Szkoła Piłki Nożnej LIDER - klubem partnerskim FOOTBALL LAB


Klub zlokalizowany na warszawskim Wilanowie SPN LIDER od 01. Czerwca 2019 będzie prowadzić szkolenie w oparciu o system FOOTBALL LAB.
News
21/05/2019 09:00

W ramach współpracy wszystkie grupy szkoleniowe zostaną objęte systemem szkolenia FOOTBALL LAB. Klubowi trenerzy otrzymają bogaty pakiet szkoleń wewnętrznych, wezmą udział w projektach szkoleniowych, obozowych i stażowych organizowanych przez naszą Organizację.

Dla zawodników zrzeszonych w Szkole Piłki Nożnej LIDER organizowane będą wspólne campy i obozy piłkarskie. 
Wszyscy zawodnicy w procesie szkolenia będą monitorowani jakościowo poprzez zunifikowane testy piłkarskie i motoryczne FOOTBALL LAB oraz otrzymają dostęp do platformy internetowej, która posłuży do analizy rozwoju zawodnika. Dodatkowo zawodnicy SPN Lider otrzymają dostęp do produktów FOOTBALL LAB, w specjalnych cenach partnerskich. Więcej o naszym parterze znajdziecie tu: 

strona internetowa

Facebook

POZNAJ Football Lab

Szkolenia Football Lab
Szkolenia dla trenerów piłki nożnej mające na celu zapoznanie uczestników z podstawami systemu szkolenia Football Lab. Po ukończeniu szkolenia każdy z uczestników otrzyma certyfikat. Szkolenie będzie podzielone na następujące bloki tematyczne:
Taktyka
Technika
Motoryka
Psychika
Zobacz szkolenia
Obozy Fotball Lab
Organizujemy obozy dla zawodników i zawodniczek w wieku 6-16 lat w wersji stacjonarnej i dochodzeniowej. Podczas każdego obozu realizujemy program FOOTBALL LAB ELITE CAMP, który kompleksowo rozwija zawodników w czterech najistotniejszych obszarach:
Taktyka
Technika
Motoryka
Psychika
Zobacz obozy
Akademia techniki Skillsbox
Akademia Techniki SKILLS BOX to unikalny i nowoczesny projekt, który ma na celu kompleksowe przygotowanie techniczne zawodników do gry na najwyższym poziomie. Naszym celem jest wypracowanie u zawodników perfekcyjnej techniki, którą są w stanie wykorzystać w warunkach meczowych, pod presją czasu, przeciwnika czy narastającego zmęczenia. Trening zbliżony jest do warunków meczowych, dzięki czemu edukacja następuje w sposób naturalny, a zawodnik z łatwością wykorzystuje poznane elementy podczas meczu. Zobacz więcej
Konspekty treningowe
Zobacz filmy Football Lab