Dlaczego MENTALfootball Camp?


„Najważniejsze jest to, jak zarządzasz swoim umysłem. On może ci wszystko dać i może ci wszystko odebrać”.
Trening mentalny
08/05/2019 16:53

Dlaczego MENTAL FOOTBALL CAMP to niepowtarzalna okazja do pracy nad sferą mentalną oraz co takiego oferuje trening psychologiczny, że korzysta z niego większość profesjonalnych zawodników?!


  1. MFC pomoże ci nauczyć się rozpoznawać emocje pojawiające się w trakcie rywalizacji, reakcje twojego ciała na poszczególne z nich oraz zapozna ze strategiami radzenia sobie z nimi. Przekonasz, że takie uczucia, jak na przykład strach towarzyszą większości zawodnikom, począwszy od debiutanta, a kończąc na mistrzu świata. Sekretem, a zarazem kluczem do sukcesu jest umiejętność wykorzystania go jako motywatora przed czekającym zadaniem.
  2. Podczas obozu dowiesz się na czym warto, a na czym nie warto się koncentrować, aby zwiększyć swoją efektywność w trakcie meczu.
  3. Poznasz sposoby budowania pewności siebie takie jak perswazja słowna, kontrola pobudzenia, pozytywny dialog wewnętrzny, czy odnoszenie się do wcześniejszych czy zastępczych doświadczeń. 
  4. Przekonasz się, jak ważne jest nastawienie i co możesz zrobić, aby sprzyjało ono realizacji twojego celu. Niech to co czujesz i co myślisz, nie stoi na przeszkodzie do realizacji twojego planu! 
  5. Dowiesz się, co może wpływać na poziom twojej motywacji oraz poznasz sposoby jej zwiększania.
  6. MFC pomoże ci radzić sobie z presją, abyś w trakcie meczu mógł pokazać 100% swoich umiejętności! Pamiętaj, że bez „sprawnie funkcjonującej głowy” nie jesteś w stanie w pełni skorzystać z tego, co wypracowałeś podczas treningów. Karolina Pietrzak - psycholog, trener przygotowania mentalnego, 

jeden z ekspertów podczas Mental Football Camp 2019


POZNAJ Football Lab

Szkolenia Football Lab
Szkolenia dla trenerów piłki nożnej mające na celu zapoznanie uczestników z podstawami systemu szkolenia Football Lab. Po ukończeniu szkolenia każdy z uczestników otrzyma certyfikat. Szkolenie będzie podzielone na następujące bloki tematyczne:
Taktyka
Technika
Motoryka
Psychika
Zobacz szkolenia
Obozy Fotball Lab
Organizujemy obozy dla zawodników i zawodniczek w wieku 6-16 lat w wersji stacjonarnej i dochodzeniowej. Podczas każdego obozu realizujemy program FOOTBALL LAB ELITE CAMP, który kompleksowo rozwija zawodników w czterech najistotniejszych obszarach:
Taktyka
Technika
Motoryka
Psychika
Zobacz obozy
Akademia techniki Skillsbox
Akademia Techniki SKILLS BOX to unikalny i nowoczesny projekt, który ma na celu kompleksowe przygotowanie techniczne zawodników do gry na najwyższym poziomie. Naszym celem jest wypracowanie u zawodników perfekcyjnej techniki, którą są w stanie wykorzystać w warunkach meczowych, pod presją czasu, przeciwnika czy narastającego zmęczenia. Trening zbliżony jest do warunków meczowych, dzięki czemu edukacja następuje w sposób naturalny, a zawodnik z łatwością wykorzystuje poznane elementy podczas meczu. Zobacz więcej
Konspekty treningowe
Zobacz filmy Football Lab