AKADEMIA PIŁKARSKA MACIEJA MAKUSZEWSKIEGO KOLEJNYM KLUBEM PARTNERSKIM


W dniu 3.02. została podpisana umowa współpracy pomiędzy Akademią Piłkarską Macieja Makuszewskiego a Laboratorium Futbolu.
News
04/02/2019 17:15

Na mocy podpisanej podczas oficjalnego otwarcia Akademii umowy kompleksowym programem szkolenia Football Lab, zostaną objęci wszyscy zawodnicy nowopowstałego projektu. Współpraca będzie obejmować wiele płaszczyzn, nie tylko na polu sportowym, ale również organizacyjnym. Trenerzy Akademii Piłkarskiej MM zostali objęci systemem edukacji w ramach Football Lab Workshop.

Najzdolniejsi zawodnicy z Klubu zostaną objęci indywidualną opieką Football Future obejmującą  m.in. sesje indywidualne, trening mentalny i motoryczny, a także opiekę menadżerską. Dziękujemy za zaufanie.
POZNAJ Football Lab

Szkolenia Football Lab
Szkolenia dla trenerów piłki nożnej mające na celu zapoznanie uczestników z podstawami systemu szkolenia Football Lab. Po ukończeniu szkolenia każdy z uczestników otrzyma certyfikat. Szkolenie będzie podzielone na następujące bloki tematyczne:
Taktyka
Technika
Motoryka
Psychika
Zobacz szkolenia
Obozy Fotball Lab
Organizujemy obozy dla zawodników i zawodniczek w wieku 6-16 lat w wersji stacjonarnej i dochodzeniowej. Podczas każdego obozu realizujemy program FOOTBALL LAB ELITE CAMP, który kompleksowo rozwija zawodników w czterech najistotniejszych obszarach:
Taktyka
Technika
Motoryka
Psychika
Zobacz obozy
Akademia techniki Skillsbox
Akademia Techniki SKILLS BOX to unikalny i nowoczesny projekt, który ma na celu kompleksowe przygotowanie techniczne zawodników do gry na najwyższym poziomie. Naszym celem jest wypracowanie u zawodników perfekcyjnej techniki, którą są w stanie wykorzystać w warunkach meczowych, pod presją czasu, przeciwnika czy narastającego zmęczenia. Trening zbliżony jest do warunków meczowych, dzięki czemu edukacja następuje w sposób naturalny, a zawodnik z łatwością wykorzystuje poznane elementy podczas meczu. Zobacz więcej
Konspekty treningowe
Zobacz filmy Football Lab