Trwają zapisy na kolonie Esports Skills Camp – lato 2020


Zapraszamy do udziału w obozach 3. edycji Esports Skills Camp, których jesteśmy Partnerem.
News
21/06/2020 11:23

ESC to tygodniowe kolonie dla dzieci w wieku 12-18 lat, łączące zdobywanie nowych umiejętności w świecie esportu z codzienną aktywnością fizyczną i edukacją. 

Kolonie odbywać się będą w najnowocześniejszym centrum gamingowym w Europie – Esport Performance Centre w Warszawie. Przewidziano organizację 7 turnusów dla wszystkich województw w trakcie wakacji letnich 2020 r. 

W ramach obozu, uczestnicy zyskają nowe umiejętności w zakresie:

  • indywidualnego rozwoju jako zawodnik esportowy i poznania kulis świata esportu 
  • odpowiedzialnego poruszania się w mediach społecznościowych 
  • budowy swojego wizerunku w internecie 
  • integracji z rówieśnikami poprzez program sportowy

Zajęcia prowadzić będzie profesjonalna kadra drużyny esportowa, a zajęcia sportowe trenerzy Football Lab. 

Więcej informacji i zapisy na: www.esports-camp.pl  

POZNAJ Football Lab

Szkolenia Football Lab
Szkolenia dla trenerów piłki nożnej mające na celu zapoznanie uczestników z podstawami systemu szkolenia Football Lab. Po ukończeniu szkolenia każdy z uczestników otrzyma certyfikat. Szkolenie będzie podzielone na następujące bloki tematyczne:
Taktyka
Technika
Motoryka
Psychika
Zobacz szkolenia
Obozy Fotball Lab
Organizujemy obozy dla zawodników i zawodniczek w wieku 6-16 lat w wersji stacjonarnej i dochodzeniowej. Podczas każdego obozu realizujemy program FOOTBALL LAB ELITE CAMP, który kompleksowo rozwija zawodników w czterech najistotniejszych obszarach:
Taktyka
Technika
Motoryka
Psychika
Zobacz obozy
Akademia techniki Skillsbox
Akademia Techniki SKILLS BOX to unikalny i nowoczesny projekt, który ma na celu kompleksowe przygotowanie techniczne zawodników do gry na najwyższym poziomie. Naszym celem jest wypracowanie u zawodników perfekcyjnej techniki, którą są w stanie wykorzystać w warunkach meczowych, pod presją czasu, przeciwnika czy narastającego zmęczenia. Trening zbliżony jest do warunków meczowych, dzięki czemu edukacja następuje w sposób naturalny, a zawodnik z łatwością wykorzystuje poznane elementy podczas meczu. Zobacz więcej
Konspekty treningowe
Zobacz filmy Football Lab