MARKA ZINA PARTNEREM TECHNICZNYM LABORATORIUM FUTBOLU


3-letnia umowa połączyła Football Lab i markę Zina. Od 1. lipca 2020 roku wszyscy trenerzy oraz zawodnicy współpracujący z Laboratorium Futbolu będą korzystać z odzieży oraz sprzętu treningowego firmowanego przez markę współpracującą z Kamilem Grosickim.
News
25/06/2020 07:18

3-letnia umowa połączyła Football Lab i markę Zina. Od 1. lipca 2020 roku wszyscy trenerzy oraz zawodnicy współpracujący z Laboratorium Futbolu będą korzystać z odzieży oraz sprzętu treningowego firmowanego przez markę współpracującą z Kamilem Grosickim. Dodatkowo współpraca zakłada realizację wspólnych projektów marketingowych, szkoleniowych i promocyjnych.

ZINA to marka specjalizującą się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży wysokiej klasy odzieży i akcesoriów piłkarskich.  JUST FOR FOOTBALL - ten slogan określa tożsamość marki.
Marka koncentruję się w 100% na piłce nożnej. Football łączy, dlatego produkty ZINA adresowane są zarówno dla profesjonalistów jak i amatorów i pasjonatów piłki nożnej. ZINA mocno wierzy, iż kluczem w nowoczesnym futbolu jest umiejętność łączenia innowacyjnych rozwiązań technologicznych z rozumieniem specyfiki piłkarskiego świata. ZINA wciąż rozwija swoją markę z myślą o swoich klientach czyli: piłkarzach, sędziach, trenerach, kierownikach i prezesach klubów, akademii i związków piłkarskich. www.zina.pl

FOOTBALL LAB  to kompleksowy system szkolenia, którego głównym celem jest stworzenie zawodnikowi optymalnych warunków do rozwoju oraz wyposażenie go w niezbędne fundamenty gry, takie jak technika, taktyka, motoryka i przygotowanie mentalne na perfekcyjnym poziomie.
Football Lab to trening, w którym praktyka prowadzi do perfekcji. PRACTICE TO PERFECTION.

Operatorem obsługującym współpracę pomiędzy Football Lab a ZINA został Salon Piłkarski Sport - Południe. www.sport-poludnie.pl 

POZNAJ Football Lab

Szkolenia Football Lab
Szkolenia dla trenerów piłki nożnej mające na celu zapoznanie uczestników z podstawami systemu szkolenia Football Lab. Po ukończeniu szkolenia każdy z uczestników otrzyma certyfikat. Szkolenie będzie podzielone na następujące bloki tematyczne:
Taktyka
Technika
Motoryka
Psychika
Zobacz szkolenia
Obozy Fotball Lab
Organizujemy obozy dla zawodników i zawodniczek w wieku 6-16 lat w wersji stacjonarnej i dochodzeniowej. Podczas każdego obozu realizujemy program FOOTBALL LAB ELITE CAMP, który kompleksowo rozwija zawodników w czterech najistotniejszych obszarach:
Taktyka
Technika
Motoryka
Psychika
Zobacz obozy
Akademia techniki Skillsbox
Akademia Techniki SKILLS BOX to unikalny i nowoczesny projekt, który ma na celu kompleksowe przygotowanie techniczne zawodników do gry na najwyższym poziomie. Naszym celem jest wypracowanie u zawodników perfekcyjnej techniki, którą są w stanie wykorzystać w warunkach meczowych, pod presją czasu, przeciwnika czy narastającego zmęczenia. Trening zbliżony jest do warunków meczowych, dzięki czemu edukacja następuje w sposób naturalny, a zawodnik z łatwością wykorzystuje poznane elementy podczas meczu. Zobacz więcej
Konspekty treningowe
Zobacz filmy Football Lab