ZAKOŃCZYLIŚMY PIERWSZE SZKOLENIE W RAMACH 3. EDYCJI FOOTBALL LAB WORKSHOP


45 trenerów, trenerów mentalnych i psychologów sportu wzięło udział w szkoleniu „Wdrożenie treningu mentalnego w praktyczny trening piłkarski”, które odbyło się 24 listopada we Wrocławia.
27/11/2018 19:55

Szkolenie prowadzili Paweł Habrat - psycholog lidera LOTTO Ekstraklasy Lechii Gdańsk, Łukasz Rutkowski - trener i psycholog Akademii Piłkarskiej KGHM Lubin i Mariusz Paszkowski - trener, współzałożyciel Football Lab System, który zajmuje się m.in. wdrażaniem programu mentalnego MENTALfootball do klubów i akademii piłkarskich. Gościem specjalnym był kapitan reprezentacji Amp Futbol Przemysław Świercz, który opowiedział o motywacji, pasji i AMP Futbolu. Całe szkolenie składało się z 3 części, teoretycznej, warsztatowej i praktycznej, gdzie trenerzy i psycholodzy mogli się wcielić w rolę zawodników.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie podczas zajęć!!

Football Lab Workshop to innowacyjny system edukacji,  w ramach którego trenerzy mają możliwość spotkania się z najlepszymi specjalistami z kraju i ze świata. Jak do tej pory naszymi gośćmi w ramach szkoleń byli poza wspomnianym m.in. Sergio Navarro, Tom Bates, Piotr Stokowiec, Paweł Habrat, czy Piotr Urban. 

Już niebawem kolejne wydarzenia w ramach Football Lab Workshop. 


Serdecznie zapraszamy - https://footballlab.pl/szkolenia

Więcej zdjęć z wydarzenia - ALBUM ZE ZDJĘCIAMI


POZNAJ Football Lab

Szkolenia Football Lab
Szkolenia dla trenerów piłki nożnej mające na celu zapoznanie uczestników z podstawami systemu szkolenia Football Lab. Po ukończeniu szkolenia każdy z uczestników otrzyma certyfikat. Szkolenie będzie podzielone na następujące bloki tematyczne:
Taktyka
Technika
Motoryka
Psychika
Zobacz szkolenia
Obozy Fotball Lab
Organizujemy obozy dla zawodników i zawodniczek w wieku 6-16 lat w wersji stacjonarnej i dochodzeniowej. Podczas każdego obozu realizujemy program FOOTBALL LAB ELITE CAMP, który kompleksowo rozwija zawodników w czterech najistotniejszych obszarach:
Taktyka
Technika
Motoryka
Psychika
Zobacz obozy
Akademia techniki Skillsbox
Akademia Techniki SKILLS BOX to unikalny i nowoczesny projekt, który ma na celu kompleksowe przygotowanie techniczne zawodników do gry na najwyższym poziomie. Naszym celem jest wypracowanie u zawodników perfekcyjnej techniki, którą są w stanie wykorzystać w warunkach meczowych, pod presją czasu, przeciwnika czy narastającego zmęczenia. Trening zbliżony jest do warunków meczowych, dzięki czemu edukacja następuje w sposób naturalny, a zawodnik z łatwością wykorzystuje poznane elementy podczas meczu. Zobacz więcej
Konspekty treningowe
Zobacz filmy Football Lab