Informacje o obozach letnich Football Lab


Szanowni Państwo, w odpowiedzi na zapytania z Państwa strony informujemy, iż przygotowania do naszych obozów cały czas trwają zgodnie z zaplanowanym wcześniej kalendarzem.
05/05/2020 10:22

Na dzień dzisiejszy nie posiadamy jakiejkolwiek informacji (popartej oficjalnym rozporządzeniem), która mogłaby mówić o tym, iż letni wypoczynek dzieci i młodzieży mógłby się nie odbyć. Czekamy na dalsze wytyczne Ministerstwa Rozwoju i jednocześnie informujemy, iż w przypadku kiedy obozy nie odbędą się, wszyscy z Państwa będą mogli otrzymać zwrot wpłaconych środków lub przenieść zadatek na inne produkty lub przyszłe obozy Football Lab. Organizator obozów - Laboratorium Futbolu S.J. jest wpisany do rejestru organizatorów turystyki (nr 1914), w związku z tym jesteśmy objęci nie tylko gwarancjami ubezpieczeniowymi, ale również zabezpieczeni poprzez Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.
Mimo panującej sytuacji zachęcamy do zgłoszeń z bezpiecznym zwrotem zadatku. Z informacji płynących z organizacji turystycznych zajmujących się reprezentowaniem organizatorów w rozmowach w Ministerstwie wynika, iż poszczególne obozy/wypoczynki ze względów sanitarnych, mogą być mocno okrojone jeśli chodzi o ilość uczestników możliwych do przyjęcia.

POZNAJ Football Lab

Szkolenia Football Lab
Szkolenia dla trenerów piłki nożnej mające na celu zapoznanie uczestników z podstawami systemu szkolenia Football Lab. Po ukończeniu szkolenia każdy z uczestników otrzyma certyfikat. Szkolenie będzie podzielone na następujące bloki tematyczne:
Taktyka
Technika
Motoryka
Psychika
Zobacz szkolenia
Obozy Fotball Lab
Organizujemy obozy dla zawodników i zawodniczek w wieku 6-16 lat w wersji stacjonarnej i dochodzeniowej. Podczas każdego obozu realizujemy program FOOTBALL LAB ELITE CAMP, który kompleksowo rozwija zawodników w czterech najistotniejszych obszarach:
Taktyka
Technika
Motoryka
Psychika
Zobacz obozy
Akademia techniki Skillsbox
Akademia Techniki SKILLS BOX to unikalny i nowoczesny projekt, który ma na celu kompleksowe przygotowanie techniczne zawodników do gry na najwyższym poziomie. Naszym celem jest wypracowanie u zawodników perfekcyjnej techniki, którą są w stanie wykorzystać w warunkach meczowych, pod presją czasu, przeciwnika czy narastającego zmęczenia. Trening zbliżony jest do warunków meczowych, dzięki czemu edukacja następuje w sposób naturalny, a zawodnik z łatwością wykorzystuje poznane elementy podczas meczu. Zobacz więcej
Konspekty treningowe
Zobacz filmy Football Lab