SKILLS BOX CAMP - INFORMACJE


Zachęcamy do zapoznanania się z informacjami odnośnie szczegółów i formy organizacji SKILLS BOX CAMP 2021
News
04/01/2021 07:45

Uprzejmie informujemy, iż zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 26 listopada 2020 r., w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii SKILLS BOX CAMP ZIMA 2021 odbędzie się w formie zgrupowania sportowego, zgodnie z obostrzeniami zawartymi w w/w rozporządzeniu. Na ten moment nie zmienia to jednak w jakikolwiek sposób programu i formy zgrupowania.
Zgrupowanie odbędzie się w dniach 10-16.01.2021 tj. w terminie ferii zimowych ustalonych dla wszystkich województw zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 27 listopada 2020 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.
Zgłoszeń można dokonać za pośrednictwem strony internerowej - https://footballlab.pl/.../skills-box-camp-zima-2021...
Wszyscy uczestnicy, którzy zarezerwowali i opłacili SKILLS BOX CAMP w innych terminach, mają automatycznie zagwarantowaną rezerwację na nowy termin bez konieczności kontaktu.
W przypadku, jeśli ktoś z Państwa, nie będzie mógł skorzystać z obozu we wskazanym terminie, prosimy o kontakt: obozy@footballlab.pl, najpóźniej do dnia 9.12.2020. Zmiana rezerwacji po tym terminie nie będzie możliwa.
W przypadku, jeśli obozy nie odbędą się ze względu na odgórną decyzję Rządu, otrzymacie Państwo zwrot 100% wpłaconych środków lub (do wyboru) voucher do wykorzystania np. na obozy letnie.
Honorujemy Polski Bon Turystyczny
W PODANYM TERMINIE BĘDZIE REALIZOWANY RÓWNIEŻ OBÓZ DLA BRAMKARZY

POZNAJ Football Lab

Szkolenia Football Lab
Szkolenia dla trenerów piłki nożnej mające na celu zapoznanie uczestników z podstawami systemu szkolenia Football Lab. Po ukończeniu szkolenia każdy z uczestników otrzyma certyfikat. Szkolenie będzie podzielone na następujące bloki tematyczne:
Taktyka
Technika
Motoryka
Psychika
Zobacz szkolenia
Obozy Fotball Lab
Organizujemy obozy dla zawodników i zawodniczek w wieku 6-16 lat w wersji stacjonarnej i dochodzeniowej. Podczas każdego obozu realizujemy program FOOTBALL LAB ELITE CAMP, który kompleksowo rozwija zawodników w czterech najistotniejszych obszarach:
Taktyka
Technika
Motoryka
Psychika
Zobacz obozy
Akademia techniki Skillsbox
Akademia Techniki SKILLS BOX to unikalny i nowoczesny projekt, który ma na celu kompleksowe przygotowanie techniczne zawodników do gry na najwyższym poziomie. Naszym celem jest wypracowanie u zawodników perfekcyjnej techniki, którą są w stanie wykorzystać w warunkach meczowych, pod presją czasu, przeciwnika czy narastającego zmęczenia. Trening zbliżony jest do warunków meczowych, dzięki czemu edukacja następuje w sposób naturalny, a zawodnik z łatwością wykorzystuje poznane elementy podczas meczu. Zobacz więcej
Konspekty treningowe
Zobacz filmy Football Lab