WARSZTATY SZKOLENIOWE SKILLS BOX

60 uczestników wzięło udział w pierwszych warsztatach szkoleniowych SKILLS BOX, które odbyły się w Warszawie w kompleksie sportowym OSiR Polna.

Pierwszą część szkolenia prowadził były dyrektor Akademii C.A. Osasuna Pampeluna – Piotr Urban, który na spotkanie z polskimi trenerami przyleciał prosto z Hiszpanii. Zajęcia składały się z części teoretycznej, w której poruszane były rozwiązania treningowe i organizacyjne stosowane w hiszpańskich akademiach piłkarskich oraz części praktycznej, podczas której trenerzy mogli zobaczyć oraz wziąć udział w przykładowej jednostce treningowej.

Druga część szkolenia prowadzona przez przedstawiciela Football Lab – Mariusza Paszkowskiego w teorii i praktyce poświęcona była unikalnemu programowi efektywnego kształtowania techniki piłkarskiej SKILLS BOX.

Dziękujemy prelegentom i uczestnikom za aktywny udział zarówno w dyskusjach podczas części teoretycznej jak i w sesjach praktycznych. Na kolejne szkolenie warsztatowe z cyklu Football Lab Workshop zapraszamy już w czerwcu tego roku, nie zabraknie na nich ciekawych gości z Polski i z zagranicy.