KRÓTKIE PODSUMOWANIE ZGRUPOWANIA TALENT PRO


TALENT PRO jest projektem Polskiego Związku Piłki Nożnej i obejmuje najzdolniejszych zawodników z młodzieżowych reprezentacji Polski. Blisko czterdziestu młodych piłkarzy z roczników U-15, U-16 i U-17 wzięło udział w zgrupowaniu, które odbyło się w Hiszpańskiej Esteponie.
News
20/01/2019 12:52

Celem projektu jest rozwój młodych, najbardziej utalentowanych sportowców w pięciu obszarach: taktycznym, technicznym, mentalnym, motorycznym i społecznym. W Hiszpanii zawodnicy mieli okazję pracować z trenerami i ekspertami z różnych dziedzin. Na zgrupowaniu pojawił się również selekcjoner Jerzy Brzęczek. Razem z Pawłem Habratem jesteśmy odpowiedzialni za przygotowania mentalne zawodników. Wspieramy młodych sportowców, budujemy ich świadomości oraz pomagamy rozwijać kluczowe umiejętności mentalne. W trakcie zgrupowania piłkarze brali udział w warsztatach grupowych oraz konsultacjach indywidualnych.

A już wkrótce pojawi się informacja o II edycji MENTAL FOOTBALL CAMP, na który serdecznie zapraszamy.


Anna Ussorowska - psycholog sportu, ekspert Football Lab System z zakresu przygotowania mentalnego.

________________________________

#MENTALFOOTBALLCAMP

Jedyny taki projekt obozowy w Polsce!

Przygotuj się mentalnie przed nowym sezonem!

Pracuj pod kierunkiem psychologów sportu i trenerów pracujących z czołowymi polskimi piłkarzami i spraw żeby na boisku głowa stała się Twoim atutem!

zdjęcia: Łączy nas piłka

POZNAJ Football Lab

Szkolenia Football Lab
Szkolenia dla trenerów piłki nożnej mające na celu zapoznanie uczestników z podstawami systemu szkolenia Football Lab. Po ukończeniu szkolenia każdy z uczestników otrzyma certyfikat. Szkolenie będzie podzielone na następujące bloki tematyczne:
Taktyka
Technika
Motoryka
Psychika
Zobacz szkolenia
Obozy Fotball Lab
Organizujemy obozy dla zawodników i zawodniczek w wieku 6-16 lat w wersji stacjonarnej i dochodzeniowej. Podczas każdego obozu realizujemy program FOOTBALL LAB ELITE CAMP, który kompleksowo rozwija zawodników w czterech najistotniejszych obszarach:
Taktyka
Technika
Motoryka
Psychika
Zobacz obozy
Akademia techniki Skillsbox
Akademia Techniki SKILLS BOX to unikalny i nowoczesny projekt, który ma na celu kompleksowe przygotowanie techniczne zawodników do gry na najwyższym poziomie. Naszym celem jest wypracowanie u zawodników perfekcyjnej techniki, którą są w stanie wykorzystać w warunkach meczowych, pod presją czasu, przeciwnika czy narastającego zmęczenia. Trening zbliżony jest do warunków meczowych, dzięki czemu edukacja następuje w sposób naturalny, a zawodnik z łatwością wykorzystuje poznane elementy podczas meczu. Zobacz więcej
Konspekty treningowe
Zobacz filmy Football Lab