SZKOŁA MISTRZOSTWA SPORTOWEGO RESOVIA RZESZÓW KOLEJNY ROK Z FOOTBALL LAB


Szkoła Mistrzostwa Sportowego Resovia przedłużyła umowę z Football Lab System i nadal będzie korzystać z systemu szkolenia, który funkcjonuje w wielu akademiach piłkarskich w kraju.
News
11/09/2020 13:13

Szkoła Mistrzostwa Sportowego Resovia przedłużyła umowę z Football Lab System i nadal będzie korzystać z systemu szkolenia, który funkcjonuje w wielu akademiach piłkarskich w kraju. W ramach współpracy kontynuowany będzie projekt SMS Elite Group dla najbardziej utalentowanych zawodników Szkoły, a także zostaną przeprowadzone szkolenia w ramach programu Football Lab Workshop.


SMS Resovia to jedna z najlepszych placówek tego typu w Polsce, której najbardziej utalentowani zawodnicy co roku zasilają najlepsze akademie piłkarskie w kraju, a także I drużynę Resovii występującą na poziomie Fortuna 1 Liga.


Wzorem ubiegłych lat wszyscy chętni zawodnicy Resovii Rzeszów mają możliwość skorzystania z dofinansowanych zajęć dodatkowych w ramach funkcjonującej Akademii Techniki Skills Box Rzeszów .
POZNAJ Football Lab

Szkolenia Football Lab
Szkolenia dla trenerów piłki nożnej mające na celu zapoznanie uczestników z podstawami systemu szkolenia Football Lab. Po ukończeniu szkolenia każdy z uczestników otrzyma certyfikat. Szkolenie będzie podzielone na następujące bloki tematyczne:
Taktyka
Technika
Motoryka
Psychika
Zobacz szkolenia
Obozy Fotball Lab
Organizujemy obozy dla zawodników i zawodniczek w wieku 6-16 lat w wersji stacjonarnej i dochodzeniowej. Podczas każdego obozu realizujemy program FOOTBALL LAB ELITE CAMP, który kompleksowo rozwija zawodników w czterech najistotniejszych obszarach:
Taktyka
Technika
Motoryka
Psychika
Zobacz obozy
Akademia techniki Skillsbox
Akademia Techniki SKILLS BOX to unikalny i nowoczesny projekt, który ma na celu kompleksowe przygotowanie techniczne zawodników do gry na najwyższym poziomie. Naszym celem jest wypracowanie u zawodników perfekcyjnej techniki, którą są w stanie wykorzystać w warunkach meczowych, pod presją czasu, przeciwnika czy narastającego zmęczenia. Trening zbliżony jest do warunków meczowych, dzięki czemu edukacja następuje w sposób naturalny, a zawodnik z łatwością wykorzystuje poznane elementy podczas meczu. Zobacz więcej
Konspekty treningowe
Zobacz filmy Football Lab