Razem dla piłki!


Stowarzyszenie Szkółek i Akademii Piłkarskich PASS Partnerem FOOTBALL LAB.
News
22/11/2019 20:36

Stowarzyszenie Szkółek i Akademii Piłkarskich PASS Partnerem FOOTBALL LAB. Stowarzyszenie jest niezależną organizacją zrzeszającą podmioty działające w obszarze szkolenia i organizacji piłki nożnej.

Celem Stowarzyszenia jest wzmacnianie współpracy między szkółkami i akademiami piłkarskimi w Polsce. W ramach bieżących działań PASS chce zwiększać poziom zarządzania i szkolenia, poprzez prowadzenie działalności edukacyjnej, dyskusję o przyjętych rozwiązaniach i przepisach związkowych, wychodzenie z inicjatywami edukacyjnymi, a także pozyskiwanie środków na rozwój projektów piłkarskich.

Już w tej chwili Stowarzyszenie skupia silną grupę ambitnych szkółek i akademii piłkarskich z całego kraju, promuje profesjonalne zarządzanie, podnosi jakość szkolenia, dzieli się wiedzą i wspiera w codziennych wyzwaniach.

Już niebawem zapraszamy na pierwsze wspólne projekty. Inauguracja naszej współpracy nastąpi podczas cyklu szkoleń #FOOTBALL LAB Workshop - #FOOTBALL LAB Workshop

Więcej informacji o naszym nowym Partnerze - Stowarzyszenie Szkółek i Akademii Piłkarskich PASS  

POZNAJ Football Lab

Szkolenia Football Lab
Szkolenia dla trenerów piłki nożnej mające na celu zapoznanie uczestników z podstawami systemu szkolenia Football Lab. Po ukończeniu szkolenia każdy z uczestników otrzyma certyfikat. Szkolenie będzie podzielone na następujące bloki tematyczne:
Taktyka
Technika
Motoryka
Psychika
Zobacz szkolenia
Obozy Fotball Lab
Organizujemy obozy dla zawodników i zawodniczek w wieku 6-16 lat w wersji stacjonarnej i dochodzeniowej. Podczas każdego obozu realizujemy program FOOTBALL LAB ELITE CAMP, który kompleksowo rozwija zawodników w czterech najistotniejszych obszarach:
Taktyka
Technika
Motoryka
Psychika
Zobacz obozy
Akademia techniki Skillsbox
Akademia Techniki SKILLS BOX to unikalny i nowoczesny projekt, który ma na celu kompleksowe przygotowanie techniczne zawodników do gry na najwyższym poziomie. Naszym celem jest wypracowanie u zawodników perfekcyjnej techniki, którą są w stanie wykorzystać w warunkach meczowych, pod presją czasu, przeciwnika czy narastającego zmęczenia. Trening zbliżony jest do warunków meczowych, dzięki czemu edukacja następuje w sposób naturalny, a zawodnik z łatwością wykorzystuje poznane elementy podczas meczu. Zobacz więcej
Konspekty treningowe
Zobacz filmy Football Lab