BALL CONTROL CHALLENGE TYDZIEŃ 8 - PODNIEŚ SWOJE UMIEJĘTNOŚCI PIŁKARSKIE


02/06/2020 09:45

Ball Control Challenge tydzień 8. To już ostatni tydzień naszego wyzwania #BallControlChallenge. W przeciągu 7 ostatnich tygodni pracowaliśmy wspólnie nad poprawą Waszych umiejętności technicznych, kontrolą piłki, koordynacją i czuciem własnego ciała. 8 tygodniowe wyzwanie to także próba Waszego charakteru, wytrwałości i niekiedy cierpliwości, szczególnie przy najtrudniejszych elementach. Cieszy nas fakt, iż mogliśmy Wam pomóc w tym trudnym dla wszystkich czasie oraz, że nasz program cieszył się tak dużym zainteresowaniem. Dostaliśmy mnóstwo ciepłych słów, które motywują nas do dalszej pracy. Okres pandemii, obostrzenia dotyczące codziennego funkcjonowania, brak codziennych treningów, to czas, w którym można było mnóstwo stracić pod kątem formy sportowej. To był jednak również czas, w którym można było popracować nad swoimi deficytami oraz rozwijać swoje mocne strony. Ci, którzy efektywnie wykorzystali ten czas, m.in. korzystając z naszego programu, w nowy sezon wejdą z nową jakością.
BALL CONTROL CHALLENGE - TYDZIEŃ 8 - MATERIAŁ DO POBRANIA
OBOZY PIŁKARSKIE FOOTBALL LAB - SPRAWDŹ AKTUALNĄ OFERTĘ
POZNAJ Football Lab

Szkolenia Football Lab
Szkolenia dla trenerów piłki nożnej mające na celu zapoznanie uczestników z podstawami systemu szkolenia Football Lab. Po ukończeniu szkolenia każdy z uczestników otrzyma certyfikat. Szkolenie będzie podzielone na następujące bloki tematyczne:
Taktyka
Technika
Motoryka
Psychika
Zobacz szkolenia
Obozy Fotball Lab
Organizujemy obozy dla zawodników i zawodniczek w wieku 6-16 lat w wersji stacjonarnej i dochodzeniowej. Podczas każdego obozu realizujemy program FOOTBALL LAB ELITE CAMP, który kompleksowo rozwija zawodników w czterech najistotniejszych obszarach:
Taktyka
Technika
Motoryka
Psychika
Zobacz obozy
Akademia techniki Skillsbox
Akademia Techniki SKILLS BOX to unikalny i nowoczesny projekt, który ma na celu kompleksowe przygotowanie techniczne zawodników do gry na najwyższym poziomie. Naszym celem jest wypracowanie u zawodników perfekcyjnej techniki, którą są w stanie wykorzystać w warunkach meczowych, pod presją czasu, przeciwnika czy narastającego zmęczenia. Trening zbliżony jest do warunków meczowych, dzięki czemu edukacja następuje w sposób naturalny, a zawodnik z łatwością wykorzystuje poznane elementy podczas meczu. Zobacz więcej
Konspekty treningowe
Zobacz filmy Football Lab