Kompleksowość treningu

Kompleksowy system szkolenia opierający się na czterech fundamentalnych elementach: technice, taktyce, przygotowaniu mentalnym i motorycznym. Football Lab System został stworzony w drodze współpracy interdyscyplinarnego zespołu, w skład którego weszli eksperci ze wszystkich czterech dziedzin. Każda z dziedzin wchodzących w skład Football Lab System reprezentowana jest przez oddzielną organizację na bieżąco rozwijającą wszystkie elementy systemu.

TRENING PIŁKARSKI
TRENING PIŁKARSKI
TRENING MENTALNY
TRENING MENTALNY
TRENING MOTORYCZNY
TRENING MOTORYCZNY
Trening

  

Trening piłkarski

SKILLS BOX to unikalny i skuteczny program nauki i doskonalenia umiejętności technicznych i taktycznych na każdym poziomie szkolenia. System stworzony został przez międzynarodowych specjalistów na bazie kilkunastu lat doświadczeń. Stopniowanie presji i zmienne formy treningu pozwalają w skuteczny sposób przygotować zawodników do wykorzystania umiejętności techniczno-taktycznych w meczu, bez obniżenia jakości mimo presji czasu, przeciwnika czy narastającego zmęczenia.

Trening mentalny

Współczesny sport, a w szczególności piłka nożna stawia przed zawodnikiem wysokie wymagania. Zawodnik poza doskonałym przygotowaniem motorycznym, technicznym i taktycznym musi posiadać bardzo mocną psychikę. Mentalfootball System to unikalny i kompletny program przygotowania mentalnego. Oferujemy najwyższy światowy standard pracy wykorzystywany w procesie szkolenia reprezentacji narodowych, związków sportowych oraz klubów ekstraklasy i niższych lig. Jesteśmy praktykami z rekomendacjami i certyfikatami pozwalającymi wykorzystywać najnowsze trendy w dziedzinie badań w praktyce.

Trening
Trening

Trening motoryczny

Kompleksowy system przygotowania motorycznego. Trening funkcjonalny dopasowany do specyfiki gry w piłkę nożną. System tworzony jest przez polskich i międzynarodowych specjalistów z zakresu treningu motorycznego.

logo_b4f_szare

Jesteśmy online