TRENERZY UKS SZOPIENICE PO KOLEJNYM MODULE SZKOLENIA WEWNĘTRZNEGO


2.października w Katowicach odbył się kolejny moduł szkolenia wewnętrznego dla trenerów partnerskiego klubu UKS Szopienice. Tematem przewodnim szkolenia było zapoznanie z modelem rozwoju decyzyjności wg autorskiego programu PAD. Przeprowadzona jednostka treningowa, w której udział wzięli wszyscy trenerzy oraz zawodnicy z rocznika 2004, ukierunkowana była w głównej mierze na zrozumieniu procesu decyzyjnego oraz rozwój percepcji i rozumienia gry.
News
06/10/2020 16:41

2.października w Katowicach odbył się kolejny moduł szkolenia wewnętrznego dla trenerów partnerskiego klubu UKS Szopienice.  Tematem przewodnim szkolenia było zapoznanie z modelem rozwoju decyzyjności wg autorskiego programu PAD. Przeprowadzona jednostka treningowa, w której udział wzięli wszyscy trenerzy oraz zawodnicy z rocznika 2004, ukierunkowana była w głównej mierze na zrozumieniu procesu decyzyjnego oraz rozwój percepcji i rozumienia gry. 


Elementy rozwoju rozumienia gry oraz decyzyjności miały również miejsce w w kolejnym dniu podczas Campu Piłkarskiego organizowanego wspólnie z UKS Szopienice. Na 6 strefach treningowych ćwiczyli równocześnie zawodnicy z roczników od 2004 do 2013. To kolejna edycja organizowanego cyklicznie Campu. 


Następnym etapem październikowych działań w Szopienicach są testy piłkarskie, w których wezmą udział wszyscy zawodnicy akademii. W ramach testów każdy z zawodników otrzyma swój profil w platformie scoutingowej Football Lab System Pro, dzięki czemu uzyska wiarygodną ocenę w poszczególnych obszarach na bazie kilku tysięcy rekordów, które funkcjonują w systemie.


Dziękujemy serdecznie zarządowi i trenerom UKS SZOPIENICE za zaproszenie i długofalową współpracę. Gratulujemy dobrej pracy, którą wykonujecie każdego dnia, o czym świadczy coraz większa ilość wychowanków UKS-u w najlepszych akademiach w Polsce.

POZNAJ Football Lab

Szkolenia Football Lab
Szkolenia dla trenerów piłki nożnej mające na celu zapoznanie uczestników z podstawami systemu szkolenia Football Lab. Po ukończeniu szkolenia każdy z uczestników otrzyma certyfikat. Szkolenie będzie podzielone na następujące bloki tematyczne:
Taktyka
Technika
Motoryka
Psychika
Zobacz szkolenia
Obozy Fotball Lab
Organizujemy obozy dla zawodników i zawodniczek w wieku 6-16 lat w wersji stacjonarnej i dochodzeniowej. Podczas każdego obozu realizujemy program FOOTBALL LAB ELITE CAMP, który kompleksowo rozwija zawodników w czterech najistotniejszych obszarach:
Taktyka
Technika
Motoryka
Psychika
Zobacz obozy
Akademia techniki Skillsbox
Akademia Techniki SKILLS BOX to unikalny i nowoczesny projekt, który ma na celu kompleksowe przygotowanie techniczne zawodników do gry na najwyższym poziomie. Naszym celem jest wypracowanie u zawodników perfekcyjnej techniki, którą są w stanie wykorzystać w warunkach meczowych, pod presją czasu, przeciwnika czy narastającego zmęczenia. Trening zbliżony jest do warunków meczowych, dzięki czemu edukacja następuje w sposób naturalny, a zawodnik z łatwością wykorzystuje poznane elementy podczas meczu. Zobacz więcej
Konspekty treningowe
Zobacz filmy Football Lab