PRACOWITY WEEKEND W SUWAŁKACH


8 lutego w Akademii Piłkarskiej Wigry Suwałki odbyły się warsztaty dla trenerów z zakresu treningu mentalnego.
News
10/02/2019 08:53

8 lutego w Akademii Piłkarskiej Wigry Suwałki odbyły się warsztaty dla trenerów z zakresu treningu mentalnego. Tematem przewodnim był rozwój koncentracji uwagi u zawodników. Podczas zajęć zostały zaprezentowane techniki jakie stosowane są w pracy nie tylko z młodymi zawodnikami wg koncepcji Football Lab. Trening mentalny funkcjonuje nie tylko w formie warsztatowej, wyizolowanej, ale w dużej mierze realizowany jest podczas zajęć stricte piłkarskich. Dlatego też w głównej mierze warsztaty miały na celu pokazanie trenerom, jak sami, bez pomocy psychologa, mogą rozwijać koncentrację u swoich zawodników.


W tym samym dniu odwiedziliśmy również I zespół Wigier Suwałki przebywający na zgrupowaniu w litewskim Mariampolu. Po spotkaniu ze sztabem drużyny występującej w FORTUNA 1 Liga, przeprowadzony został trening pokazowy. Zajęcia ukierunkowane były na rozwój techniki użytkowej oraz rozwój koncentracji uwagi. Sztabowi dziękujemy za zaproszenie i życzymy powodzenia w rozgrywkach.


Wizytacja na obozie była również znakomitą okazją do spotkania i przeprowadzenia zajęć z zawodnikami objętymi indywidualnym programem szkolenia Football Lab. Obecnie 3 zawodników kadry pierwszoligowej drużyny realizuje indywidualny program szkolenia.

POZNAJ Football Lab

Szkolenia Football Lab
Szkolenia dla trenerów piłki nożnej mające na celu zapoznanie uczestników z podstawami systemu szkolenia Football Lab. Po ukończeniu szkolenia każdy z uczestników otrzyma certyfikat. Szkolenie będzie podzielone na następujące bloki tematyczne:
Taktyka
Technika
Motoryka
Psychika
Zobacz szkolenia
Obozy Fotball Lab
Organizujemy obozy dla zawodników i zawodniczek w wieku 6-16 lat w wersji stacjonarnej i dochodzeniowej. Podczas każdego obozu realizujemy program FOOTBALL LAB ELITE CAMP, który kompleksowo rozwija zawodników w czterech najistotniejszych obszarach:
Taktyka
Technika
Motoryka
Psychika
Zobacz obozy
Akademia techniki Skillsbox
Akademia Techniki SKILLS BOX to unikalny i nowoczesny projekt, który ma na celu kompleksowe przygotowanie techniczne zawodników do gry na najwyższym poziomie. Naszym celem jest wypracowanie u zawodników perfekcyjnej techniki, którą są w stanie wykorzystać w warunkach meczowych, pod presją czasu, przeciwnika czy narastającego zmęczenia. Trening zbliżony jest do warunków meczowych, dzięki czemu edukacja następuje w sposób naturalny, a zawodnik z łatwością wykorzystuje poznane elementy podczas meczu. Zobacz więcej
Konspekty treningowe
Zobacz filmy Football Lab