloki tematyczne:
Taktyka
Technika
Motoryka
Psychika
Zobacz szkolenia
Obozy Fotball Lab
Organizujemy obozy dla zawodników i zawodniczek w wieku 6-16 lat w wersji stacjonarnej i dochodzeniowej. Podczas każdego obozu realizujemy program FOOTBALL LAB ELITE CAMP, który kompleksowo rozwija zawodników w czterech najistotniejszych obszarach:
Taktyka
Technika
Motoryka
Psychika
Zobacz obozy
Akademia techniki Skillsbox
Akademia Techniki SKILLS BOX to unikalny i nowoczesny projekt, który ma na celu kompleksowe przygotowanie techniczne zawodników do gry na najwyższym poziomie. Naszym celem jest wypracowanie u zawodników perfekcyjnej techniki, którą są w stanie wykorzystać w warunkach meczowych, pod presją czasu, przeciwnika czy narastającego zmęczenia. Trening zbliżony jest do warunków meczowych, dzięki czemu edukacja następuje w sposób naturalny, a zawodnik z łatwością wykorzystuje poznane elementy podczas meczu. Zobacz więcej
Konspekty treningowe
Zobacz filmy Football Lab