MKL SEMP Siedlce klubem partnerskim FOOTBALL LAB


Pierwszym modułem szkolenia oraz konferencją prasową zainaugurowaliśmy współpracę z MKL SEMP Siedlce. W ramach współpracy klub zostanie otoczony kompleksowym wsparciem Laboratorium Futbolu.
News
05/09/2020 13:14

Pierwszym modułem szkolenia oraz konferencją prasową zainaugurowaliśmy współpracę z MKL SEMP Siedlce. W ramach współpracy klub zostanie otoczony kompleksowym wsparciem Laboratorium Futbolu. Grupy od U4 do U12 wdrożą system szkolenia Football Lab oraz autorski program szkolenia PAD (percepcja - antycypacja - decyzyjność). Dodatkowo wszyscy klubowi trenerzy zostaną objęci szerokim programem szkoleń. W ramach współpracy wdrożmy w klubie jednolite testy piłkarskie wraz z platformą scoutingową Football Lab.

POZNAJ Football Lab

Szkolenia Football Lab
Szkolenia dla trenerów piłki nożnej mające na celu zapoznanie uczestników z podstawami systemu szkolenia Football Lab. Po ukończeniu szkolenia każdy z uczestników otrzyma certyfikat. Szkolenie będzie podzielone na następujące bloki tematyczne:
Taktyka
Technika
Motoryka
Psychika
Zobacz szkolenia
Obozy Fotball Lab
Organizujemy obozy dla zawodników i zawodniczek w wieku 6-16 lat w wersji stacjonarnej i dochodzeniowej. Podczas każdego obozu realizujemy program FOOTBALL LAB ELITE CAMP, który kompleksowo rozwija zawodników w czterech najistotniejszych obszarach:
Taktyka
Technika
Motoryka
Psychika
Zobacz obozy
Akademia techniki Skillsbox
Akademia Techniki SKILLS BOX to unikalny i nowoczesny projekt, który ma na celu kompleksowe przygotowanie techniczne zawodników do gry na najwyższym poziomie. Naszym celem jest wypracowanie u zawodników perfekcyjnej techniki, którą są w stanie wykorzystać w warunkach meczowych, pod presją czasu, przeciwnika czy narastającego zmęczenia. Trening zbliżony jest do warunków meczowych, dzięki czemu edukacja następuje w sposób naturalny, a zawodnik z łatwością wykorzystuje poznane elementy podczas meczu. Zobacz więcej
Konspekty treningowe
Zobacz filmy Football Lab