O nas

MISJA

PRACTICE TO PERFECTION

Football Lab to kompleksowy system szkolenia, którego głównym celem jest stworzenie zawodnikowi optymalnych warunków do rozwoju oraz wyposażenie go w niezbędne fundamenty gry, takie jak technika, taktyka, motoryka i przygotowanie mentalne na perfekcyjnym poziomie.
Football Lab to organizacja, w której najważniejsza jest jakość szkolenia. Nasza kadra to zespół wykwalifikowanych trenerów z międzynarodowym doświadczeniem. Stale inwestując w rozwój naszych szkoleniowców inwestujemy w harmonijny i mądry rozwój naszych zawodników.
Football Lab to trening, w którym praktyka prowadzi do perfekcji. Urozmaicone i ciekawe zajęcia odbywają się w małych grupach i są jak najbardziej zbliżone do warunków meczowych.

Football Lab to system opracowany przez zespół specjalistów z zakresu treningu piłkarskiego, motorycznego, mentalnego, fizjologii, pedagogiki i dietetyki.
Football Lab to duży wybór programów i produktów szkoleniowych. W ramach Laboratorium Futbolu pracujemy zarówno z dziećmi na zajęciach FIRST TOUCH jak i z zawodnikami na co dzień występującymi w polskiej Ekstraklasie.
Football Lab to organizacja edukacyjna, która ma na celu kompleksowy rozwój trenerów oparty o najnowsze i najbardziej efektywne programy szkoleniowe.
Football Lab to filozofia postrzegania piłki nożnej zgodnie z wartościami fair play, w którym harmonijny rozwój sportowy jest ściśle powiązany z rozwojem osobowości młodych zawodników.
Football Lab to system, który rozwija się każdego dnia, tak jak każdego dnia zmienia się oblicze futbolu.

O nas
O nas

STRUKTURA ORGANIZACJI

FOOTBALL LAB to kompleksowy system szkolenia piłkarskiego opierający się na czterech kluczowych elementach:
-technika piłkarska
-rozumienie gry
-trening motoryczny
-trening mentalny
System stworzony został przez interdyscyplinarny zespół ekspertów i jest na bieżąco rozwijany przez trzy ściśle ze sobą współpracujące organizacje, specjalizujące się w poszczególnych dziedzinach treningu
piłkarskiego:
SKILLS BOX – technika piłkarska w połączeniu z rozumieniem gry
MENTALFOOTBALL – trening mentalny w piłce nożnej
BODY4FOOTBALL – kompleksowy rozwój motoryczny piłkarza

Każda z organizacji skupiając się na specyfice piłki nożnej oraz mająca na uwadze kompleksowy rozwój piłkarza stworzyła wycinek systemu w danej dziedzinie. Eksperci FOOTBALL LAB, SKILLS BOX, MENTALFOOTBALL oraz BODY4FOOTBALL na bieżąco współpracują rozwijając FUNDAMENTY ROZWOJU ZAWODNIKA zgodnie z kierunkiem rozwoju piłki nożnej oraz wymaganiom jakie dyscyplina będzie stawiała piłkarzom w przyszłości.

FUNDAMENTY ROZWOJU ZAWODNIKA

Zawodników na najwyższym poziomie, poza talentem i wrodzonym geniuszem, charakteryzuje bardzo wysoki poziom fundamentów gry. Zawodnicy ci wyposażeni są w niezwykłe umiejętności techniczne, które potrafią wykorzystać pod presją przeciwnika, są bardzo dobrze przygotowani pod kątem motorycznym, są silni psychicznie (bardzo pewni siebie, cechuje ich wysoka koncentracja i opanowanie), i to co również jest bardzo ważne, posiadają wysoką inteligencję piłkarską, szybko adaptują się do zmieniających się warunków gry, niezależnie od przyjętego modelu gry, są kreatywni i szybko podejmują właściwe decyzje.
Football Lab System oferuje kompleksową pracę nad podstawowymi fundamentami gry. Kompleksowa praca nad powyższymi fundamentami pozwala na stabilny i harmonijny rozwój zawodnika.

O nas

PARTNERZY

FootballCode
Futbolfejs
Risenbit
R-GOL sklep piłkarski
InStat
Jesteśmy online