II MODUŁ FOOTBALL LAB WORKSHOP W AP ŻYRARDÓW


Kolejne szkolenie w ramach systemu edukacji Football Lab Workshop przeprowadzone w Akademii Piłkarskiej Żyrardów
News
31/08/2018 21:54

Kolejne szkolenie w ramach systemu edukacji Football Lab Workshop przeprowadzone w Akademii Piłkarskiej Żyrardów. Tym razem tematem przewodnim był Program Treningu Indywidualnego wg koncepcji Football Lab, który na co dzień realizuje nasz Partner. Całe szkolenie zostało podzielone na 3 bloki. Pierwsza część wykładowa poświęcona była koncepcji treningu indywidualnego, ze szczególnym zwróceniem uwagi na detale, które podnoszą jakość pracy oraz dynamizują proces szkolenia. W części warsztatowej trenerzy AP Żyrardów skupili się na najczęstszych błędach, które pojawiają się przy omawianych umiejętnościach technicznych (przyjęcie kierunkowe, gra 1v1). Kolejnym krokiem było planowanie ćwiczeń treningowych, które miały na celu kompensację wybranych deficytów. Zajęcia praktyczne zostały podzielone na 2 części. W pierwszej części wyselekcjonowana grupa zawodników AP Żyrardów, realizująca program Football Lab, pracowała z Mariuszem Paszkowskim - współzałożycielem FL - nad przyjęciem kierunkowym, percepcją, pozycją otwartą, a także nad decyzyjnością. W 2. części uczestniczący w szkoleniu trenerzy wcielili się w rolę zawodników i sami na sobie przeprowadzili jednostkę treningu technicznego. Wszystko po to, aby w szczególny sposób zwrócić uwagę, na istotne detale przy nauczaniu umiejętności gry 1v1. 


Kolejne moduły szkolenia już wkrótce. 


Chcesz zapoznać się z ofertą szkoleń? Napisz biuro@footballlab.pl
POZNAJ Football Lab

Szkolenia Football Lab
Szkolenia dla trenerów piłki nożnej mające na celu zapoznanie uczestników z podstawami systemu szkolenia Football Lab. Po ukończeniu szkolenia każdy z uczestników otrzyma certyfikat. Szkolenie będzie podzielone na następujące bloki tematyczne:
Taktyka
Technika
Motoryka
Psychika
Zobacz szkolenia
Obozy Fotball Lab
Organizujemy obozy dla zawodników i zawodniczek w wieku 6-16 lat w wersji stacjonarnej i dochodzeniowej. Podczas każdego obozu realizujemy program FOOTBALL LAB ELITE CAMP, który kompleksowo rozwija zawodników w czterech najistotniejszych obszarach:
Taktyka
Technika
Motoryka
Psychika
Zobacz obozy
Akademia techniki Skillsbox
Akademia Techniki SKILLS BOX to unikalny i nowoczesny projekt, który ma na celu kompleksowe przygotowanie techniczne zawodników do gry na najwyższym poziomie. Naszym celem jest wypracowanie u zawodników perfekcyjnej techniki, którą są w stanie wykorzystać w warunkach meczowych, pod presją czasu, przeciwnika czy narastającego zmęczenia. Trening zbliżony jest do warunków meczowych, dzięki czemu edukacja następuje w sposób naturalny, a zawodnik z łatwością wykorzystuje poznane elementy podczas meczu. Zobacz więcej
Konspekty treningowe
Zobacz filmy Football Lab