PIERWSZY FUTURE PLAYER CAMP ZA NAMI


W ostatni weekend 30 zawodniczek i zawodników wzięło udział w pierwszym Future Player Camp w Bieruniu.
News
19/11/2018 12:03

Zawodnicy, podzieleni na 3 dziesięcioosobowe grupy, przez dwa dni wzięli udział w 14 godzinach bardzo intensywnych zajęć piłkarskich, motorycznych oraz treningów mentalnych.


W ramach campu odbyły się następujące zajęcia:

  • trening techniki piłkarskiej
  • trening motoryczny
  • trening mentalny z psychologiem sportu
  • kompleksowy trening piłkarski wg metodologii Football Lab
  • trening prewencyjny z fizjoterapeutą 


Dodatkowo, wszyscy uczestnicy, zostali poddani testom piłkarskim i motorycznym wg unifikacji Football Lab, które posłużą do stworzenia profili zawodników na platformie scoutingowej Football Lab SYSTEMPRO. 

Po dużym sukcesie pierwszej edycji już niebawem informacje o kolejnych projektach w ramach Future Player Camp.

POZNAJ Football Lab

Szkolenia Football Lab
Szkolenia dla trenerów piłki nożnej mające na celu zapoznanie uczestników z podstawami systemu szkolenia Football Lab. Po ukończeniu szkolenia każdy z uczestników otrzyma certyfikat. Szkolenie będzie podzielone na następujące bloki tematyczne:
Taktyka
Technika
Motoryka
Psychika
Zobacz szkolenia
Obozy Fotball Lab
Organizujemy obozy dla zawodników i zawodniczek w wieku 6-16 lat w wersji stacjonarnej i dochodzeniowej. Podczas każdego obozu realizujemy program FOOTBALL LAB ELITE CAMP, który kompleksowo rozwija zawodników w czterech najistotniejszych obszarach:
Taktyka
Technika
Motoryka
Psychika
Zobacz obozy
Akademia techniki Skillsbox
Akademia Techniki SKILLS BOX to unikalny i nowoczesny projekt, który ma na celu kompleksowe przygotowanie techniczne zawodników do gry na najwyższym poziomie. Naszym celem jest wypracowanie u zawodników perfekcyjnej techniki, którą są w stanie wykorzystać w warunkach meczowych, pod presją czasu, przeciwnika czy narastającego zmęczenia. Trening zbliżony jest do warunków meczowych, dzięki czemu edukacja następuje w sposób naturalny, a zawodnik z łatwością wykorzystuje poznane elementy podczas meczu. Zobacz więcej
Konspekty treningowe
Zobacz filmy Football Lab