UKS SZOPIENICE KOLEJNY ROK Z LABORATORIUM FUTBOLU


UKS Szopienice przedłużył umowę o współpracy z Laboratorium Futbolu i nadal będzie korzystać z systemu szkolenia, który z powodzeniem funkcjonuje w wielu akademiach w kraju i zagranicą.
News
05/10/2020 17:06

UKS Szopienice przedłużył umowę o współpracy z Laboratorium Futbolu i nadal będzie korzystać z systemu szkolenia, który z powodzeniem funkcjonuje w wielu akademiach w kraju i zagranicą. W ramach współpracy zawodnicy będą realizować autorski program szkolenia Football Lab, a także zostaną poddani testom oraz bedą monitorowani za pomocą platformy scoutingowej Football Lab System Pro. Jednym z elementów współpracy będzie kontynuacja cyklicznych szkoleń wewnętrznych w klubie.


UKS Szopienice to jeden z klubów najdłużej współpracujących z Laboratorium Futbolu. Klub obecnie szkoli blisko 300 zawodników w różnych kategoriach wiekowych. O jakości szkolenia świadczy fakt, iż co roku najlepsi zawodnicy z poszczególnych roczników zasilają szeregi najlepszych polskich akademii. W ramach klubu zawodnicy mogą również realizować dodatkowe zajęcia w Akademii Techniki Skills Box Katowice.


UKS Szopienice dziękujemy za zaufanie.
Chcesz uzyskać więcej informacji o możliwości wdrożenia programu Football Lab w struktury klubu, akademii bądź szkoły sportowej? Napisz do nas: biuro@footballlab.plPOZNAJ Football Lab

Szkolenia Football Lab
Szkolenia dla trenerów piłki nożnej mające na celu zapoznanie uczestników z podstawami systemu szkolenia Football Lab. Po ukończeniu szkolenia każdy z uczestników otrzyma certyfikat. Szkolenie będzie podzielone na następujące bloki tematyczne:
Taktyka
Technika
Motoryka
Psychika
Zobacz szkolenia
Obozy Fotball Lab
Organizujemy obozy dla zawodników i zawodniczek w wieku 6-16 lat w wersji stacjonarnej i dochodzeniowej. Podczas każdego obozu realizujemy program FOOTBALL LAB ELITE CAMP, który kompleksowo rozwija zawodników w czterech najistotniejszych obszarach:
Taktyka
Technika
Motoryka
Psychika
Zobacz obozy
Akademia techniki Skillsbox
Akademia Techniki SKILLS BOX to unikalny i nowoczesny projekt, który ma na celu kompleksowe przygotowanie techniczne zawodników do gry na najwyższym poziomie. Naszym celem jest wypracowanie u zawodników perfekcyjnej techniki, którą są w stanie wykorzystać w warunkach meczowych, pod presją czasu, przeciwnika czy narastającego zmęczenia. Trening zbliżony jest do warunków meczowych, dzięki czemu edukacja następuje w sposób naturalny, a zawodnik z łatwością wykorzystuje poznane elementy podczas meczu. Zobacz więcej
Konspekty treningowe
Zobacz filmy Football Lab