FOOTBALL LAB - OFICJALNYM DYSTRYBUTOREM BAND REKLAMOWYCH


Branding widoczny na meczach LOTTO EKSTRAKLASA już od dziś dostępny w naszej ofercie!
News
22/11/2018 09:53

Profesjonalizm Klubu czy Akademii Piłkarskiej, to nie tylko wynik sportowy i jakość szkolenia, ale również PROFESJONALNY wizerunek. Bandy sportowe to świetny i nowoczesny pomysł na ekspozycję herbu, logotypu czy stworzenie powierzchni reklamowej dla partnerów. 

Dzięki zastosowanej technologii mamy praktycznie nieograniczoną możliwość nadruku, bez utraty jakości materiału. Bandy produkowane są z eko-skóry co zapewnia wysoką wytrzymałość oraz estetyczny wygląd.  


Zapraszamy do współpracy!


Kontakt: biuro@footballlab.plPOZNAJ Football Lab

Szkolenia Football Lab
Szkolenia dla trenerów piłki nożnej mające na celu zapoznanie uczestników z podstawami systemu szkolenia Football Lab. Po ukończeniu szkolenia każdy z uczestników otrzyma certyfikat. Szkolenie będzie podzielone na następujące bloki tematyczne:
Taktyka
Technika
Motoryka
Psychika
Zobacz szkolenia
Obozy Fotball Lab
Organizujemy obozy dla zawodników i zawodniczek w wieku 6-16 lat w wersji stacjonarnej i dochodzeniowej. Podczas każdego obozu realizujemy program FOOTBALL LAB ELITE CAMP, który kompleksowo rozwija zawodników w czterech najistotniejszych obszarach:
Taktyka
Technika
Motoryka
Psychika
Zobacz obozy
Akademia techniki Skillsbox
Akademia Techniki SKILLS BOX to unikalny i nowoczesny projekt, który ma na celu kompleksowe przygotowanie techniczne zawodników do gry na najwyższym poziomie. Naszym celem jest wypracowanie u zawodników perfekcyjnej techniki, którą są w stanie wykorzystać w warunkach meczowych, pod presją czasu, przeciwnika czy narastającego zmęczenia. Trening zbliżony jest do warunków meczowych, dzięki czemu edukacja następuje w sposób naturalny, a zawodnik z łatwością wykorzystuje poznane elementy podczas meczu. Zobacz więcej
Konspekty treningowe
Zobacz filmy Football Lab