Alex Müller dołącza do projektu Football Lab Future


News
23/01/2020 15:12

Alex Müller dołącza do projektu Football Lab Future
#FootballLabFuture
Alex to utalentowany zawodnik grający w naszym klubie partnerskim UKS Szopienice. Był objęty monitoringiem podczas obozów #SkillsBoxCamp, a także była analizowana jego gra i postępy w klubie.

Football Lab Future to elitarny program dla najbardziej utalentowanych zawodników. Na chwilę obecną w programie uczestniczy 18 zawodników. Część z nich, za naszym pośrednictwem, trafiło już do akademii takich klubów jak Legia Warszawa, Jagiellonia Białystok czy Raków Częstochowa. Jeden z naszych graczy odbył tygodniowe testy w jednej z najlepszych akademii piłkarskich świata Dinamo Zagrzeb. Kolejni czekają na swoją szansę realizujac nasz indywidualny program pracy. W lutym kolejni zawodnicy będą testowani przez akademię klubu Ekstraklasy.

Jak można trafić do programu FL Future?
M.in. uczestnicząc w obozach piłkarskich Football Lab i realizując program FL w klubach partnerskich. Następni obserwowani przez nas zawodnicy do projektu dołączą już niedługo.Szczegóły odnośnie rekrutacji do projektu już wkrótce.

POZNAJ Football Lab

Szkolenia Football Lab
Szkolenia dla trenerów piłki nożnej mające na celu zapoznanie uczestników z podstawami systemu szkolenia Football Lab. Po ukończeniu szkolenia każdy z uczestników otrzyma certyfikat. Szkolenie będzie podzielone na następujące bloki tematyczne:
Taktyka
Technika
Motoryka
Psychika
Zobacz szkolenia
Obozy Fotball Lab
Organizujemy obozy dla zawodników i zawodniczek w wieku 6-16 lat w wersji stacjonarnej i dochodzeniowej. Podczas każdego obozu realizujemy program FOOTBALL LAB ELITE CAMP, który kompleksowo rozwija zawodników w czterech najistotniejszych obszarach:
Taktyka
Technika
Motoryka
Psychika
Zobacz obozy
Akademia techniki Skillsbox
Akademia Techniki SKILLS BOX to unikalny i nowoczesny projekt, który ma na celu kompleksowe przygotowanie techniczne zawodników do gry na najwyższym poziomie. Naszym celem jest wypracowanie u zawodników perfekcyjnej techniki, którą są w stanie wykorzystać w warunkach meczowych, pod presją czasu, przeciwnika czy narastającego zmęczenia. Trening zbliżony jest do warunków meczowych, dzięki czemu edukacja następuje w sposób naturalny, a zawodnik z łatwością wykorzystuje poznane elementy podczas meczu. Zobacz więcej
Konspekty treningowe
Zobacz filmy Football Lab