Football Lab x Esports Skills Camp


Zapraszamy do udziału w obozach gamingowych Esports Skills Camp, których jesteśmy partnerem. W najbliższe wakacje odbędą się cztery turnusy.
12/06/2021 17:45

Zapraszamy do udziału w obozach gamingowych Esports Skills Camp, których jesteśmy partnerem.

W najbliższe wakacje odbędą się cztery turnusy:

-11-17.07  / Fortnite

-25-31.07 / Fortnite

-14.08 / League of Legends

22-28.08 / Fortnite

Tradycyjnie będzie dużo e-sportu, ruchu na świeżym powietrzu i ciekawych warsztatów edukacyjnych, które pomogą odkryć nowe pasje w świecie gamingu. 

Obozy odbywają się w Esports Performance Center w Warszawie.

Zgłoszenia i szczegóły: www.esports-camp.pl 

Zapraszamy!

POZNAJ Football Lab

Szkolenia Football Lab
Szkolenia dla trenerów piłki nożnej mające na celu zapoznanie uczestników z podstawami systemu szkolenia Football Lab. Po ukończeniu szkolenia każdy z uczestników otrzyma certyfikat. Szkolenie będzie podzielone na następujące bloki tematyczne:
Taktyka
Technika
Motoryka
Psychika
Zobacz szkolenia
Obozy Fotball Lab
Organizujemy obozy dla zawodników i zawodniczek w wieku 6-16 lat w wersji stacjonarnej i dochodzeniowej. Podczas każdego obozu realizujemy program FOOTBALL LAB ELITE CAMP, który kompleksowo rozwija zawodników w czterech najistotniejszych obszarach:
Taktyka
Technika
Motoryka
Psychika
Zobacz obozy
Akademia techniki Skillsbox
Akademia Techniki SKILLS BOX to unikalny i nowoczesny projekt, który ma na celu kompleksowe przygotowanie techniczne zawodników do gry na najwyższym poziomie. Naszym celem jest wypracowanie u zawodników perfekcyjnej techniki, którą są w stanie wykorzystać w warunkach meczowych, pod presją czasu, przeciwnika czy narastającego zmęczenia. Trening zbliżony jest do warunków meczowych, dzięki czemu edukacja następuje w sposób naturalny, a zawodnik z łatwością wykorzystuje poznane elementy podczas meczu. Zobacz więcej
Konspekty treningowe
Zobacz filmy Football Lab