PIŁKARSKIE ŚWIĘTO Z UKS SZOPIENICE


W dniach 23-24 listopada w klubie partnerskim UKS SZOPIENICE odbyło się wielkie piłkarskie święto.
News
26/11/2019 21:19

W dniach 23-24 listopada w klubie partnerskim UKS SZOPIENICE odbyło się wielkie piłkarskie święto. W pierwszym dniu każdy z zawodników objęty programem szkolenia Laboratorium Futbolu odbył szereg wystandaryzowanych testów piłkarsko - motoryczne wg modelu Football Lab. Każdemu zawodnikowi zostanie stworzony indywidualny profil w platformie Football Lab Pro, dzięki czemu zawodnik będzie mógł porównać swoje wyniki z innymi zawodnikami w danej kategorii wiekowej (kilka tysięcy rekordów w każdej z kategorii).


Drugi dzień to ogromny CAMP PIŁKARSKI, w którym wzięło udział ponad 120 zawodników. W trakcie Campu odbyły się 2 bloki piłkarskie, które skupiały się na rozwoju decyzyjności, kreatywności zawodników i finalizacji oraz trening mentalny prowadzony przez psycholog sportu Karolinę Pietrzak.W drugim dniu odbył się również panel szkoleniowy dla trenerów UKS SZOPIENICE, który poprowadził Mariusz Paszkowski, a tematem przewodnim był "ROZWÓJ DECYZYJNOŚCI ZAWODNIKÓW".Dziękujemy serdecznie zarządowi i trenerom UKS SZOPIENICE za zaproszenie i długofalową współpracę. Gratulujemy dobrej pracy, którą wykonujecie każdego dnia, o czym świadczy coraz większa ilość wychowanków UKS-u w najlepszych akademiach w Polsce.
Fot. Sabina Cesarz

POZNAJ Football Lab

Szkolenia Football Lab
Szkolenia dla trenerów piłki nożnej mające na celu zapoznanie uczestników z podstawami systemu szkolenia Football Lab. Po ukończeniu szkolenia każdy z uczestników otrzyma certyfikat. Szkolenie będzie podzielone na następujące bloki tematyczne:
Taktyka
Technika
Motoryka
Psychika
Zobacz szkolenia
Obozy Fotball Lab
Organizujemy obozy dla zawodników i zawodniczek w wieku 6-16 lat w wersji stacjonarnej i dochodzeniowej. Podczas każdego obozu realizujemy program FOOTBALL LAB ELITE CAMP, który kompleksowo rozwija zawodników w czterech najistotniejszych obszarach:
Taktyka
Technika
Motoryka
Psychika
Zobacz obozy
Akademia techniki Skillsbox
Akademia Techniki SKILLS BOX to unikalny i nowoczesny projekt, który ma na celu kompleksowe przygotowanie techniczne zawodników do gry na najwyższym poziomie. Naszym celem jest wypracowanie u zawodników perfekcyjnej techniki, którą są w stanie wykorzystać w warunkach meczowych, pod presją czasu, przeciwnika czy narastającego zmęczenia. Trening zbliżony jest do warunków meczowych, dzięki czemu edukacja następuje w sposób naturalny, a zawodnik z łatwością wykorzystuje poznane elementy podczas meczu. Zobacz więcej
Konspekty treningowe
Zobacz filmy Football Lab