KOLEJNY MODUŁ SZKOLENIA W KLUBIE PARTNERSKIM ARKONIA SZCZECIN


Kolejny moduł szkolenia w Klubie Partnerskim Arkonia Szczecin w ramach systemu edukacji Football Lab Workshop
News
06/03/2019 20:31

Kolejny moduł szkolenia w Klubie Partnerskim Arkonia Szczecin w ramach systemu edukacji Football Lab Workshop. Tematem zajęć był trening indywidualny oraz trening zindywidualizowany. W trakcie szkolenia zaprezentowana została filozofia pracy indywidualnej z zawodnikami PRO, a także struktura zajęć zindywidualizowanych.

Pierwsza część wykładowa poświęcona była koncepcji treningu indywidualnego, ze szczególnym zwróceniem uwagi na detale, które podnoszą jakość pracy oraz dynamizują proces szkolenia. W części praktycznej trenerzy zapoznali się z przykładowymi środkami treningu zindywidualizowanego. Szkolenie prowadzili Mariusz Paszkowski - współtwórca Football Lab oraz Waldemar Szafran - trener FL.


Kolejne moduły szkolenia już wkrótce. 


Chcesz zapoznać się z ofertą szkoleń? Napisz biuro@footballlab.plPOZNAJ Football Lab

Szkolenia Football Lab
Szkolenia dla trenerów piłki nożnej mające na celu zapoznanie uczestników z podstawami systemu szkolenia Football Lab. Po ukończeniu szkolenia każdy z uczestników otrzyma certyfikat. Szkolenie będzie podzielone na następujące bloki tematyczne:
Taktyka
Technika
Motoryka
Psychika
Zobacz szkolenia
Obozy Fotball Lab
Organizujemy obozy dla zawodników i zawodniczek w wieku 6-16 lat w wersji stacjonarnej i dochodzeniowej. Podczas każdego obozu realizujemy program FOOTBALL LAB ELITE CAMP, który kompleksowo rozwija zawodników w czterech najistotniejszych obszarach:
Taktyka
Technika
Motoryka
Psychika
Zobacz obozy
Akademia techniki Skillsbox
Akademia Techniki SKILLS BOX to unikalny i nowoczesny projekt, który ma na celu kompleksowe przygotowanie techniczne zawodników do gry na najwyższym poziomie. Naszym celem jest wypracowanie u zawodników perfekcyjnej techniki, którą są w stanie wykorzystać w warunkach meczowych, pod presją czasu, przeciwnika czy narastającego zmęczenia. Trening zbliżony jest do warunków meczowych, dzięki czemu edukacja następuje w sposób naturalny, a zawodnik z łatwością wykorzystuje poznane elementy podczas meczu. Zobacz więcej
Konspekty treningowe
Zobacz filmy Football Lab