SZKOLENIE "ROZWÓJ DECYZYJNOŚCI W PROCESIE SZKOLENIA ZAWODNIKÓW" ZA NAMI


News

W dniu 7.12.2019 r. odbyło się pierwsze szkolenie w ramach systemu edukacji #FootballLabWorkshop 2019/2020. Całość szkolenia poświęcona była rozwojowi decyzyjności zawodników i poruszone zostały następujące tematy:

  1. Rozwój decyzyjności u zawodników, problem czy wyzwanie?
  2. Wpływ filozofii szkolenia na decyzyjność zawodników
  3. Fundamenty rozwoju zawodnika
  4. Decyzyjność u zawodników a sfera mentalna?
  5. Rodzaje presji blokujące decyzyjność zawodników
  6. Czynniki determinujące rozwój decyzyjności
  7. Etapizacja szkolenia a decyzyjność
  8. Struktura procesu decyzyjnego
  9. Model PAD - Percepcja - Antycypacja - Decyzyjność
  10. Rozwój decyzyjności - praktyczne wskazówki dla trenerów.

Uczestnicy mieli możliwość zapoznać się z autorskim programem PAD, który stosowany jest w klubach partnerskich do rozwijania percepcji zawodników, budowania antycypacji i zwiększania poziomu decyzyjności zawodników.


Szkolenie prowadzili Karolina Pietrzak - psycholog sportu, ekspert Football Lab oraz Mariusz Paszkowski - współtwórca Football Lab.


Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i aktywny udział w dyskusji na temat decyzyjności zawodników. 


Podziękowania również kierujemy do zawodników KS Ursus Warszawa za udział w części praktycznej.POZNAJ Football Lab

Szkolenia Football Lab
Szkolenia dla trenerów piłki nożnej mające na celu zapoznanie uczestników z podstawami systemu szkolenia Football Lab. Po ukończeniu szkolenia każdy z uczestników otrzyma certyfikat. Szkolenie będzie podzielone na następujące bloki tematyczne:
Taktyka
Technika
Motoryka
Psychika
Zobacz szkolenia
Obozy Fotball Lab
Organizujemy obozy dla zawodników i zawodniczek w wieku 6-16 lat w wersji stacjonarnej i dochodzeniowej. Podczas każdego obozu realizujemy program FOOTBALL LAB ELITE CAMP, który kompleksowo rozwija zawodników w czterech najistotniejszych obszarach:
Taktyka
Technika
Motoryka
Psychika
Zobacz obozy
Akademia techniki Skillsbox
Akademia Techniki SKILLS BOX to unikalny i nowoczesny projekt, który ma na celu kompleksowe przygotowanie techniczne zawodników do gry na najwyższym poziomie. Naszym celem jest wypracowanie u zawodników perfekcyjnej techniki, którą są w stanie wykorzystać w warunkach meczowych, pod presją czasu, przeciwnika czy narastającego zmęczenia. Trening zbliżony jest do warunków meczowych, dzięki czemu edukacja następuje w sposób naturalny, a zawodnik z łatwością wykorzystuje poznane elementy podczas meczu. Zobacz więcej
Konspekty treningowe
Zobacz filmy Football Lab